Rynair iz Klagenfurta?

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik steiner pravi:
Nazadnje na Adrii obrnil ime in priimek, je šlo skozi brez popravkov
grin1.gif

tudi jaz obrnil ime in priimek pri qatarju pa ni bilo problemov
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
A ni to čudno, sem se že parkrat mal zaj...l - mam pač bol čudn ime pa priimek - pa se je vsem živo je---l za vse skupaj. Še nikoli isem imel problemov, šumniki, pomišljaji, neenako ime na osebni pa karti - ti maš pač boarding pass, ime je približno enako tistemu na osebni, ni blema.
Očitno se nekim skoz dogajajo mproblemi - meni se še niso; če odštejemo slabe izkušnje z Qatar airways.
Al pa nekateri res samo virtualno letijo s kakšnimi niskocenovniki pa strašijo vse ostale.
LPM
Ja lej če misliš da imamo vsi čas da tuki neki bluzimo in si izmišljujemo o potovanjih z niZkocenovniki se motiš. Sam teh težav še nisem imel, po pravilih pa naj bi se ime in priimek na osebnem dokumentu in passu ujemala 100%. Tisto o moji rezervaciji da sem namesto J vpisal H je resnična in je potekala po opisanem postopku. Ne vem, če si sam upaš na letališče z vedenjem da si rezerviral karto popolnoma narobe in tvegaš da ne boš letel vsaka ti čast. Sem pa že doživel:

Wizzair: pustili na Lutonu 2 potnika (vodiča in gosta, ki so potovali z neko agencijo, zaradi tega, ker sta imeli kovček prevelik, in sta šli plačat višek -ker nista imeli gotovine sta šle dvignit, kljub temu da so ju osebno poslali dol, so enostavno zaključili let ob času za zaprtje izhoda). Ko so na letalu ostali gostje iskali ti dve osebi in ugotovili da ju ni na letu, enostavno veš da sta ostali tam.

Ryanair: Na izhodu mlajšemu paru preverjajo spet kovčke, valda ravno na minimumu, pa še eno vrečko zraven. Zaposlena je zahtevala da to vrečko pospravita v to torbo. Ker v njej ni bilo prostora, sta rekla da nista vedela da Ryanair ne dopušča več kot 1 kos (ponavadi je bilo da imaš lahko vrečko iz teh trgovin za kontrolo brezplačno na letalu). Zaposlena ju je pogledala izpod čela in jima rekla v čem je problem, če imata željo da ostaneta na letališču. Potem sta vzela robo iz vrečke in si jo razdelila vsak na pol in si jo dala po žepih jaken (bund).

Wizzair: tudi na letu iz Lutona je bila Poljakinja ki je imela previsok kovček in je na mestu morala plačati ca 60 funtov če se prov spomnim. Kljub temu da jih je 5 minut prepričevala da tega ni vedela, niso odstopili.

če folk ne bere pogojev ali jih ne upošteva si je sam kriv.pač lastno neumnost ali ignoranco boš slej ko prej plačal.dosti preletim z nizkocenovniki (ryan,wizz,easy,volotea)pa še z nobenim nisem imel težav.pač ko grem z ročno prtljago imam kovček ki ustreza meram,prav tako piše da je dovoljen izključno en kos ročne prtljage
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Ryanair: Na izhodu mlajšemu paru preverjajo spet kovčke, valda ravno na minimumu, pa še eno vrečko zraven. Zaposlena je zahtevala da to vrečko pospravita v to torbo. Ker v njej ni bilo prostora, sta rekla da nista vedela da Ryanair ne dopušča več kot 1 kos (ponavadi je bilo da imaš lahko vrečko iz teh trgovin za kontrolo brezplačno na letalu). Zaposlena ju je pogledala izpod čela in jima rekla v čem je problem, če imata željo da ostaneta na letališču. Potem sta vzela robo iz vrečke in si jo razdelila vsak na pol in si jo dala po žepih jaken (bund).
Dodatno vrečko poleg prtljage bo RYR v kratkem dovolil (že sedaj dovolijo v Pisi, Bergamu, Algheru in še nekaj drugih letališčih) - Evropska komisija je namreč mnenja, da takšna politika slabo vpliva na posel na letališču (saj potniki ne smejo s seboj prinesti vrečke iz duty freeja), bo pa to po vsej verjetnosti pomenilo, da se bodo dovoljene mere ročne prtljage zmanjšale.
 
Nazadnje urejeno: