Neodvisnost v Slovenskih državnih firmah

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Imel sem to nesrečno, da sem imel 1x sestanek s Kokotom. Z 100% gotovostjo lahko potrdim, da pri svojih skoraj 30 let delovne dobe še nisem srečal bolj nesposobnega človeka. Ko se z njim pogovarjaš res ne veš, a je to skrita kamera, ali je samo njegov IQ na nivoju zunanje temperature v Sibiriji. Neverjetna izkušnja, res.
Po hodnikih se je govorilo (nisem bil tam, zato po hodnikih), da je pred vsakim resnim sestankom revežel letal na wc z želodčnimi težavami....

Sicer pa ni bilo samo tukaj. So bila še druga državna podjetja, kjer so si nastavili svoje ljudi z izjemno lepljivi prsti. Kar poglejte v kakšno letno poročilo kakšni ljudje so bili nastavljeni in kakšna je bila njihova preteklost.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Mal si poglejte od kje se Rupar in njegovo društvo napaja, pa vam bo marsikaj jasno o sposobnosti nastavljenih SDS kadrov.
Kolk imam info, so se Rupar in kolegi prav lepo finančno opomogli na račun upokojencev.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
Mal si poglejte od kje se Rupar in njegovo društvo napaja, pa vam bo marsikaj jasno o sposobnosti nastavljenih SDS kadrov.
Kolk imam info, so se Rupar in kolegi prav lepo finančno opomogli na račun upokojencev.
In kaj to tebe briga? A Erjavec pa si ni? Ko boš imel iste vatle za vse lahko klobasaš. Jaz sem napisal kako stvar stoji. V barabijah še vedno vodijo levičarji
 
  • Haha
Reactions: aljoman

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
In kaj to tebe briga? A Erjavec pa si ni? Ko boš imel iste vatle za vse lahko klobasaš. Jaz sem napisal kako stvar stoji. V barabijah še vedno vodijo levičarji
A če si je Erjavec potem si lahko tudi Rupar? Kaka logika je to, če je on lahko tudi drugi?!

Ne bi bilo boljše, da bi počasi prešli na razmišljanje, noben ne sme in pri vsakem je narobe, če državni denar kanalizirajo k sebi oz. družbam povezanim z njimi.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Ja kaj zdaj? A so SDSsovci šli od tam, ker so kradli, al zato ker so bli nastavljeni? Pa ja ne boš priznal, da so zdaj tile tanovi, na pošto politično nastavljeni? A kar priznal boš?
Glej nima smisla ker je škoda časa, da se s tem ukvarjam. Očitno ga ščitiš, ker si poličino blizu njega. Jeb** se mi za politiko. Po modem so siger vsi politično nastavljeni, nimam pojma. Predvidevam in me to niti ne zanima.

Povedal sem samo, da sem bil nekajkrat na sestanku pri Kokotu in da večjega nesposobneža še nisem spoznal. Kakšne je novi direktor ne vem, niti ne vem, kdo je, niti me ne zanima. To, ali je Kokot sposoben za vodenje Postę Slovenije ne rabiš biti strokovnjak, vtipkaš v Google in ti je jasno, da je pač vodenje Pošte Slovenije z nekaj 100 zaposlenimi preveč za takega človeka brez izkušenj. To sem povedal milo rečeno.

Glede ostalih ne bom komentrial, ker jih ne poznam. Poznam Edino Borisa Novaka (pa ne vem, kam politično paše, ker me ne zanima) in ti lahko povem, da je bil po sposobnosti doktor kvatne fizike v primerjavi z Kokotom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in ribicija

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Po hodnikih se je govorilo (nisem bil tam, zato po hodnikih), da je pred vsakim resnim sestankom revežel letal na wc z želodčnimi težavami....

Sicer pa ni bilo samo tukaj. So bila še druga državna podjetja, kjer so si nastavili svoje ljudi z izjemno lepljivi prsti. Kar poglejte v kakšno letno poročilo kakšni ljudje so bili nastavljeni in kakšna je bila njihova preteklost.
Ne samo pred sestanki. Tudi med sestanki je ven hodil in ga ni bilo nazaj po 15 minut. Pa itak vseeno, če bi prille, ali pa ne, ker je bil kar naprej tiho. Če je pa že kaj povedal, pa bolje, da ne bi, ker je bilo že njegovim sodelavcem nerodno.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Glede ostalih ne bom komentrial, ker jih ne poznam. Poznam Edino Borisa Novaka (pa ne vem, kam politično paše, ker me ne zanima) in ti lahko povem, da je bil po sposobnosti doktor kvatne fizike v primerjavi z Kokotom.
Tudi on desna opcija in tega sploh ni kazal! Lahko to samo potrdim, eden boljših direktorjev Pošte SLO v zadnjih letih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.850
3.368
113
40
Lj
Evo zdaj bo zanimivo. 24ur razkriva, kako se na državnih podjetij dobiva razpise preko korupcij, v tem primeru gre za Dars, ampak je povsod enako.


