Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Mene pa zanima, koliko vas ima težave z kockanjem na digitalni TV in prekinjanjem zvoka na Telemachu ?
Lahko je kaj na kablovju narobe v hiši/stanovanju, konektor, stik... naroči si tehnika, pa naj pride preverit.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Ni, ker imam več TV jev pa ena Philipsova top rang tega ne dela ena Sonyeva srednji rang pa kocka, očitno je problem pri slabšem signali, ko ena še uspe dekodirati mpeg2 brez vidnih napak, ena pa ne .
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
To, da imaš več tevejev ti ne pove nič
wink-1.gif
. Nekje te signal zajebava in konec. Naroči si tehnika, res.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
GSMobil, kocka pri SPORRTKLUBU in njegovemu bratu in to zaradi zanič satelita, Motors tv na vsake toliko časa prekine delovanje za trenutek, zakaj? Prav tako težave z Disney XD, že vsaj pol leta, pravijo da prav tako zaradi satelita. Upam da se to pošlihta saj prihaja nov satelit, če se ne bo pa tako vemo koga ganjati. Kabli so novi.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
SportKlub+ je razred zase - YouTube ima dosti kvalitetnejšo sliko !
Še malo, pa pride novi Eutelsat na 16°E in komaj takrat lahko pričakujemo boljšo sliko.

Meni kockajo večinoma programi na višjih frekvencah ( in to zato, ker imam slabe / stare kable po bajti ).
Se mi jih pa ne da/splača menjat, ker se v roku nekaj mesecev selim.
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Že nekaj časa me Telemach s klici nadleguje naj spremenim analogni paket na digitalnega trojčka. Prav zoprni so že.
Nimam namena menjat TV, sedanji ne podpira digitalnega sprejema, tv gledam cca max 2h na dan, pravijo, da je cena nižja za 1€ in da bo več programov (že sedanjih je preveč).
Zakaj bi menjala paket, pa še TV, če mi sedaj vse ustreza??? Za en euro cenejši paket se res ne mislim vezat nanje z novo pogodbo.
Slika na TV je pa zadnje čase porazna na nekaterih programih sneži.... Mogoče je pa to taktika, da gremo na digitalno shemo. :)
Telemach sux.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
SportKlub+ je razred zase - YouTube ima dosti kvalitetnejšo sliko !
Še malo, pa pride novi Eutelsat na 16°E in komaj takrat lahko pričakujemo boljšo sliko.

Meni kockajo večinoma programi na višjih frekvencah ( in to zato, ker imam slabe / stare kable po bajti ).
Se mi jih pa ne da/splača menjat, ker se v roku nekaj mesecev selim.

ma izstrelitev satelita je šele enkrat v sredini, koncu oktobra. So jo že 1x prestavili. Pač pri satelitu za balkance, se lahko hecajo... Me zanima če bi bilo isto pri satelitu za Nemce.
Da pa satelit preide v redno obratovanje pa ponavad traja tud kr nekaj časa.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Točno tak, satelit W3B bo začel obratovat nekje konec oktobra - do takrat pa legoland slika na SK+
smile-1.gif

Je pa ta lega nasplošno sramota za Eutelsat ( res, da niso meli sreče, vendar vseeno ).
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
to ne verjamem, da bo boljše. Po moje majo zanič opremo. Če je oprema dobra, je tud slika dobra pri majhnem bitrateu. Mam na sat. sprejemniku bitrate viewer, pa lahko spremljam. Recimo na HBO je lahko samo 2MB/s, pa je slika dobra, na kakšnem kanalu pa niti 4MB/s ne pomaga...
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Citat:
Uporabnik Patsy pravi:
Že nekaj časa me Telemach s klici nadleguje naj spremenim analogni paket na digitalnega trojčka. Prav zoprni so že.
Nimam namena menjat TV, sedanji ne podpira digitalnega sprejema, tv gledam cca max 2h na dan, pravijo, da je cena nižja za 1€ in da bo več programov (že sedanjih je preveč).
Zakaj bi menjala paket, pa še TV, če mi sedaj vse ustreza??? Za en euro cenejši paket se res ne mislim vezat nanje z novo pogodbo.
Slika na TV je pa zadnje čase porazna na nekaterih programih sneži.... Mogoče je pa to taktika, da gremo na digitalno shemo. :)
Telemach sux.

Ti svetujem da ostani na kabelski.
Sem tudi sam mislil da bo digitalna super, tako kot je t-2 v hiši. Nasprotno- vmesnik je takoooooo počasen, epg pol casa ne dela....
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Evo Telemach je na viču že padel, ostali še nekako delajo.

Ravno pred dnevi sem nekoga iz table spraševal o zanesljivosti Telemacha na Viču, pa ni bilo odgovora. Sedaj vem zakaj! Zgleda je slaba.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Evo Telemach je na viču že padel, ostali še nekako delajo.

Ravno pred dnevi sem nekoga iz table spraševal o zanesljivosti Telemacha na Viču, pa ni bilo odgovora. Sedaj vem zakaj! Zgleda je slaba.

A nisi pomislil, da imajo kšno omarco pod vodo, če je pa taka štala na Viču.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Seveda sem na to pomislil. Kje jih majo pa ostali?

Mi je popolnoma jasno da so to izredne zadeve, gre pač zato, da se pečat zanesljivosti meri ravno v takih razmerah. Je pa čudno, da jim pade tako Rožna kot Kozarje, ki sta kar nekaj narazen. To bi pa verjetno že težko pripisal kakšni omarci al pa jačku.

In ne me narobe razumetm tudi sam nameravam ravno k telemahu (hmmmm), saj mi je za to kar rabim stupidno dajat 45 evrov pri Siolu, s tem da povezava pač ni zanesljiva (prekinja ipd), pa sem imel namen prej preverit kako je to kaj na Telemachu.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Samo del Viča okoli pekarne in Spara. Ta del za knjižnjico ga ima, če ne ne bi pisaril tukaj.

GSM ma UPS v baznih postajah.