pse na vrvice

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
dans sva se z enim nemskim ovcarjem srecala. in se je pustu pobozat in to.... Sm ga lepo pod gobckom da ne izpadem nadrejen ce bi ga po glavi itd... prijazen... sem iskal lastnika...pa grem okol bajte in vidim da se clovek not skriva...ko zaslisim lajez in vidim nemca ki s polnim zagonom leti proti meni (ne vem kaj ga je picilo).....in je fasal solzivec...revez. No sem ga pol nasprical z "antidotom"... Pa je pocas nehal cvilit...ce bi bil zagrajen mu ne bi blo treba trpet..skoda. Pa drgac prijazen kuza...sam ocitno sem nek napacen move naredil. Mnja

Kašn je pa antidot za solzilec? Ker sem zdej to moji kupu, pa bi blo zgleda treba še antidot
smile-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Hvala za info, samo ni mi pa jasno kdo to dejansko kontrolira - izvaja. Namreč, ni se mi še zgodilo, da bi se kdo spomnil postaviti na kakšno priljubljeno obljudeno točko in kasirati. Se mi zdi pa 40 € res prenizka vsota. Ene 200 bi bila že bolj primerna.
 

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
27
Bronx
Potrebno je ustanoviti šintarsko službo, ki bo lovila spuščene pse in jih vozila v zapor.
Če ga kot lastnik hočeš nazaj, plačaj mastno globo, drugače po enem tednu evtanazija. Lastniku po tem še vedno globo + plačilo stroškov bivanja psa + stroške usmrtitve ter pokopa.
Dva, tri, pa bi bil red.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.562
29
48
Evtanazija je skrajna rešitev, ko je žival hudo bolna, popolnoma obnemogla ali pa izjemno agresivna (ko tudi profesionalni vzreditelji potrdijo, da je ni moč socializirati).
Jasno mi je, da je žival (oz. pes) strošek, vendar bi bilo veliko bolje, če bi se ljudi malo bolj spoprijateljilo z živalmi, da bi bili pripravljeni občasno dati kak prispevek zavetiščem. Preprosto zavreči žival je hinavsko.
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
A potem nihče ne zna pojasnit, zakaj se ne kontrolira (sankcionira) tistih, ki imajo spuščene pse?

Čoban & co, vzdržite se.

V blokovsko naselje so prišli po prijavi da psi niso na vrvicah in da je en pes napadel drugega, pa še da se dreka ne pobira (tam pa se otroc igrajo v parkcu ker so igrala). In so sankcionirali ljudi ki niso imeli psov na povodcih.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.964
6.665
113
ksz

Policija kaznuje ce dobi prijavo. Da bi se namensko delalo po tem pa se nisem slisal.

@stieber antidot za solzivec je neka zadeva ki blazi ucinke poprovega koncentrata... Ni pa zadeva uporabna ce je v igri CS
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ja mogoce tudi table, ki bi si jih ljudje pripeli za vrat na katerih bi pisalo psi prosim malo vljudnosti prosim....
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik alanis pravi:
Ce se ne motim, je kao kazen 200 evrov za odvezanega psa, pa 40eur ce nimas vreck za kakce. Ampak kokr vem so to samo "informativne" kazni, ne vem ce so dejansko ze kako pokasiral. Nedolgo nazaj so meli neko "akcijo", ampak so samo opozorila talal.
http://www.ljubljana.si/si/zivljenje-v-ljubljani/v-srediscu/70709/detail.html
Je znanec podal prijavo da možakar ima dva spuščena dobermana ki napadata mimoidoče, so policisti bli tm v 10min in možakarju naložili globo 800€ (nevem za kaj vse) je pa bil še neki pametn kot nekateri tu na forumu
priden.gif

Tko da to 200€ ni nek dnar, Jurja kazn pa ene par cept pa da vidmo kak red bi bil...
aplauz.gif


pa vsem Hvala za *
cry12bpy.gif
 

alanis

Pripravnik
5. okt 2010
34
0
6
ja, ce pes dejansko napada mimoidoce in se ve kdo je lastnik... ce sem pa js na sprehodu na poti spominov (kjer ni sans da bos 5 minut hodil brez da bi srecal lastnika z odvezanim psom), pa nimam kej policije klicat. enkrat sem pisala na postajo glede tega in so me pol klical. sm povedala da sklepam, ce bi jih klicala vsakic ko bi srecala lastnika z odvezanim psom, da bi se mi smejal... in se je malce zasmejal in mi potrdil. pa sej stekam da zarad takih bedarij ne bojo laufal po ljubljani, sam kasne akcije bi ble pa super. tlele po poti spominov garantiram da bi u eni uri setkanja zasluzil par jurjev.