Radar mestnega redarstva

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.401
9.361
113
SDS, jebiga. Lohk skače po eni nogi pa kikirika vsak dan, pa se bojo zgražal, pa pizdil, sam volil ga pa bojo....
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.902
2.505
113
Tistih 30.
Kje je bil radar?

p.s. Trbovlje je cel 30. Pa vsi cajtngi in kafiči so polni te informacije.Ti bodo šele najebal :)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.458
113
pri taščici
In potem smo se mariborčani pizdili na Kanglo!?

Ali pa smo mi edini s kohones v Slo?
Ponavadi take postavitve izsili kak VIP ali sitnez v vasi.
Pri nas je eden hotel imeti ležeče policaje pred (edino) hiso sredi polja kjer se vozi med 30-40(zaradi ovinkov in ker so nasrali ograje z obeh strani cist do ceste).
In potem jamrajo da imajo nepregleden izvoz na cesto (zaradi lastne ograje, dvoriscna vrata tako da cakajo na cesti (ni dovoljeno....)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.401
9.361
113
Ponavadi take postavitve izsili kak VIP ali sitnez v vasi.
Pri nas je eden hotel imeti ležeče policaje pred (edino) hiso sredi polja kjer se vozi med 30-40(zaradi ovinkov in ker so nasrali ograje z obeh strani cist do ceste).
In potem jamrajo da imajo nepregleden izvoz na cesto (zaradi lastne ograje, dvoriscna vrata tako da cakajo na cesti (ni dovoljeno....)
Pri nas ni to, ampak izključno polnjenje proračuna. So placi, kjer bi bilo nujno umiriti promet, pa ne hebejo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.458
113
pri taščici
Saj ga pri nas tudi postavijo 100m pred koncem Litije (samo se gradbena trgovina in avtopralnica na sliki, potem pa nekaj km polja. Ce ne ves punkta, potem ga ne opazis zlepa. Seveda redar ne cepi takole ob njem, ampak sedi 10m stran v avtu skrit za pralnico
 

Priponke

  • IMG_20240607_094827.jpg
    IMG_20240607_094827.jpg
    271 KB · Ogledi: 119
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.943
113
Ni problem, kje je postavljen radar, temveč zakaj je nekje taka omejitev. Pri nas so pred ~ dvema desetletjema prestavili tablo za naselje, ko se je nova trgovina tam postavila, tako da je bila trgovina del naselja kar se tiče prometne ureditve. Očitno je nek inšpektor vedel, kaj pomeni naselje in so jo čez dva tedna vrnili na prvotno lokacijo, kjer se začne ulica s hišami. Med korono pa so jo spet prestavili in sedaj se ni več vrnila. Verjetno smo vmes tudi zasrali kak predpis.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.902
2.505
113
Saj ga pri nas tudi postavijo 100m pred koncem Litije (samo se gradbena trgovina in avtopralnica na sliki, potem pa nekaj km polja. Ce ne ves punkta, potem ga ne opazis zlepa. Seveda redar ne cepi takole ob njem, ampak sedi 10m stran v avtu skrit za pralnico

Mislim, da je radar tu postavljen za vstop v Litijo! Z druge strani se voziš že 2km skozi strnjeno naselje. S te strani pa padeš not skozi ravnico!

 

krko

Guru
5. sep 2010
2.633
1.337
113
Dokler te ne slika v rit pred tablo za konec naselja je vse ok. Na Hanzijevi sliki je radar čisto korektno postavljen.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.633
1.337
113
brane_new, odgovarjal sem na Hanzi-jevo sliko.

Ve kdo, če TruCam LTI 20/20 (to uporablja redarstvo) lahko istočasno meri prihajajoča in odhajajoča vozila ali je možna meritev samo v eno smer?

p.s. če bi kdo rad bil redar na Hanzijevem območju je objavljeno prosto delovno mesto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.395
15.355
113
Če ima žena dokaz da ni vozila. Pričo, je bila štempljana v službi itd, samo dokaže da ni ona vozila, dolžna pa ovajati drugih ni, še posebno ne ožjih družinskih članov.
Tako je. Jaz sem imel praktično ideentičen problem samo z obrnjenimi vlogami - moja je vozila avto pisan name, jaz sem dobil obvestilo o prekršku + kazen na kar sem odgovoril v obliki zahteve za sodno varstvo kjer seem zraven priložil še dokaz, da takrat jaz nisem mogel upravljati z dotičnim vozilom pa se je vse skupaj ovrglo brez da bi me kdorkoli še kaj pozval k pojasnilu kdo je pravzaprav vozil avto.