PRVI LETOŠNJI KILOMETRI

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.187
881
113
@obema

Jaz že iščem kampe po Albaniji
grin1.gif


En ****** Pag, Jadrolinija hoče 20€ za 10 minut čez lužo, potem enostavno moraš it v Grčijo
tongue-1.gif
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
jst grem za 1 teden...

mal (spet) do metore, potem pa gasa v albanijo in črno goro.
Edino mal me skrbi vreme. Enkrat sem v tem času že bil dol, pa ni bilo glih neke sparine.
Zato bom verjetno prestavil na sredino maja...
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Na poti iz Železnikov v Bohinjsko Bistrico je garmin rekel, naj zavijem desno za Rudno. Pa sem si rekel, naj mu bo, čeprav sem vedno hodil čez Soriško planino. Vedel sem, da je kar nekaj makadama, ampak potem pa so sledila presenečenja, najprej zaprta cesta, ampak z motorjem je šlo, cesta zopet OK, nato pa sneg. In od tu naprej ni šlo več, premoker sneg. Se na slikci vidi štrcelj iz Železnikov. Sem imel dan še malo za raziskovanja.
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
shocked-1.gif

Največja hitrost najbrž ni bila dosežena na snegu, kajne?
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Ne ne. Je ena bejba ob poti štopala, pa sem ustavil in se je izkazalo, da je ministrica Kresalova. Pa je rekla, če jo lahko čez 200 zapelejm.
smile-1.gif

Še en filmček s Soriške planine.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.220
1.849
113
S kom si to snemal..predvsem pa kako tehniko imaš ...glede držanja mislim (tudi ostali...predvsem tisti me zanimate, ki nimate nosilcev na balancah
smile-1.gif
)
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
S fotkičem, Canon A590 IS. Sem se kar med vožnjo odločil in ga vzel iz tank torbe in z levo roko snemal. Seveda je to zelo nerodno, ker med tem časom voziš samo z desno roko. No, tudi varno ni, bi rekel.
Najraje bi našel kak položaj na motorju, da bi si fiksno naredil nosilec, kamor bi dal fotkič, kateri bi zajemal potem sliko s števcev in cesto z okolico, ampak potem se snema tudi skozi šipo, katera pa je rahlo zatemnjena, pa še umaže se, tako da ne vem, kaj bi bilo najboljše. Mogoče kak sistem na čelado, ker potem lahko tudi malo levo in desno pogledaš. Večkrat pa tudi sopotnico prepričam, da snema.
Sedaj sem imel en nosilček na ogledalu, kamor sem pritrdil fotoaparat, ampak tam preveč trese.

LpT
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ker za vikend napovedujejo hladno in deževno vreme, sem se včeraj in danes malo zapeljal.
Nisem bil daleč, samo toliko, da sem potešil dušo, obenem pa sem še fotiča sprobal, da vidim kakšne slike dela.
cool-1.gif

Včeraj sem bil na Ptujskem jezeru, danes pa v MBju ... današnje slike.

motoristicne-slike-razno-foto_14253432_17388283_17763550.jpg


motoristicne-slike-razno-foto_14253432_17388283_17763546.jpg
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Mi smo pa danes imeli KMC Yamaha dan v Ljubljani. Vreme sicer ni bilo najboljše, je bilo pa vsekakor zanimivo in prijetno.
Hvala Elotu za povabilo in ekipi KMC za prijeten dan.
Nekaj slikc:
Vožnja po Ljubljani:

Štartna slika:

Čakanje na semaforju:

Jedli smo in pili. Ni nam bilo hudega.

Tekmovanje v počasni vožnji.

Prvi trije in prve štiri.


Lp, Tusi
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Danes pa smo imeli žegen motorjev v Križah. Vreme ni bilo najboljše, a smo vseeno prišli in odpeljali manjši krog po Gorenjski.