Prehranska dopolnila

B81

22. jul 2007
34.520
8.963
113
Bom moral, zgleda. Mali problem, da vseh vaj ne morem delat in imam omejen izbor.

Zdaj komaj vidim, koliko negative dajo alkohol in cigareti. In da bi coach rekel: obvezno nehat pit in kadit, ni komentiral nič :confused: No res pa je to bilo pred 20+ leti.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.364
6.547
113
Ni oboje potrebno, saj nisi pro.

glede vaj pa appi, v pol ure fertik bi sicer jaz rekel skleci, zgibe in izpadni koraki.
 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
B81 Odvisno kaj je cilj. Če je cilj shujšati oz. zmanjšati obseg okoli pasu, so planki koristna zadeva. Vsaj meni je tako uspelo.
 

B81

22. jul 2007
34.520
8.963
113
Imam, zacel recimo temu rehabilitacijsko, zdaj je potrebno dodajati tezo, zanimivo je tudi z elastikami, samo ko gres enkrat proti 80, je potrebno malo bolj pazit in ne pretiravat :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.863
390
83
potem gre lahko tudi proti 100+ ;)

men se najbolj vidi pri spanju. Sedaj potrebujem veliko več spanca. Včasih je blo 4h dost. Sedaj 7+...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.364
6.547
113
Najbolj se vidi po prekrokanih nočeh.

Ampak, moški imamo srečo, in ob primernem treningu komot držimo primerno muskulaturo še v pozna 70, ali celo 80 leta...najbolj pomembno tu pa je pazit na poškodbe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

javr

Guru
6. dec 2011
1.611
1.067
113
prebral vseh 8 strani, pa nič ne piše o tem kdo so zanesljivi ponudniki prehranskih dopolnil, naj bo v SLO ali v tujini - kdo ve kaj prodaja, kdo samo prepakira in prodaja za 14€ nekaj kar je na Alibabi nabavil za 14 centov...
Kar se da, kupim v najbližjem "dm", ostalo pa na slepo preko interneta. Zanima me predvsem:
vitamin C
vitamin D
B-Kompleks
natrijev askorbat
magnezijev bisglicinat
magnezijevo olje
cink
silicij
in še kaj bi se našlo.
Nekateri hvalijo iHerb, pa poskusiš tam poiskati npr. vitamin C: 465 zadetkov. Katero je zdaj tapravo...
 
prebral vseh 8 strani, pa nič ne piše o tem kdo so zanesljivi ponudniki prehranskih dopolnil, naj bo v SLO ali v tujini - kdo ve kaj prodaja, kdo samo prepakira in prodaja za 14€ nekaj kar je na Alibabi nabavil za 14 centov...
Kar se da, kupim v najbližjem "dm", ostalo pa na slepo preko interneta. Zanima me predvsem:
vitamin C
vitamin D
B-Kompleks
natrijev askorbat
magnezijev bisglicinat
magnezijevo olje
cink
silicij
in še kaj bi se našlo.
Nekateri hvalijo iHerb, pa poskusiš tam poiskati npr. vitamin C: 465 zadetkov. Katero je zdaj tapravo...

biostile si poglej, imajo precej ponudbe, izdelki so kakovostni
 
  • Haha
Reactions: B81

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Malo se je treba potruditi in vse sestavine preveriti kaj prodajajo in kaj je notri in kaj bi lahko bilo boljše.
Mene vitaminklinik kjer je odzadaj vemo kdo zmaga.
Sicer je res, da je dražje ampak sestavine so mi top pri določenih izdelkih.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.364
5.401
113
Na iherb sem kupila par stvari. Kar se vitaminov tice, imam life extension, ki je tudi na iherbu, ceprav kupila drugje. Meni so ok, kolikor lahko ocenim.

Myprotein tudi ze slisala samo dobro, ampam nisem nic se tam kupila.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.611
1.067
113
od Biostile imam Crystal vision (nekaj za oči) in Omega 3 (ne vem točno kaj to je, še nisem odprl, je pa bilo v akciji skupaj s Crystal vision... :) ).
Od Lekarne Soča imam natrijev askorbat. Verjetno ga imajo v vsaki lekarni, a ker sem že nekaj nabavljal od Soče, sem pa še to vrgel zraven.
Magnezijev bisglicinat in magnezijevo olje nabavil pri Futunatura.
Sam silicij, brez nekih dodatkov, tudi nimajo v vsaki trgovini, je treba malo pobrskat.
V glavnem - razmetano je tole povsod naokoli, potem pa poštnina + poštnina + poštnina, se pa nabere.
Myprotein myvitamin - a to je tole ?
Mene vitaminklinik kjer je odzadaj vemo kdo zmaga. -> potem pa klikneš "o nas" da bi zvedel kaj več, pa eno samo nakladanje brez enega samega konkretnega imena :) Ni pa to edina spletna stran ki s klikom na "o nas" ali "kdo smo mi" ne pove nič konkretnega, kot da bi to bilo z zakonom prepovedano.
A "Life Extension" je tole ?
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
od Biostile imam Crystal vision (nekaj za oči) in Omega 3 (ne vem točno kaj to je, še nisem odprl, je pa bilo v akciji skupaj s Crystal vision... :) ).
Od Lekarne Soča imam natrijev askorbat. Verjetno ga imajo v vsaki lekarni, a ker sem že nekaj nabavljal od Soče, sem pa še to vrgel zraven.
Magnezijev bisglicinat in magnezijevo olje nabavil pri Futunatura.
Sam silicij, brez nekih dodatkov, tudi nimajo v vsaki trgovini, je treba malo pobrskat.
V glavnem - razmetano je tole povsod naokoli, potem pa poštnina + poštnina + poštnina, se pa nabere.
Myprotein myvitamin - a to je tole ?
Mene vitaminklinik kjer je odzadaj vemo kdo zmaga. -> potem pa klikneš "o nas" da bi zvedel kaj več, pa eno samo nakladanje brez enega samega konkretnega imena:) Ni pa to edina spletna stran ki s klikom na "o nas" ali "kdo smo mi" ne pove nič konkretnega, kot da bi to bilo z zakonom prepovedano.
A "Life Extension" je tole ?
Sej ni težko https://www.bizi.si/VITAMINKLINIK-D-O-O/
Kar vem je vse iz Švedske kar pa še ne pomeni, da je tudi vse kvalitetno.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.611
1.067
113
pri toliko kapsulah (po 3-4 na dan) me je začelo zanimati iz česa sploh je kapsula. Plastika to verjetno ni, ali pač? Eno sem dal v krožniček z vodo in po nekaj urah sploh ni bila raztopljena oziroma odprta, kot sem pričakoval, ampak nekako želatinasta, pacasta, lepljiva, sploh pa ne raztopljena / odprta. Je to kakšen material ki ga želodčna kislina takoj raztopi, voda pa niti ne najbolj?