[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Zgleda je problem pri fasttechu.
confused-1.gif

1810975-pp.png
 

Priponke

  • 1810975-pp.png
    1810975-pp.png
    19,3 KB · Ogledi: 310

impre

Pripravnik
19. apr 2008
331
7
18
In kaj sedaj storiti? Kako se ti lotiš te zadeve?
Res sem prvič v tem tako da ne zamerit...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nič ni treba naret. Sem mislo, da je problem pri fasttech, vendar se mi zdi, da je pri novi kbm. Meni so že kenslali podvojene transakcije in imam zaj pravi znesek na računu
smile-1.gif
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
331
7
18
Hvala.
Koliko časa si čakal da so ti povrnili?
Počakam še do jutri, če mi povrnejo, drugače grem na banko vprašat kaj se gredo...
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Živjo, imam eno vprašanje.

Na Paypal imam sedaj vezano kartico VISA, saj ko sem prvič odpiral paypal VISE Electron še niso imeli na NKBM. Torej, sedaj sem si naredil VISO Electron, pa bi jo rad vezal na ta PayPal račun. Pa me nekaj zanima.
- Karkoli bi plačeval preko Paypala, bi rad plačal z to VISO Electron, ne pa pravo VISO. Torej moram odstraniti VISO iz PayPala. A se jo sploh lahko odstrani?
- Imam BankaNet, koliko časa traja, da bom videl tisto kodo, da potrdim kartico ko jo dodam?
- Na VISO Electron ne morem prejemati denarja iz paypala, kajne?

Katero možnost pa obkljukam tam pri izbiri kartice. Namreč na voljo je samo VISA, ne pa tudi VISA Electron? Ali bo vredu če obkljukam VISA?
 
Nazadnje urejeno:

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Na VISO Electron ne morem prejemati denarja iz paypala, kajne?
-> Lahko prejemaš denar gor.


Katero možnost pa obkljukam tam pri izbiri kartice. Namreč na voljo je samo VISA, ne pa tudi VISA Electron? Ali bo vredu če obkljukam VISA?
-> Sem 99% da bo vredu, če kar Visa izbereš, če ni posebej označena Visa Electron.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Citat:
Uporabnik matejm1994 pravi:
- Imam BankaNet, koliko časa traja, da bom videl tisto kodo, da potrdim kartico ko jo dodam?

Takoj, samo moraš iti gledati kaj se dogaja z viso, ne čakati na izpiske.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Super!
Najlepša hvala za odgovore. Sem dal tudi kar viso in me je pustilo skozi. Potem sem čakal na izpisek
smile-1.gif
Sedaj sem pogledal pod Viso E. in je tam res napisano.
Sedaj samo še odstranim pravo Viso in to je to.

Lp M.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.172
1.347
113
Fantje, rabim vašo pomoč. Na Paypalu sem že dolgo, vse je štimalo, sem tudi reden kupec na eBayu, kjer še nisem mel nobenih težav. Račun na Paypalu je potrjen, prav tako tudi Visa electron z Abanke. Vse je štimalo, nato pa sem pred časom nekaj kupil, pa mi ni šlo plačat. Sem bil ziher, da denar na kartici je in je res bil, več kot dovolj. Od takrat naprej mi ne gre plačevati z direkt z Vise, ampak si denar z paypaltop up nakazujem direkt na paypal račun, kar je kul, ampak mal zamudno. Potem je SKB banka običajne maestro kartice zamenjala za vise electron, kar se mi je zdelo super. Sem nekajkrat z njo plačal na kuponko.si, nato pa jo dodal še na Paypalu, ampak tudi ta ne deluje, ko hočem plačati. Vrže mi isto napako, kot pri Visi electron z Abanke, torej:

Unfortunately, your payment was declined by your card issuer.
Please use a different credit card or bank account to complete your PayPal Payment.

Se komu kaj sanja, kaj bi bilo? Paypal pravi, da je kriva banka, banka pravi, da štima vse. Drugod lahko plačujem, sam Paypal me zafrkava.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Čudno. Jaz bi jom odstrano in ponovno aktiviral.Mislim, da s tem nebi smelo bit problema... in da se bo težava rešla sama od sebe.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.896
257
83
Slovenija
kontaktiraj banko, pri meni so imeli v računalnik neko zvezdico, in ko so jo odstranili, je visa čudežno začela delovati
(banka Koper)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Fantje, rabim vašo pomoč. Na Paypalu sem že dolgo, vse je štimalo, sem tudi reden kupec na eBayu, kjer še nisem mel nobenih težav. Račun na Paypalu je potrjen, prav tako tudi Visa electron z Abanke. Vse je štimalo, nato pa sem pred časom nekaj kupil, pa mi ni šlo plačat. Sem bil ziher, da denar na kartici je in je res bil, več kot dovolj. Od takrat naprej mi ne gre plačevati z direkt z Vise, ampak si denar z paypaltop up nakazujem direkt na paypal račun, kar je kul, ampak mal zamudno. Potem je SKB banka običajne maestro kartice zamenjala za vise electron, kar se mi je zdelo super. Sem nekajkrat z njo plačal na kuponko.si, nato pa jo dodal še na Paypalu, ampak tudi ta ne deluje, ko hočem plačati. Vrže mi isto napako, kot pri Visi electron z Abanke, torej:

Unfortunately, your payment was declined by your card issuer.
Please use a different credit card or bank account to complete your PayPal Payment.

Se komu kaj sanja, kaj bi bilo? Paypal pravi, da je kriva banka, banka pravi, da štima vse. Drugod lahko plačujem, sam Paypal me zafrkava.

Banka je zajebala. PayPal, pa tudi Amazon pri plačilu ne zahtevata CVW varnostne kode in banka taka plačila avtomatsko zavrne. Pravijo, da bodo zrihtali do avgusta.
 

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
117
-2
18
Živjo

Imam en problem, v eni UK trgovini sem naročil par zdelkov v vrednosti cca 100€. Problem je ker izdelkov ni na zalogi. Status na paypal je "Pending". Na emaile mi trgovec ne odgovarja. Rad bi nekako preklical plačilo pa kolikor berem FAQ na paypal lahko to stori samo prodajalec. Problem je ker izdelke dokaj nujno potrebujem in bi jih rad naročil pri drugem trgovcu, ki jih ima na zalogi. Nebi pa rad čez en mesec prejel še od prvotnega trgovca izdelkov, ker mi potem ne bojo več koristili. Torej na kratko, kako preklicat plačilo na paypal, ki ima status Pending?

Hvala
 

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
117
-2
18
Hvala obema

Sem rešil zadevo, par minut po tem ko sem odprl dispute na paypal se je prodajalec "čudežno" javil in sam preklical naročilo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Zakaj mi ne sprejme kartico Viso Electron ( A banka ) na Paypal računu saj mi vsakič napiše naslednje: This credit card cannot be added to your PayPal account. Please try another card.
na računu je dovolj denarja.