pse na vrvice

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
drugače smo pa mislim da prišli do zaključka te teme: če je lastnik psa bebec, potem ni dobro to za nikogar, ne za psa, ne za lastnika, ne za druge osebe...upamo, da bodo apolo in njegova posadka naredili kako akcijo in potatali kazni za odvezane pse, mi bomo pa pač v primeru ogroženosti od psov podvzeli obrambne ukrepe v upanju na čim manjše posledice pri udeležencih...

S tem bi se verjetno vsi strinjali, ampak se potem odpre vprašanje, zakaj tega pristojni organi ne kontrolirajo?

Sej ne rabijo kontrolirat, bomo že sami poskrbel za svojo varnost! Mene bolj skrbi za varnost lastnika psa če pride do napada na koga, neglede ali bi to bil kdo od moje družine ali pa mimoidoča družina
10.gif


V nekaterih naseljih po LJ. delajo ograjena igrišča za pse da se lahko zlavfajo in to podpiram ne pa da skačejo po sprehajalcih pa da tečejo za kolesarji
rolleyes-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Kateri del vprašanja nisi razumel? Kakorkoli, čakam odgovor na zgornje vprašanje in če ne poznaš odgovora pojdi spamat v kakšno drugo temo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Vceraj ponovno, s tamalim na sprehod in en kurcev pes, visji od njega spuscen in v njega. Sem lastnico skoraj zbrcal, po klasicnih, sej se samo igra... vsi mislijo samo se na svojo rit, ena kurceva pasja je pa itak vec vredna od vsakega cloveka.

Pa jebem vam vse po spisku, jutri grem po maceto in sekam glave cuckom, slike zacnem objavljati prihodnji teden!
bonk.gif
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.562
29
48
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Pa jebem vam vse po spisku, jutri grem po maceto in sekam glave cuckom, slike zacnem objavljati prihodnji teden!
bonk.gif
Nisi gladek.
 
Nazadnje urejeno:

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Pa jebem vam vse po spisku, jutri grem po maceto in sekam glave cuckom, slike zacnem objavljati prihodnji teden!
bonk.gif
Upam, da ti kdo kurca odseka.

Pričakoval bi, da boš napisal roko, ne pa tiča. Ampak OK, pasjeljubci imate nekam čudne ideje kateri organ se uporablja pri stikih s cucki...
stupid-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.703
67
48
Ti kar opeltaj s svojo mačeto, potem se bo pa bralo kako je nekdo poslal metek v glavo nekemu majmunu z mačeto.
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Če kdo ni gladek sta to ti pa leprotka pa še ker bi se najdu
jezen.gif


Pa da vsem "dogLoverjem" še to napišem: Jst nimam nič proti psom, sovražim pa kretenske lastnike ki jih ne znajo imeti na povodcu
10.gif

@Leproto al kva si že: Ne vidm nikjer vprašanja zame kot tud nikjer spama, (jutr skoč po nov recept)
grims-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.703
67
48
Potem pa znašaj svojo jezo nad lastnike, ne nad pse. Tako kot un bebo, ki se je hvalil kako bo zastrupil sosedovega psa, ki se prosto šeta. Kot pa počne drugega, kot tisto, kar mu lastnik pusti. Ampak da bi šel do lastnika in njemu, s svojo mogočnostjo, dopovedal, naj psa hrani pri hiši pa ne. To so tipični malojajčneži. Lažje je strahopetno zastrupiti zival, kot dati lastniku dve po buči, če je že tak gobec na internetu. Ampak saj, internet prenese vse, tudi take izrodke. Mene pa kar izkluči iz svojh posploševanj, ker sploh ne poznaš režima sprehajanja mojega psa.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.964
6.665
113
dans sva se z enim nemskim ovcarjem srecala. in se je pustu pobozat in to.... Sm ga lepo pod gobckom da ne izpadem nadrejen ce bi ga po glavi itd... prijazen... sem iskal lastnika...pa grem okol bajte in vidim da se clovek not skriva...ko zaslisim lajez in vidim nemca ki s polnim zagonom leti proti meni (ne vem kaj ga je picilo).....in je fasal solzivec...revez. No sem ga pol nasprical z "antidotom"... Pa je pocas nehal cvilit...ce bi bil zagrajen mu ne bi blo treba trpet..skoda. Pa drgac prijazen kuza...sam ocitno sem nek napacen move naredil. Mnja
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.562
29
48
Nevarnejši kot spuščeni psi so psihopati kot je ggg in njemu podobni. Ampak ti se žal prosto potikajo naokoli.

