Samsung Galaxy S22

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Jaz bom za enkrat uveljavlja stvarno napako in zahteval menjavo telefona. Pol pa bomo videli. Zanimivo pa, da kljub vožnji cel pol mesta ne zgubi linije če govorim po viberju ali messengerju. Samo na klasičnem mobilnem omrežju ne dela :(
Sem pa bral zgornje, ampak SLO Samsung pravi, da ne vejo nič o tem...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
So me prsti srbeli da bi zamenjal mojga Note 10 za 22tko ultra. Nič, bom počakal še kake pol leta. Mogoče do takrat še pade cena.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Ostani za enkrat na Notu, tako kot sem tudi sam nazaj na njem :( Moj ultra je sedaj vrnjen s stvarno napako in bomo videli kaj bodo odgovorili. Čas imajo 8 dni. Operater mi je izklopil VoWIFI, VOLTE in menjal SIM kartico pa nič od tega ni pomagalo.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Res zanimivo, moja Ultra pa dela brez problema, testirano od sobote do danes, klici, VoLte On pa malo Off, vse v redu. Dela tudi LTE brez problema, res pa je da imam 5G izklopljen ker ga ne rabim, bom pa še testiral.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ostani za enkrat na Notu, tako kot sem tudi sam nazaj na njem :( Moj ultra je sedaj vrnjen s stvarno napako in bomo videli kaj bodo odgovorili. Čas imajo 8 dni. Operater mi je izklopil VoWIFI, VOLTE in menjal SIM kartico pa nič od tega ni pomagalo.

Res me zanima kaj boš rešil če ti bodo priznali stvarno napako....
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Predlagam, da namesto S22 ultra, kupite raje S21 ultra. Po enem letu so ga s posodobitvami končno usposobili tako, da deluje skoraj tako kot je treba :rolleyes:
Sedaj z nadgradnjo na OneUI 4.1 je tudi vmesnik identičen seriji S22 tako, da res ne vidim smisla, dajat toliko denarja(1k+) za nek polizdelek, katerega bodo spet posodabljali eno leto, da ga bodo koliko toliko usposobili za neko normalno uporabo ;)
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Borg če bi želel imeti 21 ultra bi ga že kupil. Čakal sem točno 22 ultra in mi drugi telefon ni opcija. Že zato, ker je dosedanji note 10 + precej primerljiv s temi 21 in 20 verzijami.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
tale 22 ultra je moja prva eSka...do sedaj vedno samo NOTE.....

ne vem kakšne so bile prejšnje verzije, sam tole je res polizdelek...upam, da samo trenutno in se bo to uredilo....

kr neki problemi GPS...resetiranje..določeni emođiji kr sivo obarvani...eni podvojeni...notifikešn za obvestila al nič al popup, tihi način (samo ikonca v status bar) sploh ne deluje :bonk:

jaojaojao