Audi A6 2.0 TDI 140KM l.2005-2007

sad

Guru
24. avg 2007
20.528
9.219
113
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
Citat:
Uporabnik sad pravi:


PS: Tisti, kateri piše, da Superb udoben:
hysterical-1.gif
:

The Skoda Superb’s best feature is its ride quality, well worthy of the name. Czech roads are very like Britain’s: bitumen potholes, lots of strangely varying cambers and rough railway crossings. The big Skoda soaks them all up with quietness and ease not always replicated in stiffer-legged Audis and BMWs.

vir: autocar.co.uk

hysterical-1.gif
Verjamem, da je Superb bistveno udobnejsi kot kaksen Audi ali Bmw s sportnim podvozjem, saj so tisto dobesedno sajtrge (kar se udobja tice). Sicer pa je Superb nekje v povprecju, udoben pa je recimo C5.
Pa to govorim iz prakse, sedaj pa hitro naprej net citate quotat
cheer.gif


Aja se to. Ne vem, kje je imel novinar usesa, ampa Superb ima precej glasno podvozje. Zame je bilo to najvecje razocaranje.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
To da je avto mehek, še ne pomeni, da je udoben. Meni recimo "plavajoči" avtomobili sploh ne ustrezajo.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
To da je avto mehek, še ne pomeni, da je udoben. Meni recimo "plavajoči" avtomobili sploh ne ustrezajo.

Jup meni je npr. blo v Touareg-u z zračnim vzemtenjem slabo po 200 metrih vožnje :p, si ne predstavljam da bi zadaj sedel na kakšni ovinkasti cesti
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.256
269
83
38
Ljubljana
Moje mnenje:

NIKOL VEČ MOTORJA 2.0 TDI od VAG koncerna.

Kolega ma A6 2.0 TDI 140KM, letnik 2006, avto ma zdej ene 130kkm,.... katastrofa, v prostem teku na semaforju začne trest k smešan (baje serijska napaka), olje mu tud lepo žre (čeprov dela redne servise na 15kkm), avto včasih meče v safe mode.

2.0 tdi v 6ki tud žre konkretno, težak avto in premalo konjev, okej se lahko malo žre, ampak po ravni nemški avtocesti in 130km/h na tempomatu, v Sloveniji ti bo en šleper pred tabo skoču, ko se bo umaknu boš pa stisnu gas in lahko zehaš zravn in čakaš da se premakne avto
wink-1.gif


Torej, v 6ki 3.0 TDI Q. zakon motor, mel sm ga par mescev, pa mi ni blo žal tiste visoke registracije, zavarovanja in goriva
wink-1.gif


AvtoFun navija za svojga 2.7 tdi, jz pa pravim, da vzam 3.0 tdi in ti nebo žal!

aplauz.gif

19112009_003_.jpg
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.167
2.261
113
Nisi me razumel prav, jaz sem obsolutno za 3.0 TDI vendar on pravi da mu je že 2.0 TDI dovolj torej mu je najbližji približek 2.7 TDI saj vidiš da gleda na malenkosti in z 2.7 pri 3.0 bo lahko privarčeval, sploh če vzame brez quattra in ročni menjalnik... sicer pa normalno da 3.0 TDI. Ni kaj razmišljat.