[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri kliku greš pod dodatne kartice in klikneš na Visa in boš tam našel kodo.

Če imaš tako kot jaz potem ko se prijaviš v klik klikneš na levi strani na:

Moje storitve in pod razdelkom Kartice na Promet in se ti bo pokazala Visa
Sedaj klikneš pod Visa na Promet in podrobnosti in bi moral videti kodo.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Čudno mi je tole, da mi med zadnjimi plačili kaže tako, torej 1€ + napovedanih 1.5€:
zajeta-slika1.png


Če pa pogledam posebej pod kartico pa je samo znesek 1€:
zajeta-slika.png
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Sem tudi sam mislil, da en dan traja, no tole je že 2 dni. Če jutri do 12 ne bo, bom zahteval ponovno kodo od paypala, sej je napisano, da bodo vse te 1.5€ transakcije vrnili nazaj. Hvala za info vsem!
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Sem zgoraj nalepil sliki. Taprva je iz skupnega prometa, druga pa direkt iz Vise. Je pa čudno kot sem že napisal, da je tam le znesek trganja 1€, ni pa še zneska za 1.5€.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Sedaj se mi je pojavilo med plačili tole, ampak zakaj so tu samo 3 številke...


Sem danes še enkrat zahteval kodo, pa se je pojavila v 5 minutah pod kartico, tako da je sedaj urejeno. Hvala za pomoč.
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Ne ta danes je normalno 4 mestna, je bilo vse ok. Imam pa naslednji problem. Seveda sem moral naročiti par zadev za družino in prijatelje, ki te kartice nimajo, a mi po zadnjem nakupu na ebayu, javi:
We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, Visa x-2897. This happened because it has been denied by the card issuer.

Denarja na računu je še dovolj, celotna današnja naročila niso presegla 100€, je pa res, da sem imel kar nekaj nakupov.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če še te kode nisi vpisal v paypal in registriral Visa potem si omejen na določeno vsoto, če pa si to 4 mestno kodo že vpisal v pajpal in s tem registriral Visa potem ti pa ne bi smelo javit te napake, razen če si 3x narobe vpisal kodo potem so ti avtomatsko blokirali.

Ko se prijaviš v paypal račun moraš imeti na prvi strani pod tvojim imenom napisano takole:

Citat:
Account Type: Premier Upgrade Status: Verified Account Limits: View Limits

Če nimaš napisano Verified potem klikni na napis kakšen pač je zraven status in se ti bo odprlo okno kjer boš lahko vpisal tisto 4 mestno kodo ali pa greš v paypal računu pod tvojo kartico in imaš tam nekje možnost vpisat to 4 mestno kodo, če se ne motim.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Sem vpisal kodo, racun je potrjen, denar so mi vrnili na paypal, nekje 7 nakupov je slo skoz, sedaj pa javlja skos to.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Sem za foro poskusil plačati še preko ebaya za mobilne telefone, pa javi Your request could not be processed at the time because of insufficient funds. Please try again later (10417). Tako da sklepam da je banka kaj zavrnila, ker na kartici je še dovolj denarja ampak jim očitno nekaj ne paše.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Mislim, da na drugem linku na povezavi, ki sem ti jo dal v prejšnjem postu piše ravno to kar je rekel @bizi, da je banka zablokirala zaradi neustaljenega prometa na računu.
Klic na banko bo rešil vse in boš lahko normalno nadaljeval z nakupi
wink-1.gif