Pa še nekaj. Včeraj sem na poti naletel na psa, ki je ponavadi za ogrado, a je bil tokrat spuščen ali pa je morda kje izkopal luknjo. Kar želim povedati, pa ni bilo nikakršnih težav, ker za razliko od mnogih praznoglavcev (ki raje težijo na te svetu, kot da bi se česa naučili) poznam pasjo govorico telesa, zato sem se ji prilagodil. Mirnost, brez neposrednega pogleda v oči, pustil sem mu, da me je ovohal, nakar je šel stran. Pa je pes višine ca 65 cm, kar močan, čuvaj.
Kak psihič bi se seveda pričel dreti nanj, mu vrgel kak kamen v glavo ipd. ...
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.670
-8.619
113
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Nevarnejši kot spuščeni psi so psihopati kot je ggg in njemu podobni. Ampak ti se žal prosto potikajo naokoli.
Njemu podobni-misliš tiste psihopate, ki puščajo pse, da prosto letajo naokoli in skačejo v ljudi?
confused-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
dans sva se z enim nemskim ovcarjem srecala. in se je pustu pobozat in to.... Sm ga lepo pod gobckom da ne izpadem nadrejen ce bi ga po glavi itd... prijazen... sem iskal lastnika...pa grem okol bajte in vidim da se clovek not skriva...ko zaslisim lajez in vidim nemca ki s polnim zagonom leti proti meni (ne vem kaj ga je picilo).....in je fasal solzivec...revez. No sem ga pol nasprical z "antidotom"... Pa je pocas nehal cvilit...ce bi bil zagrajen mu ne bi blo treba trpet..skoda. Pa drgac prijazen kuza...sam ocitno sem nek napacen move naredil. Mnja

verjetno si šel preblizu hiše, načeloma je največja verjetnost napada psa, ko je le ta na svojem teritoriju, ki ga brani - recimo isti pes te niti pogledal ne bo, ko bo z lastnikom na sprehodu (že 1km od hiše), če pa boš stopil na dvorišče nepovabljen...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.964
6.665
113
Ma ne vem ce je blo to... ker na eni strani hise je blo ok na drugi pa ne. No sej. Kuza ni kriv verjamem da je sicer prijazen =)
 

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Potem pa znašaj svojo jezo nad lastnike, ne nad pse. Tako kot un bebo, ki se je hvalil kako bo zastrupil sosedovega psa, ki se prosto šeta. Kot pa počne drugega, kot tisto, kar mu lastnik pusti. Ampak da bi šel do lastnika in njemu, s svojo mogočnostjo, dopovedal, naj psa hrani pri hiši pa ne. To so tipični malojajčneži. Lažje je strahopetno zastrupiti zival, kot dati lastniku dve po buči, če je že tak gobec na internetu. Ampak saj, internet prenese vse, tudi take izrodke. Mene pa kar izkluči iz svojh posploševanj, ker sploh ne poznaš režima sprehajanja mojega psa.

Tako razmišljanje je prosotno tudi pri avto loverjih, ki se jim zdi, da avto ni nič kriv in bi moral zato lastniku odlomit ogledalo! Ampak kaj, ko ljudje nimamo vzvratnih ogledal
frown-1.gif


Ampak, če že razmišljamo po tvoje, saj nista lastnikov gobec, roka ali rit pustila psu, da se šeta po sosedovem vrtu. Saj delata samo tisto, kar ukažejo možgani! Treba je pogledati globje, v izvor vseh tegob, torej v možgane. Treba je najti center, ki je sprejel tako odločitev in ga pošteno nažokati v sivo gmoto!
zmaga.gif


Samo meni se res ne da človeku najprej odpirati glavo, brkljati po možganih, iskati krivca, spet vse skupaj zložiti nazaj v betico.... zato bom kar cucku, ki bo težil, zavil vrat
grims-1.gif