Samsung Galaxy S22

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
A jebatga, že 115-ič, telefona, avta, paštete, sira, kondoma in še česa se pa res nikol ne kupuje takrat ko izide ven, taprvih serij. Vem da je fajn da si "in" ampak če res nočeš sivih las se splača počakat da gredo skoz vsaj 3-4 updati, potem zadeva začne delovati ceni primerno. Pa ne mi sploh govorit, ga tudi jaz ga vedno enako "poserjem" in se zaletim ampak tako pač žal je če si neučakan. Vsaka stvar rabi svoj čas. Amen.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.745
2.101
113
A jebatga, že 115-ič, telefona, avta, paštete, sira, kondoma in še česa se pa res nikol ne kupuje takrat ko izide ven, taprvih serij. Vem da je fajn da si "in" ampak če res nočeš sivih las se splača počakat da gredo skoz vsaj 3-4 updati, potem zadeva začne delovati ceni primerno. Pa ne mi sploh govorit, ga tudi jaz ga vedno enako "poserjem" in se zaletim ampak tako pač žal je če si neučakan. Vsaka stvar rabi svoj čas. Amen.
samsunge dobivam že od serije 7 naprej še pred uradnim izidom pa nikoli nisem imel nobenih težav. Ne morem trditi za 8 in 21, ker sem jih preskočil ostali pa so delali od začetka bp
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
samsunge dobivam že od serije 7 naprej še pred uradnim izidom pa nikoli nisem imel nobenih težav. Ne morem trditi za 8 in 21, ker sem jih preskočil ostali pa so delali od začetka bp
Nobeden ni in nobeden ne bo. Posebej ne na začetku. Ali pa si totalno nezahteven uporabnik (ja saj vem, sedaj boš rekel, da si heavy user:rolleyes:).
Tudi najbolj osnovne zadeve, kot je klicanje ne deluje tako, kot bi bilo treba. Potrebujejo tam najmanj ene dve leti, da začne delovat tako kot je treba.
Tako da ja, verjamem ti, da ti je tam serija 7 začela delovat bp.
Sem pa imel že toliko tega, da lahko rečem, da ni izjem.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.745
2.101
113
Nobeden ni in nobeden ne bo. Posebej ne na začetku. Ali pa si totalno nezahteven uporabnik (ja saj vem, sedaj boš rekel, da si heavy user:rolleyes:).
Tudi najbolj osnovne zadeve, kot je klicanje ne deluje tako, kot bi bilo treba. Potrebujejo tam najmanj ene dve leti, da začne delovat tako kot je treba.
Tako da ja, verjamem ti, da ti je tam serija 7 začela delovat bp.
Sem pa imel že toliko tega, da lahko rečem, da ni izjem.
nabijaš v prazno in skrajni čas je da zamenjaš Lumio za normalen telefon...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
samsunge dobivam že od serije 7 naprej še pred uradnim izidom pa nikoli nisem imel nobenih težav. Ne morem trditi za 8 in 21, ker sem jih preskočil ostali pa so delali od začetka bp

Lepo da dobivaš in da si že v štartu zadovoljen z njimi, jaz jih imam že od S2 dalje redno. V štartu sem jih menjaval na 2 seriji, zadnjih 5 let pa kar redno. Kakor koli, v štartu je bil vedno križ, res pa da sem pikolovski. Malo si preberi za nazaj forum. Ko pride ven nova serija je vedno fešta, vedno 100 in eno vprašanje v smislu "a še jebe komu to in to". Največji križ se spomin da je bil S7, v štartu so imeli vsi probleme z proximity senzorjem v ekranu. Po vzpostavitvi klica se ekran kar redno ni ugašal ko si ga dal na uho. Na Ram2 so mi zamenjali 3 enkrane zaporedoma, nato so se udali in povedali da je problem najbrž drugačne narave, naj počakam. Itd.. itd.. bi rekel da je z S20 in S21 bilo manj težav, sem pa oba nabavil vsaj pol leta po izidu.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
S2, S5, S9, S22... vedno kupil ob izidu, nikoli nobenih problemov. S2 in S5 sem sicer kmalu rootal, ampak ne zato, da kaj ne bi delovalo. Pa lahko rečem, da sem "heavy" user in s tem ne mislim na FB in ostale socialna jajca. Z S22 (navadnim) nimam nobenih problemov po 2 tednih uporabe.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.745
2.101
113
Lepo da dobivaš in da si že v štartu zadovoljen z njimi, jaz jih imam že od S2 dalje redno. V štartu sem jih menjaval na 2 seriji, zadnjih 5 let pa kar redno. Kakor koli, v štartu je bil vedno križ, res pa da sem pikolovski. Malo si preberi za nazaj forum. Ko pride ven nova serija je vedno fešta, vedno 100 in eno vprašanje v smislu "a še jebe komu to in to". Največji križ se spomin da je bil S7, v štartu so imeli vsi probleme z proximity senzorjem v ekranu. Po vzpostavitvi klica se ekran kar redno ni ugašal ko si ga dal na uho. Na Ram2 so mi zamenjali 3 enkrane zaporedoma, nato so se udali in povedali da je problem najbrž drugačne narave, naj počakam. Itd.. itd.. bi rekel da je z S20 in S21 bilo manj težav, sem pa oba nabavil vsaj pol leta po izidu.
Kot sem napisal s7 sem imel dve leti, 8 sem preskocil imel 9 in 10 20 po eno leto nato iphone 12 mini in sedaj skoraj en mesec 22. Z nobenim ampak cisto z nobenim nisem imel niti ene tezave in vsi so sli naprej pac zato, ker je prisel nov. Ce bi katerega hotel zabrisat v steno potem bi to bil iphone pa ne toliko zaradi tega, ker kaj nebi delalo ampak, zato ker je fucking ios nekaj na kar se ne bom nikoli navadil oz ne bom nikoli sprejel neumnosti ki jih ima….

