Telemach!!!

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Novogradnja je drugačna od že izgrajenega priključka. Pri novogradnji je treba namestiti še aktivno in pasivno opremo, zato traja malo dlje.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
p****a jz pa čakam da mi priklopijo telemach že 1 mesec skor. gre se za novogradnjo, skablirano je vse že 3tedne, zdj pa čakamo na priklop 3 hiše nove. pa nikakor ne vejo kdaj bo... je pa telemach edini ponudnik tak (edino on ima vse kable), tk da smo ga primorani čakat.....
Pokliči na Telemach in vprašaj kaj je, ker če se jim ne mudi, maš doma že dve drugi pogodbi in jih lepi gleda. Klinc, malo hazardiraj.
tongue-1.gif
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Drugje boš baje prikloljen takoj, ali ne MadMitch
smile-1.gif
Mene so iz Siola priklapljali 3 tedne, vsake 2 tedna mi ven vrže, ... Na obstoječem priključku!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Glavno da dobimo na razpolago Pink paket
wink-1.gif

GSMobil, je že kaj več znanega o tem ?
DognerDJ: od jutri dalje bo na voljo Pink paket. Pink SI bo še naprej brezplačen, Pink paket pa bo stal 4€ z davkom. Vključeni bodo programi: Pink Plus, Pink Extra, Pink Film in Pink Folk.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
DognerDJ: uradno štarta paket jutri, pa je naročniška služba samo danes imela preko 300 pogodb za ta paket. Očitno je res zanimiv paket programov tole...
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Evo prvo javljane z Telemaha
smile-1.gif


Internet dela občutno hitreje kot na Siolu (hitrost načeloma ista), na dobri stari CRT televiziji pa slika neprimerno boljša kot na Siolu.

Zdej mam pa en hudičev problem. Skoraj sem že bolšo polovico prepričal da je TV zanič, zdej pa tole
frown-1.gif
.

Kako jo naj pa zdej prepričam da bo treba LCD nabavt.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Reči ji, da bodo kmalu izklopli analogni signal ( čeprav to ni res ) in da bo potem morala imeti dva daljinca. Ker pa imajo skoraj vsi novi LCD-ji že vgrajen DVB-C kanalnik bo drugi daljinec odveč. Plus tega ji reči, da potrebujeta večjo diagonalo, da si ona ne bo preveč mantrala ( kvarila ) oči, ker je tebi največ pomembno njeno zdravje in ne novi TV
smile-1.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
kako do LCD
enostavno greš v trgovino in kupiš
to sem jaz naredil in se je zadeva končala doma,
se že sprijazni
prvo je malo če si zmešan pol pa mine pa ti reče.
enkrat si naredil nekaj pametnega
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Ja okol tega bo verjetn res treba tko ukrent pa bo.
Za začetek bo jezikova župa, nadaljeval se bo pa z slika je zvoka ni. Čez en tedn pa tko ne bo več vedla zakaj se drži.


No zdej pa nazaj na vprašanje:
Kako je z dostopom na uporabniške strani? Kdaj ti pošljejo username pa pass.
Kako je z mejlom, sicer ni potrebe zanima pa me vseeno (recimo.olfa@telemach.si)? Kdaj ti naštimajo dostop itd.

Papirjev, razn pogodbe in delovnega naloga za montažo pa tko še nimam.
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
TELEMACH Z DANAŠNJIM DNEM PONUJA PAKET PINK PROGRAMOV

Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, od danes naprej v ponudbi digitalne televizije ponuja tudi paket programov PINK. Paket zajema 4 programe: Pink Plus, Pink Extra, Pink Film in Pink Folk.

Zaradi velikega interesa po programih TV hiše Pink je Telemach podpisal pogodbo o dobavi paketa 4 programov, ki jih bo ponujal v sklopu ponudbe digitalne televizije. Programi Pink veljajo za najbolj gledane televizijske programe na področju bivše Jugoslavije. Do sedaj je večina slovenskih gledalcev preko operaterjev fizičnega dostopa do televizijskih vsebin lahko spremljala program Pink Plus, ki ga bo s 1.10 pri Telemachu brezplačno zamenjal nov program, Pink Slovenija. Paket programov Pink lahko naročite od danes naprej. Več o ponudbi na www.telemach.si

Ditka Maučec, direktorica prodaje in marketinga pri Telemachu: »Paket programov Pink, za katerega velja neverjetno zanimanje med našimi naročniki, smo končno dali v ponudbo digitalne televizije. Veseli nas, da je vsebina kakovostna, saj je po vseh ratingih paket programov med najbolj gledanimi na področju držav bivše Jugoslavije. Trudimo se, da v sklopu naše ponudbe na digitalni platformi ponudimo čim več kakovostnih in ekskluzivnih vsebin.«
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Kdaj bo Telemach v Medvodah??? Že nekaj let obljubljajo pa še vedno nimajo. Poznam veliko sosedov, kateri bi imeli Telemach zaradi same ponudbe...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.542
5.725
113
Kako je zdaj z temi Telebajski?? Sicer sem besen na njih ko ris, ker so neopravičeno dvignili ceno.... pa vseeno...

Zdaj plačujem 36eur za trojčka M. V vseh cenikih je sedaj za ta paket 39eur, ker gre menda za digitalno TV. Analogne ni nikjer več v cenikih.

Kak je zdaj če grem k njim in jim rečem da mi naj dajo digitalni sprejemnik? Verjetno mi bojo avtomatsko nabili položnico na 39 eur ali se motim??? Kaj pa če si sprejemnik nabavim kje drugje? A bom lahko gledal digitalne programe ali bom imel temo, ker bom rabil še kako konax kartico.
Ali je sploh kaka pot da pridem do digitalnih kanalov, pa vedarle obdržim strošek 36 eur.
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Najbrž imaš analogni troječk M, ki je šel z 33 na 36 EUR. Če želiš digitalni trojček M, za 38 EUR, je najenostavnejša pot, da skleneš novo pogodbo za ta paket in dobiš sprejemnik/CAM modul ter čip kartico zraven. Razlika napram trenutnim stroškom je samo 2 EUR.