Samsung Galaxy S22

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Vidiš take stvari mi gredo pa na živc. Ravno s takimi uporabniki, ki naj bi jim prinesli največ denarja, so fani Samsunga, kupujejo-mo že leta in leta, najboljše med najboljšimi, potem pa take fore.
Ne ti men "Zanimanje za serijo Galaxy S22 je najvišja doslej."
To nas šopajo vsako leto eno in isto!
:poreden:
Nekaj jih je zje*** očitno. No, jaz sem svojega S22 dobil en teden nazaj in recimo da je malo (ampak res malo) boljši od S10e. Se pa pri polnjenju zagotovo greje precej bolj kot predhodnik, tako na wireless kot na kablu. S10e se na kablu praktično ni ogrel, tudi če sem ga filal na polnilcu od lenovota! Baterija je isti k, ne zdrži niti en dan. Pa še android avto jo prazni na polno, moram to izključiti, ker je precej neuporabna zadeva. Recimo da so google maps priročni, ker lepo natipkaš kar želiš. Ostalo je pa ena velika žalost in na vw veliko hitreje prideš do klicev preko vgrajenega menija Telefon. Prav tako muzika, youtube preko bt in bo mir...

Jernej
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Baterija se bo vnesla po parih polnenjih, vsaj to gretje pri polnenju. Ne pričakuj pa neke vzdržljivosti baterije. Vse kar so naredili na bateriji je hitrejše polnenje, da ga lahko ene trikrat na dan na brzino nafilaš.
Kr pripravite in si nabavite ene tri polnilce, da bodo vedno pri roki.:bonk:
Saj če uporabljaš AA ga moraš itak priklopit na kabel in se ti sproti fila(ok razen, če že nimaš brezžičnega oziroma tisti adapter)
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Baterija se bo vnesla po parih polnenjih, vsaj to gretje pri polnenju. Ne pričakuj pa neke vzdržljivosti baterije. Vse kar so naredili na bateriji je hitrejše polnenje, da ga lahko ene trikrat na dan na brzino nafilaš.
Kr pripravite in si nabavite ene tri polnilce, da bodo vedno pri roki.:bonk:
Saj če uporabljaš AA ga moraš itak priklopit na kabel in se ti sproti fila(ok razen, če že nimaš brezžičnega oziroma tisti adapter)
Sem izklopil AA in je telefon imel še 70%, ko sem prej prišel domov. Je pa res, da danes skoraj ni bilo klicev, pa tudi nisem imel časa nič šariti po telefonu. V avtu pa imam predal, kjer se brezžično polni, ja. Ampak imam občutek, da to deluje le takrat, ko je telefon "idle". Če pa kaj dela, pa dodatnega polnjenja skora ni, vroč je pa kar precej. Enako se je dogajalo že na S10e. Če sem ga pustil pri miru, je v pol ure prišel ven iz najhujšega, če sem pa predvajal muziko na youtube, pa procenti niso šli nikamor... Na AA se mi pa zdi, da vedno odpre google maps in potem verjetno res kuri precej več. Kakorkoli, AA na vw zame še ni uporabna stvar, čeprav je postal brezžičen. Pa nimam pojma ali je to zaradi novega telefona ali nadgradnje radia pred nekaj tedni. Lani je mojster na servisu rekel, da je AA samo na kablu :). VW passat zadnja generacija...

Jernej
 
22. jul 2007
12.794
1.313
113
123
Kriv je android 12, to veliko ljudi jamra po nadgradnji, pa ni važno ali je Samsung,Google Pixel ali Xiaomi.
V glavnem so nekaj na veliko ...bal.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ne ti men "Zanimanje za serijo Galaxy S22 je najvišja doslej."
To nas šopajo vsako leto eno in isto!
:poreden:

Ne bi rekel dvakrat da je to laž ali izgovor. Žal ali na srečo nekaterih drži dejstvo, da se je po tistih najhuših časih korone ko so bile tiste hude omejitve narodu zmešalo. Prodajni rekordi praktično padajo povsod tako da kar verjamem da tudi tukaj.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Ne bi rekel dvakrat da je to laž ali izgovor. Žal ali na srečo nekaterih drži dejstvo, da se je po tistih najhuših časih korone ko so bile tiste hude omejitve narodu zmešalo. Prodajni rekordi praktično padajo povsod tako da kar verjamem da tudi tukaj.
Dejstvo je, da se vprašajmo, če bodo in koliko časa še prodajne številke rekordne, če uspe ta tožba proti Samsungu.
Le ni tako rožnato kot nekateri tukaj predstavljate, če ne, ne bi prihajalo do takih izpadov;)
In to ni edina težava in to ni samo na seriji S22 temveč tudi že prej. To bo potegnilo za sabo še druge zadeve.
Folku končno dopizdeva in imajo dovolj lupljenja;)
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Tisti ki imate ultra... Kak vtis glede baterije? Teste sem pogledal, a tako, iz prve roke?
 
22. jul 2007
12.794
1.313
113
123
Ali mi lahko nekdo razloži v čem je finta, da ko označiš pod developer option backgroud restriction app. za vse aplikacije in potem greš pod meni baterija optimizacija, pa se vedno najde veliko app. katere optimizacija zapre.Potem tisto bacground rest. sploh nima pomena in telefon dela po svoje.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Men pa alwaysondisplay golta baterijo...30%:eek: telefon na letalu kuri 2-3% na uro
Noro, moral sem izklopit...:nigladek:

Google navigacija:gorjaca:...
Najde naslov...zračuna pot...postavi navigiranje...štarta in tu se ustavi:sprasujemse:...restartam telefon, navigiranje dela bp:zavijazocmi:

Hmm
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Pri meni v 5 minutah pogovora 5x za cca 5sekund tišina ali pa hreščanje pri sogovorniku. Pogosteje ko se vozim. Kot, da bi preklapljal med baznimi postajami in bi takrat izgubil signal.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Pri S22 (navaden) sem z baterijo kar zadovoljen :

SmartSelect_20220321-135742_AccuBattery.jpg
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Pri meni baterija drži bistveno dlje kot stari note 10+. Edini problem imam med klici, ko mi zgublja signal oz. se s sogovornikom ne slišiva po nekaj sekund. In to je lahko v enem klicu tudi po 5x ali več krat.