Samsung Galaxy S23, S23 plus, S23 ultra

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
Pravijo da jih ni čeprav na spletu kaže da so.
Zanimivo, da so pobirali prednaročila in še od takrat jih ni.
čakam že več kot dva meseca na mojega S23 Ultra 512GB.
Noben ne ve kdaj bo, če bo. Tisti, ki jih dobijo pa itak na marketplace romajo

Reklamirajo pa na polno in to še skupaj z urami.
Klical na A1 info, FB, podpora strankam, v trgovino. Enostavno, da jih ni in nimajo informacij.
Samsung pa pravi, da jih imajo na zalogi in da komot lahko pri njih naročim ampak ne bom dajal 400+€ več. Poleg tega pa tudi, da jim oni ne dobavljajo telefonov...

Malo mi je smešno, da nek operater nima modela telefona na zalogi ali pa vsaj informacije o incomingu
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Meni je v soboto padel na tla Note 10 lite. Ekranček je sicer ostal cel, se pa ni prižgal več.

Zaradi šihta sem šel po samsunga s23, 256gb verzijo. Najprej sem mislil vzeti ultro s23, kot jo ima žena, ampak na sami lokaciji ko sem malce tapkal po navadni 23-ki,sem se odločil,da je po dolgem času čas za manjši telefon.

Sedaj po par dnevih sem zelo zadovoljen, čeprav sam telefon uporabljam bolj kot ne za klicanje, maile ter pisanje sporočil.
Ostalo so aplikacije tipa booking,airbnb, amazon, ebay in v avtomobilu predvajam muziko iz youtuba.
Pofotkam 3 fotke mesečno,to je pa nekako to....

Pri telefonu mi je zelo všeč ekran in za sedaj baterija. Za v naprej pa tudi ne dvomim da bo funkcioniral kot mora...

Aja,pa samsung galaxy watch 5 dobim,sem ulovil promocijo za rep. Predvidevam da se ura super dopolnjuje z telefonom, nimam pa izkušenj, pa verjetno jih tudi ne bom imel,ker pojde na bolho oz kam med kolege ki to uporabljajo (sam uporabljam amazifit t-rex pro uro in je za moje potrebe vrh).
 

YOGURT

Pripravnik
11. sep 2007
86
0
6
Preden dam dobrih 1000€ za S23+, me zanima če imate tudi slovenski uporabniki S23 in S23+ ta problem z zamegljeno sliko ( bananagate)


slikam dosti dobavnic, računov, navodil,... od blizu, ker naj bi bil ta problem še posebej moteč
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Preden dam dobrih 1000€ za S23+, me zanima če imate tudi slovenski uporabniki S23 in S23+ ta problem z zamegljeno sliko ( bananagate)


slikam dosti dobavnic, računov, navodil,... od blizu, ker naj bi bil ta problem še posebej moteč
sem sedaj šel malo čez galerijo, ne vidim tega problema.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Sicer ne vem če gre za stvar zadnjega updata ampak zadnje čase opažam da ko prejmem klic, se pogovorim, ga prekinem, da mi na obeh cifrah izgine omrežje, tako na SIM1 kot na SIM2 in to traja ene 15-25 sekund, preden pride omrežje zopet nazaj. Mislim da se to v štartu ni dogajalo. To je vedno po odloženem klicu bilo 5 sekund in je omrežje prišlo nazaj? Gre pa za S23 Ultra.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
To je tudi meni delalo na s22 ultra in sem potem opustil dual sim :( dela se zmeraj enako kot dam not 2 simski sem med prazbiki spet sprobal.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.299
3.408
113
Sicer ne vem če gre za stvar zadnjega updata ampak zadnje čase opažam da ko prejmem klic, se pogovorim, ga prekinem, da mi na obeh cifrah izgine omrežje, tako na SIM1 kot na SIM2 in to traja ene 15-25 sekund, preden pride omrežje zopet nazaj. Mislim da se to v štartu ni dogajalo. To je vedno po odloženem klicu bilo 5 sekund in je omrežje prišlo nazaj? Gre pa za S23 Ultra.
Na volte je vse ok.
Ne vem pa kako je če preklaplja na 2g.
Oziroma nisem bil pozoren.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
Mogoče ni bilo vedno, je pa večkrat dnevno. Kot, da ne ve kam naj preklopi občasno. Jaz sem imel recimo eno za podatke in primarno za klice pa sta nekaj krat dnevno bili obe nedosegljivi nekaj časa potem pa začeli delati.
Nisem pa probal z esim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Sicer ne vem če gre za stvar zadnjega updata ampak zadnje čase opažam da ko prejmem klic, se pogovorim, ga prekinem, da mi na obeh cifrah izgine omrežje, tako na SIM1 kot na SIM2 in to traja ene 15-25 sekund, preden pride omrežje zopet nazaj. Mislim da se to v štartu ni dogajalo. To je vedno po odloženem klicu bilo 5 sekund in je omrežje prišlo nazaj? Gre pa za S23 Ultra.
nisem še opazil. sem sedaj testiral in mi ni zginlo. sta pa obe sim na volte...