"Pred nekaj tedni smo se prvič srečali z žvižgačem, ki se je odločil, da nam, če bomo njegovo identiteto zakrili pred javnostjo, pove, kdo, kdaj in kako ga je izsiljeval za denar. "Povedal je, da ima nadzor na Darsu, da so imenovali njihove ljudi, s katerimi imajo kompleten nadzor nad razpisi, nad delom, nad pritožbami in nad vsem," nam med drugim pripoveduje.
Ker gre za zelo resne obtožbe, smo v redakciji zahtevali dodaten dokaz in ga tudi dobili – ekskluzivni posnetek podkupovanja, ki ga bomo razkrili ob 19. uri v oddaji 24UR."
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
A če si je Erjavec potem si lahko tudi Rupar? Kaka logika je to, če je on lahko tudi drugi?!

Ne bi bilo boljše, da bi počasi prešli na razmišljanje, noben ne sme in pri vsakem je narobe, če državni denar kanalizirajo k sebi oz. družbam povezanim z njimi.
Ne nihče ne sme, to je menda vsem nam jasno. Samo ne samo enega po zobah vlačit, bo treba kar vse omenit in kar v skupno vrečo stlačit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Tudi on desna opcija in tega sploh ni kazal! Lahko to samo potrdim, eden boljših direktorjev Pošte SLO v zadnjih letih.
S tem se 110% strinjam. Novak je bil eden izmed redkih ta pravih direktorjev, ki je znal po mizi vdarit in stat za svojimi stališči. Zato pa so ga celo njegovi (SDS) odžagali. Prvotno seveda ne zaradi Pošte ampak enega drugega sranja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Hajdinjak ni nikoli srečal Snežiča
1697994786531.png
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
opa, desnica se preveč oddaljuje, smo vpoklicali celo armado za prime time na popu :D
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
Svoboda!








Ekskluzivno! Na Pošti Slovenije naj bi odpuščali delavce, ki so povezani s stranko SDS?​

po%C5%A1ta-Radvanje.jpg
slika: maribor24 / slika je simbolna


Kot nam je danes zatrdil vir, po telefonu, iz ene izmed slovenskih pošt, naj bi se na Pošti Slovenija s sedežem v Mariboru, obetal pravi masaker, nad delavci, ki so tako ali drugače povezani s stranko SDS, oziroma tistimi, ki niso “Golobovi”.



Ob prihodu Roberta Goloba na oblast, se je začel pravi masaker in menjave na vseh državnih firmah z njemu bolj politično preverljivimi kadri. To je tudi edino delo vlade, ki ga predsednik odlično obvlada. Tako se je zamenjal med drugim vodstveni kader na Telekomu Slovenije, kjer so, tudi vse manj branemu portalu Siol, dali skrajno levičarsko vodstvo. Podobno se je zgodilo tudi na Pošti Slovenija, kjer so politično razrešili prejšnjega direktorja uprave Tomaža Kokota, baje kar iz krivdnih razlogov, čeprav je bila to, kot zatrjujejo viri, politična odločitev, Kokot naj bi bil namreč kader stranke SDS.
A očitno na Pošti Slovenije še nimajo dovolj. Kot nam je zatrdil vir iz Pošte Slovenije, se obeta pravi masaker in odpuščanje delavcev, ki so tako ali drugače povezani s stranko SDS. Kot pravi naš vir, so se postopki za razrešitev že začeli. Na čelu Pošte Slovenija je sedaj, sicer Kranjčan Marko Cegnar, ki se s službenim avtomobilom znamke Volvo V90 850 cross country AWD, sicer vsak dan vozi v službo v Maribor.
Vprašanja o odpuščanju smo poslali tudi na Pošto Slovenije, odgovore pa vam bomo posredovali, ko jih prejmemo. V kolikor bo na Pošti Slovenija, res prišlo do odpuščanj, zaradi političnih nazorov, bo to eden največjih političnih agitacij in masaker Golobove politične igre.
Zadevo na Pošti Slovenije bomo spremljali naprej.
prvo treba prebarvat nabiralnike
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Rumena je barva sonca in "veselja", zato se uporablja v reklamah itd...rdeca je barva krvi in bolecine, izvira od zenske...
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe