Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Dumber: lahko prosim podatke o naročniku na zs, pa bova preverila kaj in kako je s tvojo linijo? Hvala.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
GSMobil, je kaj na Telemachu ali je moje prej opisano stanje (skoraj iste napake na dveh lokacijah) čudna slučajnost?
 

joskec

Zelenc'
4. jun 2010
15
0
1
GSMobil, mene pa samo zanima, ali nameravate poleg treh programov iz PRO PLUSA v bližnji prihodnosti vključiti še kakšne druge programe? Upam, da ne športne, ker teh je že več kot preveč. Že vnaprej hvala za odgovor.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
GSMobile, Nickelodeon, Disney Playhouse, DaVinci Learning, TLC, MCM to so samo nekateri katere bi lahko dodali, da ne rečem o HD programih seveda kvalitetnih se razume. Vi pa samo balkanske saj jih je že več kot Slovenskih. Ali bo na tistih treh športnih tudi naši komentatorji ali samo srbski?
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Jaz pa se nimam nad televizjo kaj pritoževat to mi pa res dela v nulo. Vedno vis programi in vedno vse dela. Samo internet pa katastrofa včeraj že druga sobota zapored, ko je do konca odpovedo, danes dela komaj z en mega. Sem bral na slo-techu, da so nekateri imeli enake probleme pa so tako dolgo gnjavli, da so potem nekako ugotovli da jih sploh niso na docsis 3.0 priklopli.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
GSMobile, Nickelodeon, Disney Playhouse, DaVinci Learning, TLC, MCM to so samo nekateri katere bi lahko dodali, da ne rečem o HD programih seveda kvalitetnih se razume. Vi pa samo balkanske saj jih je že več kot Slovenskih. Ali bo na tistih treh športnih tudi naši komentatorji ali samo srbski?

ja to imaš pa prav da bi lahko dali kaj drugih kanalov ko pa samo PINK v vseh variantah
lahko kaj nemškega kot naprimer SIXX pa se še jih najde kaj in so vsi privat tako da so brazplačni.

Pa kot kaže so se ponovno začeli pojavljat problemi Z HD snimalniki CISCO meni je tudi začelo predvajat sliko kot diapozitive zvok pa je normalno delal
danes pa je bilo že tudi malo problemov.
danes se je vstavla slika zvok pa deloval normalno.
ponavadi pa skoraj vsako večer začne ustavlat slika.
Prosim da se to malo popravi da bomo lahko normalno gledli če že pošteno plačujemo.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ali vržt Ciscota ven in uporabljat obstoječi analogni kanalnik, ki lepo deluje.
Pa še preklapljanje med postajami je trenutno.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Prešaltat na DVB-C televizorje pa ne bo več težav, pa še daljinec manj bo.

Je to najbolje kar zmorete?
467716-post_slo.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Meni se zdi pa precej verjetno, da bo kaksna firma (proizvajalec TVjev) prisla k sebi in dodala funkcionalnost IPTV v svoj firmware. Vsa infrastruktura je ze na voljo, samo narediti je se treba, da bo tudi ta kombinacija delovala.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Samo standard še manjka. Sedaj to vsak dela po svoje. Vsak settop box se mora sprogramirat za vsakega ponudnika posebej. Dokler ne bo standarda ta opcija odpade.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Zaradi tega, ker se Pink paket prodaja kot vroče žemlje je padla odločitev, da ostane cena 4€ samo še ta teden. Z naslednjim tednom bo 6€. Kdor torej hoče ta paket, naj ga vzame zdaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stein pravi:
Preberi tole (konec) ...


Kaj ima Telemach TV v razsulu?
(digitalni, analogni itak dela)
Lendava, Maribor.

Pol programov ni. (črno, ni zvoka, Cisco D3 rabi pol dneva da preklopi kanal).

Pri polovici preostalih pa spet piše, da nisem naročen. Na primer Kanal A, ki je del vsakega paketa.

080 2288 pa ali sploh ne poveže ("Omrežje zasedeno", druge številke lahko normalno kličem), če že pa je gužva (ste osmi v vrsti... skoraj ves dan)


Nič, plačilo računa ta mesec odpade.
Pri starših tudi.

Pa naj oni kličejo in sprašujejo, kaj je.

Zelo zanimivo, da podobno opažam tudi jaz.

Na začetku ko sem D3 prinesel v hišo in priklopil je krasno delalo, hitro lepo preklapljalo.
Sedaj pa se kar redno pojavljajo težave, epg dela kot črnogorec itd., skratka bistveno poslabšanje uporabnosti napram analognemu signalu.

Na analogni tv pa nikoli dok je bla triera ni bilo težav. Al je delalo al pa je snežilo (se ne spomnim sploh kdaj). Ta digitalna pa kar nekaj. Zatikanje, počasnost, ni da ni.

To, da ti kanala A ne pokaže al pa piše, da je kodirano pa sem videl pri sosedu (isto center mb). Je pa res, da sem takoj dobil na telefon podporo, ki pa žal ni nič rešila, tako da sem mu predlagal da nesnago=D3 nese nazaj in prinese drugega.... ker je zanimivo, da mu na drugem tvju, kjer ima pa dodatno kartico dela vse ok.

Nisem navdušen na digitalno tv, glede na to da sem zelo običajen uporabnik, ki je pričakoval vsaj normalno delovanje.

No, internet in telefon pa delata ok. Nekaj bodo morali ukreniti s to digitalno tv, sumim, da omrežje in oprema nista dorasli tej nalogi.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
GSMobil, zakaj ne odgovoriš kday mislite dodati v shemo še kakšen kvaliteten HD program? Prav tako bi laho dodali MCM, Nicklodeon, Disney Playhouse, TLC, DaVinci Learning! Zapomni si da je to Slovenija, OK Srbi so pač dobili svoje mi hočemo pa kaj drugega.