PRVI LETOŠNJI KILOMETRI

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
No ce je kakšen interesent, da bi si rad kupil praktično novo usnjeno jakno berik za to sezono, naj se javi na PM. Rabljena je bila nekje 20x , je pa št. 48.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Čez tuhinjsko je še ogromno peska po cesti, kak ovink zna bit še posebej zahrbtn.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
evo dans sem šel čez sorco iz loke do bohinja in nazaj.je še kar veliko peska po cesti.je treba merkat na ovinkih.pa od loke do železnikov so me 3x izsilili
bonk.gif
.glede na to da sem vozil med 90 in 110 in si ne predstvaljal kaj bi bilo če bi šel 150+
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Evo, dobrih 200 km za mano
smile-1.gif
. Motoristov že nebroj, vreme idealno..pesek niti ni problematičen (sploh meni ne, ker sem začetnik), edino precejkrat se še pojavi voda na cesti..saj ni drugega, kot da ti motor ocmoka.

Je pa nekje pri Polzeli dobesedno padel mimo en tipček na identičnem motorju (Še celo enako šipco ima montirano, kot jo imam naročeno jaz
smirk-1.gif
, pa da bi rabil 1000 ccm, zdaj pa da gleda za elektroniko od CBR-ke da naj bi dobil ven vsaj 120 konj.

So pa najboljša 'dodatna oprema' na motorju, ki sem jo imel priliko preizkusit...čepki za ušesa. Ne moreš verjet kako lepše se je peljat če ti ne veter stalno buči v ušesih..motor slišiš ravno prav, vse ostalo pa je dobesedno zadušeno..kot bi sedel v avtu.

Jutri upam da bo prilika še za kako furico..vsaj kaj krajšega tja do 100 km.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
No, pa ti je uspelo ....
Hja, tudi danes v soboto bo vreme idealno za kakšno furo.
Na štajerskem koncu do neverjetnih 18°c !
cheer.gif


Z Snecer-jem se odpravljava na eno furo, kam greva oz. kje sva bila razkrijem popoldan.
cool-1.gif


Lep pozdrav in vsem varno vožnjo.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Danes je kar hladno, predvsem pa preveč vetrovno. Sm mel čist trde prste s Kranja do Celja.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Meni se pa današnji dan ne zdi nič kaj hladen...naredil dve furici (malo poflikal čas) vsega skupaj 150 km...pa je super. Le malo sonček pogrešam.

Sem šel v smeri proti Kočevju, pa sem se pred Ribnico raje obrnil, ker tam pa je bilo precej bolj hladno (snega imajo tudi še za izvoz).
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Sem šel v smeri proti Kočevju, pa sem se pred Ribnico raje obrnil, ker tam pa je bilo precej bolj hladno (snega imajo tudi še za izvoz).

Ja porkamadona, potem pa smo se srečali. Jaz sem na Petrolu pri Rašci čakal dva kompanjona, ki sta malo zaostala (čez ovinke sem ga malo pognal
grin1.gif
), to pa si se peljal mimo, potem pa smo se srečali ko si se vračal. Sem še pomislil, da bi to lahko bil ti.
Naredili smo dobrih 230 kilometrov, relacija Lj-Kočevje-Dolga vas-Livold-Črnomelj-Žužemberk-Ivančna gorica-Grosuplje-Lj
Na nekaterih delih je bilo svinjsko hladno, nekje pa je bilo kar ok. Bolj me je motil pesek na cesti, ostanki gnoja in blata (kmetje so kar aktivni) in na splošno svinjarija. Upam, da bo dež v naslednjih dneh dovolj izdaten, da sčisti ostanke svinjarije s cest.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Kamikaze so že tudi zunaj...brez luči, tablic....agresivna vožnja...
894779-Kamikaza_2010.jpg
 

Priponke

  • 894779-Kamikaza_2010.jpg
    894779-Kamikaza_2010.jpg
    21,1 KB · Ogledi: 194

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Z Snecer-jem sva naredila dobro furco danes.
Nič mrzlo, bila v kratkih rokavih ..... ogledala sva si : Balaton, Balatonring , mondeno mesto Heviz, naravno jezero z temperaturo vode cca. 30°c !
shocked-1.gif
...
Ko sva se vračala čez Pince je kar oreng pihalo, drugač pa je izlet bil BOMBA ... 411km.

Več napišem kasneje ....

