Samsung Galaxy S22

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Full pametno, da dela yt med vožnjo
Jaz uporabljam yt za poslušanje muzike in ne rabim videa. Ampak telefon imam nižje na nosilcu in me pač tisti video ne moti in ga tudi ne gledam. Ampak če aktiviram AA, se pa to čudo prestavi na radio in bi pač tam uporabljal. V tem primeru bi telefon dal v predal, kjer se polni, nosilec bi pa odmontiral. Ampak ker je AA na vw precej prazen, verjetno še ni pravi čas za to in je bolje uporabljati po starem.

Pa ko sem se prijavil na WeConnect, S22 ni podprt telefon in ga očitno ne moreš uporabljati kot mobilni ključ ;)

Jernej
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
394
83
Jaz uporabljam yt za poslušanje muzike in ne rabim videa. Ampak telefon imam nižje na nosilcu in me pač tisti video ne moti in ga tudi ne gledam. Ampak če aktiviram AA, se pa to čudo prestavi na radio in bi pač tam uporabljal. V tem primeru bi telefon dal v predal, kjer se polni, nosilec bi pa odmontiral. Ampak ker je AA na vw precej prazen, verjetno še ni pravi čas za to in je bolje uporabljati po starem.

Pa ko sem se prijavil na WeConnect, S22 ni podprt telefon in ga očitno ne moreš uporabljati kot mobilni ključ ;)

Jernej
zakaj pa ne uporabljaš youtube music?
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
S komu dogaja je je pri S22+ in Ultra nedosegljiv čeprav je tel. vklopljen. Dogaja se dvema znancema ki sta šla iz iPhona in H. P30 Pro na serijo S22 in po parkrat na dan prejmeta sms o nedosegljivosti? Prej se jima to ni nikoli dogajalo.
 

popadin

Zelenc'
8. jan 2009
20
2
3
S komu dogaja je je pri S22+ in Ultra nedosegljiv čeprav je tel. vklopljen. Dogaja se dvema znancema ki sta šla iz iPhona in H. P30 Pro na serijo S22 in po parkrat na dan prejmeta sms o nedosegljivosti? Prej se jima to ni nikoli dogajalo.
To se dogaja tudi meni na S21 Ultra. Pravijo, da je težava povezana z Exynos procesorjem.
 

vincenco

Pripravnik
25. jun 2009
60
38
18
Pozdravljeni.
Odločam se za nakup S22 Ultra vendar izven EU (Snapdragon 8 Gen 1).
Nameravam ga kupiti v USA.
A je kakšna razlika med EU 5G (Telekom Slovenije) ter USA 5G - ker v karakteristikah je naveden še nek dodaten podatek za model aparata, kateri se prodaja v USA?
Kupiš tistega, ki dela na AT&T in bo delal tudi pri nas.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Tole si poglejte, s tem exsynos sranjem se ne da telefonirati. Sem na tem da odpovem moje naročilo...
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Nč bat saj bodo vse uredili z updejti, če ne prej pa v roku leta ali dveh.

Hvala bogu, da sem ostal na S21, ki se je po enem letu nekako stabiliziral in deluje skoraj tako kot mora.

Nikoli vas ne bo izučilo.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
ma dej ne nabijej... S22 od prvega dneva funkcionira, brez težav
če ti s21 ni delal bi ga odnesel nazaj in dobil denar nazaj ali pa zamenjavo za novega...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
A še niste skapirali da je bedaka bolje ignorirati. On je modrec ker je kupil S21 in to je seveda bila optimalna odločitev, vi pa ste bedaki ker ste kupili S22. A vaš še ni izučilo? :valjamse: Moj nasvet, ko pride ven S23 se obrnite na Borg-a da vam požegna ali je dober nakup ali slab. On ima kristalno kroglo.
 
  • Haha
Reactions: ishtar007 in p4pe

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Nč bat saj bodo vse uredili z updejti, če ne prej pa v roku leta ali dveh.

Hvala bogu, da sem ostal na S21, ki se je po enem letu nekako stabiliziral in deluje skoraj tako kot mora.

Nikoli vas ne bo izučilo.
Res najedaš s tem ponavljanje. A res mislš, da folk na veliko kupuje 1-2 leti modelno star telefon? Jaz še z nobenim nisem imel problemov. Če je pa kakšen nepomemben bug sem in tja, se pa ne sekiram. Če bi bil pa po parkrat na dan nedosegljiv, bi ga pa nazaj nesel. Ne vidim problema. Imam S22 exynos od 15. februarja, pa nisem imel še nobenega problema.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
A še niste skapirali da je bedaka bolje ignorirati. On je modrec ker je kupil S21 in to je seveda bila optimalna odločitev, vi pa ste bedaki ker ste kupili S22. A vaš še ni izučilo? :valjamse: Moj nasvet, ko pride ven S23 se obrnite na Borg-a da vam požegna ali je dober nakup ali slab. On ima kristalno kroglo.
Ko mu zmanjka argumentov začne z žaljenjem z bedakom in duševnim bolnikom, saj te poznamo. Ko mu pa poveš kar mu gre pa v jok in v žaljenje.

Mene je izučilo ja tebe in tebi podobne še ne.
"Priden bodi da te ne bom za sladke." Vemo kdo meče take ven: da se lepo izrazim "gayi" :cheer::valjamse:
Pazi se avtofan, ker ko mi boš stopil na živc, da ne bo spet jok in stok kot je že bilo, take stvari pa hitro pozabiš! :gorjaca:
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Telefončki za 1k+ pa ne delajo klici, nedosegljivost, baterija v k, FP počasen, večina najbolj uporabnih funkcij ne dela, AOD...
Da ne naštevam naprej, Cel net je poln tega na malo bolj kredibilnih forumih, kot je alter in strokovnjaki ala netko in avtofan.
Poslušte avtofana saj bo bolje po dveh trehz updejtih.
Če mu verjamete. Malo morgen :valjamse:
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Telefončki za 1k+ pa ne delajo klici, nedosegljivost, baterija v k, FP počasen, večina najbolj uporabnih funkcij ne dela, AOD...
Da ne naštevam naprej, Cel net je poln tega na malo bolj kredibilnih forumih, kot je alter in strokovnjaki ala netko in avtofan.
Poslušte avtofana saj bo bolje po dveh trehz updejtih.
Če mu verjamete. Malo morgen :valjamse:
Obnašaš se pa kot otrok. No sej, lahko da si.