se mi pa ob tej debati poraja vprasanje kaj je heavy user…
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun in p4pe

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
No, ne bi se rad prepiral ker me trenutno jezi da ne morem do moje S22 ULTRA 512 variante, takšne stvari me jezijo pri Samsungu. Od leta 2010 imam vedno serijo S ali NOTE ( S1, S2, S3, S4, NOTE4, NOTE8, NOTE9, NOTE10+) pa res nikoli nisem imel nobenih problemov ki se ne bi rešili vsaj s kakim update takoj po izidu. Niti enkrat nisem kontaktiral servis ali imel fon na njem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
res nikoli nisem imel nobenih problemov ki se ne bi rešili vsaj s kakim update takoj po izidu.

Saj o tem govorim, potrebnih je prvih nekaj updatov in ne samo prvih nekaj updatov telefona ampak tudi prvih nekaj updatov določenih aplikacij namreč Galaxy S je ponavadi na trgu med prvimi z novim OS-om in tudi aplikacije se morajo prilagoditi. Pač vsa poanta je v timingu. Če počakaš vsaj 3 mesece od izida je to fix. Dejstvo pa je eno, dan danes so izidi popravkov bistveno hitrejši in bistveno pogostejši kot je bilo to v času S7-nke.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
...zadnji...

No danes se pa ne morem oglasit na noben klic...klici z moje strani delajo bp...sms v obe smeri normalno...

Nič na tovarniške ga bom dal pa vse aplikacije na novo naložil...brez kopiranja iz note 10...pa bom videl a je res to razlog...
 
  • Žalosti me
Reactions: p4pe

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Saj o tem govorim, potrebnih je prvih nekaj updatov in ne samo prvih nekaj updatov telefona ampak tudi prvih nekaj updatov določenih aplikacij namreč Galaxy S je ponavadi na trgu med prvimi z novim OS-om in tudi aplikacije se morajo prilagoditi. Pač vsa poanta je v timingu. Če počakaš vsaj 3 mesece od izida je to fix. Dejstvo pa je eno, dan danes so izidi popravkov bistveno hitrejši in bistveno pogostejši kot je bilo to v času S7-nke.
Kaj pa vem. Jaz sem včeraj podpisal za navadnega s22 (baje so hude težave z dobavo, moj naj bi prišel po pošti) in bom pač tvegal porodne težave. S10e se slabo sliši in usb konektor ne prenaša podatkov, samo polnim ga lahko, tako da bo počasi treba na novo. Sicer je pa zdržal dve leti in pol, tako da gre lahko počasi v penzijo.

Jernej
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Saj o tem govorim, potrebnih je prvih nekaj updatov in ne samo prvih nekaj updatov telefona ampak tudi prvih nekaj updatov določenih aplikacij namreč Galaxy S je ponavadi na trgu med prvimi z novim OS-om in tudi aplikacije se morajo prilagoditi. Pač vsa poanta je v timingu. Če počakaš vsaj 3 mesece od izida je to fix. Dejstvo pa je eno, dan danes so izidi popravkov bistveno hitrejši in bistveno pogostejši kot je bilo to v času S7-nke.
Ja saj jaz tudi o tem govorim. Potrebno je tam ene 10-20 updejtov potem pa se zadeve počasi stabilizirajo. Če računamo enega na mesec potem lahko izračunamo kdaj je to;)
Jaz jih imam sedaj cca 12 pa še nisem tam.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
S22 je trenutno nesmiselno kupovat. S21 se je oziroma se bo ravno nekako stabiliziral in začel delovat tako kot je treba, tako da brezveze sedaj v nakup S22 ;)
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Matr, jest res ne vem kakšne probleme imate vi s telefoni, da zaradi tega kupite 2 let star telefon. :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
...zadnji...

No danes se pa ne morem oglasit na noben klic...klici z moje strani delajo bp...sms v obe smeri normalno...

Nič na tovarniške ga bom dal pa vse aplikacije na novo naložil...brez kopiranja iz note 10...pa bom videl a je res to razlog...

Ne skrbi, vredu si naredil, če bo kak bug bodo to hitro popravili..
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28