Samsung Galaxy S23, S23 plus, S23 ultra

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Kako si pa zadovoljen z baterijo? Imam S22 in sem ga kupil ravno zaradi primerne velikosti, zdaj pa bi ga rad zamenjal za S23+, predvsem zaradi boljše baterije.

Kaj jaz vem. Menj je baterija super. Kak dan mi konec dneva ostane 70%, kak dan 30%, odvisno od uporabe.

Je pa res, da jaz telefon uporabljam skorajda izključno za maile, sporočila prek raznoraznih aplikacij in klice.

Občasno kak FB ali malce brskanja, pa youtube(premium) z ugasnjenim zaslonom prek slušalk ali BTja v avtomobilu (takrat teče tudi navigacija pa je ponavadi na kabel priklopljen).

Meni odgovarja in več kot zadovoljuje moje potrebe.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Očitno ga preveč uporabljam. Tudi telefonskih pogovorov je več (službeni klici).
Trenutno mi piše, da bo polno napolnjena baterija zdržala 18h 30 min
Sicer ne vem več točno kje, ampak v nastavitvah se nekje da izklopiti, da se beleži načine in rutine uporabe telefona. Na podlagi tega ti potem izračunava, kako dolgo ti bo zdržala baterija.
Jaz sem že vsaj 20x resetiral na tovarniške nastavitve in potem šel korak za korakom, preden sem pogruntal vse nastavitve. Mnogi sploh ne vejo, kaj v sebi skriva S22, če ga znaš pravilno nastaviti. In ja, igranje igrice med malico, okoli 25 klicev v službi, branje mailov in ostale malenkosti, pa je baterija še zmeraj na 68% od zjutraj. S tem, da imam še BT non stop prižgan (konekta se v avtu za klice). Wifi je izklopljen, saj imam neomejeno porabo podatkov.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
Kako je pa s S23 in baterijo? Meni se dopade, da je mal manjši telefonček, sam mal me skrbi baterija. Xiaomi 13 ma boljšo baterijo, samo sem malce pristranski do samsunga :)
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Sicer ne vem več točno kje, ampak v nastavitvah se nekje da izklopiti, da se beleži načine in rutine uporabe telefona. Na podlagi tega ti potem izračunava, kako dolgo ti bo zdržala baterija.
Jaz sem že vsaj 20x resetiral na tovarniške nastavitve in potem šel korak za korakom, preden sem pogruntal vse nastavitve. Mnogi sploh ne vejo, kaj v sebi skriva S22, če ga znaš pravilno nastaviti. In ja, igranje igrice med malico, okoli 25 klicev v službi, branje mailov in ostale malenkosti, pa je baterija še zmeraj na 68% od zjutraj. S tem, da imam še BT non stop prižgan (konekta se v avtu za klice). Wifi je izklopljen, saj imam neomejeno porabo podatkov.
S22 Ultra ali S22? Za Ultro verjamem, S22 pa teška...
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Evo jst šel iz xiaomi na navadn s22.
Imam pa 2 problema.
1. Noče mi prenest aplikacij in data iz starega fona
2. Imam 2 simki. Na sim2 mi nočejo delati mms, data,...
Kakšne ideje?
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Zdravo vsi skupaj

Kje najceneje do novega S23 ultra? Na obroke, Diners, nujno rabim do pojutrišnjem za rojstni dan od sina.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To se pravi, da ga moraš dobiti danes, ker je dva dni praznik. Kvečjemu pri ponudniku tel. storitev, ni pa rečeno, da bo tam najcenejši.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
In kaj je novega?
Mal drugač ikone. Po moje nič.

Aja, a se že da nastaviti ikone za pošiljanje (npr. ko pošiljaš sliko iz galerije) tako, da fiksno nastaviš npr. 4 prejemnike in so VEDNO tam? Pa še po možnosti vrstica spodaj, da je ikona Gmail vedno na istem mestu in da vedno takoj skoči na vnašanje email naslova)?

Jernej
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg