Samsung Galaxy S23, S23 plus, S23 ultra

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Preden dam dobrih 1000€ za S23+, me zanima če imate tudi slovenski uporabniki S23 in S23+ ta problem z zamegljeno sliko ( bananagate)


slikam dosti dobavnic, računov, navodil,... od blizu, ker naj bi bil ta problem še posebej moteč
Tudi mene to zanima. :)
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Uporabniki s23 ultra ste se navadili na velikost?

Zamenjal bi iz s10+ pa me skrbi velikost.

Spredaj v zep gre v kavbojkah?
Pa malo me muči v kolesarskem dresu zadaj v žepu
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Ce nimas nekih sirokih kavbojk je vspredaj tezka. Saj gre noter, samo se pozna pri hoji :)

Lazje je v zadnjem žepu..
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Sicer se ne nanaša na S23, ampak je meni enak pri vseh in me zanima, kako se da nastaviti da pod aplikacijami pod default nastavitvijo nastavim da je na vrhu vedno zadnja uporabljena aplikacija in ne da jo moram vedno nastavljati - se ne shrani tudi ko to potrdim.Ali je to slučajno povezano z Samsung acc. v katerega nisem vpisan?
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.791
74
48
Sicer se ne nanaša na S23, ampak je meni enak pri vseh in me zanima, kako se da nastaviti da pod aplikacijami pod default nastavitvijo nastavim da je na vrhu vedno zadnja uporabljena aplikacija in ne da jo moram vedno nastavljati - se ne shrani tudi ko to potrdim.Ali je to slučajno povezano z Samsung acc. v katerega nisem vpisan?

Kateri telefon točno?
Ne razumem točno vprašanja.... predvidevam da bi rad, ko uporabljaš določeno aplikacijo, pa jo nehaš, ekran se po določenem času neuporabe ugasne, in ko ga spet prižgeš, bi rad, da je ta aplikacija spet takoj prikazana?
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Ne ne, sprašujem pri nastavitvah za aplikacije, ker se ne shrani v filtru željena opcija zadnjič uporabljena, ampak vedno ko odprem je nastavljeno po imenu.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.791
74
48
Ne ne, sprašujem pri nastavitvah za aplikacije, ker se ne shrani v filtru željena opcija zadnjič uporabljena, ampak vedno ko odprem je nastavljeno po imenu.

Aha... sem pogledal. Tudi pri meni je tako (Galaxy S22). Tudi ko daš nastavitev "prikaži sistemske datoteke" je to v veljavi samo, dokler ne greš ven iz aplikacije. Potem se resetira na default. Po moje da je to kar normalno, razen če ni kakšen bug.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.791
74
48
Čudna rešitev, hvala.

Edino v Developer mode (Način za razvijalce) se lahko še preveri, če se tam da kaj nastaviti... Po defaultu seveda to ni vklopljeno, oz. je to skrita funkcija, ki jo je treba vklopiti, tako da:

1 Greš na "O telefonu"
2 Nato "Informacije o programski opremi"
3 Nato "Številka gradnje" klikneš 7x (po 3 ali 4 klikih dobiš info, kolikokrat je še treba klikniti)
4 Greš ven iz tega nazaj na "Nastavitve" in na dnu najdeš novo opcijo "Možnosti za razvijalce".

Tu je potem cel kup možnosti raznoraznih nastavitev, a nebi rad pametoval, ker še nisem preizkušal. Tako je na S22, verjetno tudi na drugih Samsungovih modelih.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
nisem še opazil. sem sedaj testiral in mi ni zginlo. sta pa obe sim na volte...

Hmmm jaz vedno bolj opažam to, kljub nekaj novim "mega" updatom, da ko dobim klic, ga čez čas prekinem, da včasih rabi telefon tudi do slabe minute da omrežje pride nazaj oz. ne toliko omrežje (črtice so), bolj mislim mobilni prenos podatkov torej ikone 4G+. 5G... Se pravi ko končam klic lahko za tem hitro sprejmem zopet novega, če pa sem pred klicem poslušaj youtube pa rabi včasih tudi do minute da se zopet vzpostavi prenos podatkov in začne naprej igrat. Bi si skoraj upal trditi da tega prej na prejšnjih Galaxjih nisem zaznal. Ali pa.... SIM kartice vedno enake, enaki operaterji...
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Hmmm jaz vedno bolj opažam to, kljub nekaj novim "mega" updatom, da ko dobim klic, ga čez čas prekinem, da včasih rabi telefon tudi do slabe minute da omrežje pride nazaj oz. ne toliko omrežje (črtice so), bolj mislim mobilni prenos podatkov torej ikone 4G+. 5G... Se pravi ko končam klic lahko za tem hitro sprejmem zopet novega, če pa sem pred klicem poslušaj youtube pa rabi včasih tudi do minute da se zopet vzpostavi prenos podatkov in začne naprej igrat. Bi si skoraj upal trditi da tega prej na prejšnjih Galaxjih nisem zaznal. Ali pa.... SIM kartice vedno enake, enaki operaterji...
Ponasravitev na tovarniške nas. si že probal?
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Koliko je tukaj lastnikov S23 in kako ste kaj zadovoljni?
V kratkem imam možnost menjati telefon in mam na izbiro S23 ali pa xiaomi 13? Sicer me bolj vleče k samsungu, vendar sem zasledil kar nekaj kritik (slabša kamera in štekanje oz zmrzovanje telefona) :sprasujemse:

Trenutno imam mate 40 pro in mi je top telefon. Edino kar me moti je velikost in pač težave z (ne)delovanjem googlovih aplikacij.
 
  • Všeč mi je
Reactions: crashednburnt

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Jaz imam s23 cca 6 mesecev. Za moje pojme dela odlično, je pa res da nisem nek power user.

Fotkič je OK, maili, youtube, nekaj browsanja pa par aplikacij katere uporabljam (nezahtevne) deluje brez krešov, vsaj jaz jih nisem doživel. Mi je pa velikost zakon. Sem ga pa dobil/kupil, ko si poleg dobil še galaxy watch 5.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
S23 ne šteka (ima žena s23+), xiaomi 13 pa tudi ne bo, ne vem kako je z baterijo, vem da s21 ima slabo baterijo glede na izkušnje, s23+ pa zelo dobro. Vzameš, kar ti je preferenca, sam bi verjetno vzel S23 glede na to, da lahko izbiraš (pa imam sam xiaomija 12, ki je super telefon). Če bi pa sam plačal, bi pa vzel xiaomija samo, če je vsaj 150€ cenejši od s23 (ker kitajc je pač kitajc), kar pa ni, kar sem pogledal na idealo.de.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-902
83

1696173019151.png
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in AvtoFun

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Jaz imam s23 cca 6 mesecev. Za moje pojme dela odlično, je pa res da nisem nek power user.

Fotkič je OK, maili, youtube, nekaj browsanja pa par aplikacij katere uporabljam (nezahtevne) deluje brez krešov, vsaj jaz jih nisem doživel. Mi je pa velikost zakon. Sem ga pa dobil/kupil, ko si poleg dobil še galaxy watch 5.
Kako si pa zadovoljen z baterijo? Imam S22 in sem ga kupil ravno zaradi primerne velikosti, zdaj pa bi ga rad zamenjal za S23+, predvsem zaradi boljše baterije.
 
  • Haha
Reactions: scorpion