Pošta Slovenije

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.126
2.471
113
Kakšen problem? Jaz svoje pošiljke skladiščim doma in ne na pošti. Razumem, da je to moteče, če vsak mesec naročiš 100 paketov in jih brezplačno skladiščiš na pošti. Za običajnega janeza to pač ne predstavlja nobene težave.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.468
113
Kakšen problem? Jaz svoje pošiljke skladiščim doma in ne na pošti. Razumem, da je to moteče, če vsak mesec naročiš 100 paketov in jih brezplačno skladiščiš na pošti. Za običajnega janeza to pač ne predstavlja nobene težave.
Tvoj kmetijski problem

A zdej smo že prišli od "pa ne naročaj pri kitajcih" do skladiščenja 100 pošiljk na pošti :sprasujemse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Pepe in endvatri

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.126
2.471
113
Moj kmetijski problem ni rešljiv s preprostim pooblastilom, kar lepo kažejo protesti po eu. Lahko pa še naprej primerjava neprimerljivo, če se ti zdi to produktivno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Bajbaj Pošta...
pošta je že zdaj bajbaj glede na to kako jo vodijo.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Po slišanem je problem, ker logistiko priključujejo Interevropi. Skratka če prodajo kuro z zlatimi jajci, Pošti ostane samo zakonska dostava pisem, ki pa je nerentabilna. Skratka, pade pod breme države.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
pošta je že zdaj bajbaj glede na to kako jo vodijo.....
Delajo vse za prodajo. Nobenih inveaticij, vzdrževanja, nič. Sedanji direktor pa spada v skupino kriznih menedžerjev.

Skupaj z Inerevropo, Luko Koper in glede na geografsko lego, bi lahko postali precej veliki logisti. Ampak bolje je prodat. Z drobižem pa pokrit dvomesečno izgubo proračuna.
 
Delajo vse za prodajo. Nobenih inveaticij, vzdrževanja, nič. Sedanji direktor pa spada v skupino kriznih menedžerjev.

Skupaj z Inerevropo, Luko Koper in glede na geografsko lego, bi lahko postali precej veliki logisti. Ampak bolje je prodat. Z drobižem pa pokrit dvomesečno izgubo proračuna.
problem takih družb je da so to lokacije kamor se odloži odslužen kader.....železnice, dars, elektro podjetja, pošta itd....če bi taka podjetja imela pravo vodstvo ne bi bilo težav. Tako pa dobijo kar pač dobijo, rezultat je pa na dlani. Pa tudi kritje izgube iz proračuna je ne bi rešilo, tu je pomanjkanje delavcev, nihče noče tja, ker je obup, pošta se rešuje tako da sodeluje z novo kbm, nekaj podružnic zaprli/združili/preselili v druge obrate (sploh kake trgovine)

če bo kupec mel kaj v betici in bo znal voditi mu se utegneta cediti mleko in med...pa zaposlenim tudi, samo spet kaj ko je tisti če
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco
Delajo vse za prodajo. Nobenih inveaticij, vzdrževanja, nič. Sedanji direktor pa spada v skupino kriznih menedžerjev.

Skupaj z Inerevropo, Luko Koper in glede na geografsko lego, bi lahko postali precej veliki logisti. Ampak bolje je prodat. Z drobižem pa pokrit dvomesečno izgubo proračuna.

problem pri nas je mentalne narave. Velika večina jih je ostala v bivšem sistemu, temu primerno se obnašajo, upravljajo podjetja in ko so rezultati kakršni pač so, so krivi drugi. Bral zadnjič komentarje pod selitev Mahleta v Bosno, pa je en fajn rdeč razlagal da se selijo ker je kapitalist postal preveč požrešen, pa čudil se je da zakaj se selijo ko mamo super davke, kaj več da lahk drugi ponudijo od nas, da boljšega od nas ni...v tistem času so v Ita prišli Kitajci in padle so pogodbe za nove proizvodnje obrate za proizvodnjo vozil..torej kje mo se mi zgubili?
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Najbolš, da se odvadiš kofeta
25842624f0228bf55f55-tina-gaber-nehala-piti-kavo.png