[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Mislim, da to ne gre.
Lahko pa nakažeš iz svojega PP računa na njegov PP račun, za kar potrebuješ samo njegov e-mail s katerim je registriran na PP

Bistvo PP je ravno v tem, da se v transakcijo med tabo in nekom tretjim ne vpleta (neposredno) "uradnih" plačilnih tokov.
Torej, da ta tretji ne dobi tvojih številk računov, kartic itd.
 
Nazadnje urejeno:

Mikulja

Fizikalc
9. feb 2012
1.111
0
36
a lahko jaz prodam nekaj preko recimo bolhe in da bi mi tisti plačal preko paypala?
in če, kako to speljati?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Fantje kako dobit denar iz paypal racuna v roke? Withdraw ima opcijo nakazilo na racun USA ali na Visa kartico! Registrirano imam mastercard!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.755
-8.627
113
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Fantje kako dobit denar iz paypal racuna v roke? Withdraw ima opcijo nakazilo na racun USA ali na Visa kartico! Registrirano imam mastercard!
Še 2 dni lahko dobiš zastonj Visa kartico pri banki koper
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Nimam nic na njihovi banki pa ze mastercard mi je vrh glave! Jemat kartico za tole se mi ne zdi smiselno, rajsi najdem nekiga, ki jo ima! Zanimalo me je samo ce obstaja se kaksna druga metoda, ocitno ne!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.755
-8.627
113
Saj ne rabiš imeti nič na njihovi banki. Nobenega računa itd. Samo kartico vzameš.
 

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
117
-2
18
Imam problem z paypal, pozabil sem geslo. Ko na email dobim link za reset gesla, moram upisat odgovor na dva varnostna vprašanja in ali pa številko kartice. Odgovora sem seveda pozabil, imam pa novo visa kartico, tako da tudi številke stare kartice ne poznam. Kaj mi je storiti? Poskušal sem vpisat številko nove kartice, ker nisem prepričan, če je nisem enkrat celo že dodal pa mi ne prime. Poskušal sem tudi z novo registracijo a mi sistem ob vpisu kartice javi, da te kartice ne morem uporabit z več paypal accounti?
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
evo sem na novo registriran uporabnik na PP-ju
smile-1.gif
edino zmedlo me je kje je tista 4 mestna koda ki naj bi jo dobil za zaključek registracije? meni je zaključil uspešno registracijo brez te kode...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Dvomim,da si jo zaključil brez te kode.
Poglej če ti piše verify tam pod računom.
Drugače pa če imaš internet bančništvo boš pod tvojo registrirano kartico našel to 4 mestno kodo ali pa jo boš videl,ko boš dobil bančni izpisek.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imaš spletno banko potem že imaš po vsej verjetnosti kodo pod promet tvoje kartice,ki jo imaš registrirano na paypal,če pa nimaš klik ali banka net boš pa mogel počakat,da ti pošljejo izpisek iz banke in boš tam našel 4 mestno kodo,ki jo boš potem vpisal na paypal.
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
ja imam nlb klik ampak še vedno nimam pod promet moje kartice...

ali morem to gledat pod promet mastercarda?
 
Nazadnje urejeno:

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
super ratalo, hvala za pomoč

zdej k sm dal pod verified lahko normalno plačujem? kaj se pa zgodi z unimi plačili ki sem jih opravil pred tem preden sem dal verified?