Pošta Slovenije

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Če je na paketu kontakt v obliki GSM številke, je mene vedno poklical. Tako sem se dogovoril da pusti pred vrati. Ampak v blokovskem naselju je jasno da se to ne sme počet. Vsi ne živijo v hišah. Tile pa imajo lahko problem.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Meni poštar pozvoni, da vidi, če sem doma. Če me ni, pusti listek v kaslcu in dobim popoldan sms, da me pošiljka čaka na pošti...
To se pa pri nas še nikoli ni zgodilo. Listek v kaselcu da, sms ne.

Še več, lani, ko smo bili 3 tedne na dopustu ,ni listka dal niti v kaselc (verjetno kak študent) ampak smo ga našli čez nevemkoliko časa prisalotejpanega na drugi strani vrat. Popolnoma obledelega seveda, da smo lahko razbrali samo ime.
 
  • Žalosti me
Reactions: kajpace

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
No da dam en primer, kako uporabniki jemljejo teh 15 dni "ležanja" na pošti...

Obstajajo primerki, ki imajo po par paketov na dan, večjih in pošto uporabljajo kot skladišče. Torej, en dan pride po 2 paketa, plača odkupnino, ostalih 10 pusti, kao pride drug dan ko bo denar. Pride čez par dnni, po 2, 3 pakete, plača, ostalih 15 pušča tam. In to se dogaja konstantno...

Me zanima, kateri DHL ali UPS bi to gledal :D
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Obstajajo primerki, ki imajo po par paketov na dan, večjih in pošto uporabljajo kot skladišče. Torej, en dan pride po 2 paketa, plača odkupnino, ostalih 10 pusti, kao pride drug dan ko bo denar. Pride čez par dnni, po 2, 3 pakete, plača, ostalih 15 pušča tam. In to se dogaja konstantno...
takim majstrom se je zdaj svet podrl in zagotovo ne morejo spat.

medtem na alterju izgubljamo čas z debatiranjem in jokanjem kako je 2€ popolnoma preveč
 

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
naročim nekaj mimo vrste, z plačilom po povzetju in poštno ležeče ker dopoldan ni koga doma
ok so mi na mimo vrste rekli da bodo pošiljko razbili na dva dela ker ima neko stvar njihov partner in bo sam poslal.
torej eno pošiljko dobim po hitri pošti.
drugo pošiljko prinese poštar, je placal in prevzel poštar.
tretja pošiljka pa me čaka na pošti?
To da me čaka na pošti me pa sploh niso obvestili, in bi jo kmalu poslali nazaj.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.127
2.471
113
Izjemna primerjava. Je še ena rešitev. Bodi doma. Neverjetno kakšne stvari vam nekaterim delajo težave. Cel teden ne more nihče po pošiljko in vam izprazniti nabiralnika. A nimate prijateljev in sorodnikov?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.465
113
Ja sej. Popolnoma enostavno. Kot tista, da nehaj kmetovati :zmaga:

Lej, če ne dojameš... Marsikomu bo tole zapletlo situacijo. Ja, bodo pač fehtali naokoli in talali pooblastila, ter obremenjevali druge. Nova brezveznost v kupu ostalih brezveznosti
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: MrDaco in endvatri

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
nobenga ne poznam ki bi mu zapletlo, one try on haul iz about you in podobna scena, se pa bodo prilagodile.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.127
2.471
113
Če misliš, da je to komplikacija v življenju potem boš res moral pričeti kmetovati, da enkrat vidiš kaj so prave komplikacije in problemi.