Projekt: Audi S2

unknown_user

Pripravnik
3. sep 2007
236
1
16
No tudi mi delamo nekaj malega v moji garazi.Sicer se ne gremo takih konkretnih predelav kot edo in caf, ampak recimo, da smo malo dlje od sportnih filtrov in ledic na pokrovih motorja.
cheer.gif




Ze kar nekaj casa nazaj sem od kolega pripeljal garo od avta, celo rjavo, skratka potrebno konkretne ličarske roke.Avto je bil brez motorja ter menjalnika...Zato sem v prvi fazi kupil motor nato pa se je projekt zacel pocasi odvijati..Lahko samo recem, da se v zivljenju nikoli več nebi spustil v kaj takega, ker konec koncev, bom verjetno zaradi tega projekta umrl kaksno leto prej kot pa bi, če se ga nebi lotil.
evil.gif
Je pa dejstvo, da je vse pogojeno z denarjem in pa seveda časom...



Drugače ostajamo na tovarniški kubituri, se pravi 2226cc,

ojačan spodnji del SCAT/WISECO,

predelana glava na mehanske dročnike

custom build izpušni sistem z GT4094R turbino

2x 044 bosch pumpi z novo napeljavo

5x ločene vzigalne tuljave

zadnja faza

Autronic SM4



toliko na hitro..



tako se je začelo

Kf_5swNMeRo_9YVX.v.jpg


YVgE6iPeYarSZ_qj.v.jpg


Ow6D7P4VWcdP_kGy.v.jpg




ojnice, bati

NN2ep7so3_kOaQPT.jpg




motor sestavljen

JqN9r9cO4Z8ID1QK.v.jpg




glava

kTFKIAfUq_MKK5ZM.v.jpg




downpipe...

dIjna6nlEZAKZetl.v.jpg




nekaj za lego in ustavljanje

l_x858Svs_DXgGY2.v.jpg


urFsOVJScYPq1jlx.v.jpg




Toliko za enkrat, predvsem upam, da bo avto delal tako kot more.Naj se 1x javno povem, da mi ni prioriteta drag, bolj mi je gre za lastno veselje in vikend voznje, seveda pa se bom poskusil udeleziti cimvec dirk v naslednj sezoni.Gre predvsem za druzenje in to je tisto, kar me zene naprej..Vazno je, da je AUDI in da je quattro
evil.gif


Zdej pa upam, da se bodo še ostali opogumli..Naslednji je na vrsti cicero
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
pošteno
cool-1.gif



downpipe pa to si delaš sam ali so to Krofovi švasi?
 

unknown_user

Pripravnik
3. sep 2007
236
1
16
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Uuuu..., lepo, lepo, na kolko KM ciljaš?

Želiš po pravici?
Konji so trenutno zadnja stvar, ki me zanima, turbina je sposobna velikih konjev, do kam bomo sli je pa druga stvar, dejstvo je eno, da visje kot zelimo, vec pogojev more bit izpolnjenih, da bo motor delal, tako kot mora..beri, bencin, skoraj nuja je ze dry sump itd itd..., uglavnem , kar je vec kot jih je imela honda, bo zame zadoscenje.
evil.gif
dosti bolj pomembno od tega mi je, da bo motor delal tako kot mora.Vgrajenje so določene komponente, z custom spec, ki bomo vidli, kako se bodo obnasale v povezavi z drugimi vgrajenimi komponentami..
Primer...isto kot bi friziral PC, ne gre AMD na Intelovo podnozje in tega me je najbolj strah
stupid-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
boš mel not še kkšne "smernike" za tok zraka, če se lahko tako izrazim? ali pač bo kakor bo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
ammm... v bistvu sem imel v mislih "smernike" v ICju oz. v teh end tankih oz. reducirih...
smile-1.gif