P.S.
Tudi madžari, ki niso bili motoristi so naju pozdravljani in sicer na dva načina:
1. Dober dan slovenca in pa najbolj zanimiv pozdrav je bil,
2. Mmmm, Laško Pivo !

 
Nazadnje urejeno:

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Citat:
Uporabnik shift pravi:
evo dans sem šel čez sorco iz loke do bohinja in nazaj.je še kar veliko peska po cesti.je treba merkat na ovinkih.pa od loke do železnikov so me 3x izsilili
bonk.gif
.glede na to da sem vozil med 90 in 110 in si ne predstvaljal kaj bi bilo če bi šel 150+
To je klasika po teli naši cesti! Pa še avtomobilisti so (smo) še malo zaspani.
Te je pa moglo pošteno prezebsti čez Soriško planino.
shocked-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Ja porkamadona, potem pa smo se srečali. Jaz sem na Petrolu pri Rašci čakal dva kompanjona, ki sta malo zaostala (čez ovinke sem ga malo pognal
grin1.gif
), to pa si se peljal mimo, potem pa smo se srečali ko si se vračal. Sem še pomislil, da bi to lahko bil ti.
Naredili smo dobrih 230 kilometrov, relacija Lj-Kočevje-Dolga vas-Livold-Črnomelj-Žužemberk-Ivančna gorica-Grosuplje-Lj
Na nekaterih delih je bilo svinjsko hladno, nekje pa je bilo kar ok. Bolj me je motil pesek na cesti, ostanki gnoja in blata (kmetje so kar aktivni) in na splošno svinjarija. Upam, da bo dež v naslednjih dneh dovolj izdaten, da sčisti ostanke svinjarije s cest.

Če ni svet majhen.
zmaga.gif
Ja ravno pri Turjaku sem dva prehitel (bolj potovalna motorja (se ne spoznam toliko) s kufri..BMW mogoče kater izmed njiju)....ti pa predvidevam da si čakal na koncu črpalke (sem najprej pomislil, da si čakal še enega, ki je ravno takrat točil gorivo)..saj motor niti nisem videl dobro...mogoče naked?

Ja mene je ravno takrat prijelo, ko sem opazoval sneg vsepovsod...zakaj mi je treba po tem mrazu vozit in sem kratko malo obrnil in šel proti domu
grin1.gif
(itak sem imel zaradi malo časa namen priti nekje do Ribnice).
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Če ni svet majhen.
zmaga.gif
Ja ravno pri Turjaku sem dva prehitel (bolj potovalna motorja (se ne spoznam toliko) s kufri..BMW mogoče kater izmed njiju)....ti pa predvidevam da si čakal na koncu črpalke (sem najprej pomislil, da si čakal še enega, ki je ravno takrat točil gorivo)..saj motor niti nisem videl dobro...mogoče naked?

Ja, Triumpha Speed Tripla imam, druga dva pa sta bila Suzuki V-Strom in Honda Deauville (od zadaj res spominja na BMW-ja). Nas je kar fajn nazeblo, sploh od Kočevja proti Črnomlju, kamor smo morali priti do treh.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Veš zakaj sem si tvoja dva kolega dobro zapomnil...ko sem ju prehiteval, sej ju mislil pozdravit s trobljo, pa sem pritisnil gumb za žmigavec, potem sem ju pa pozdravil (ko sem bil že mimo) z levo roko preko telesa na desno
hysterical-1.gif
..pa sem se sam sebi smejal kaj počenjam.

Na tistem delu je bilo po moje 2 do 3 stopinje nad ničlo.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Pobje, če kdo še ne ve, kam se dat za prvomajske, lahko ujamete še zadnji trajekt ta teden za v Grčijo - Anek prodaja karte Benetke - Igoumenitsa po 40€, motorist + moped.
evil.gif

896398-anek.jpg
 

Priponke

  • 896398-anek.jpg
    896398-anek.jpg
    51,3 KB · Ogledi: 212

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
44
skoz okol
kak to misliš zadnji trajekt?

Jaz mam namen it sred maja do igumenitse z Anekom pa nazaj po kopnem preko AL-ČG-HR
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Potem se ti izplača rezervirati do 26.3. ta teden, saj ponuja Anek 50% popust na cene za rezervacije do tega datuma
aplauz.gif
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Tole je res ugodno. Je kdo zainteresiran za 24.4.-27.4. tole na brzino odpeljat, malo cik cak nazaj ob jadranski obali?