Neodvisnost v Slovenskih državnih firmah

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Svoboda!








Ekskluzivno! Na Pošti Slovenije naj bi odpuščali delavce, ki so povezani s stranko SDS?​

po%C5%A1ta-Radvanje.jpg
slika: maribor24 / slika je simbolna


Kot nam je danes zatrdil vir, po telefonu, iz ene izmed slovenskih pošt, naj bi se na Pošti Slovenija s sedežem v Mariboru, obetal pravi masaker, nad delavci, ki so tako ali drugače povezani s stranko SDS, oziroma tistimi, ki niso “Golobovi”.



Ob prihodu Roberta Goloba na oblast, se je začel pravi masaker in menjave na vseh državnih firmah z njemu bolj politično preverljivimi kadri. To je tudi edino delo vlade, ki ga predsednik odlično obvlada. Tako se je zamenjal med drugim vodstveni kader na Telekomu Slovenije, kjer so, tudi vse manj branemu portalu Siol, dali skrajno levičarsko vodstvo. Podobno se je zgodilo tudi na Pošti Slovenija, kjer so politično razrešili prejšnjega direktorja uprave Tomaža Kokota, baje kar iz krivdnih razlogov, čeprav je bila to, kot zatrjujejo viri, politična odločitev, Kokot naj bi bil namreč kader stranke SDS.
A očitno na Pošti Slovenije še nimajo dovolj. Kot nam je zatrdil vir iz Pošte Slovenije, se obeta pravi masaker in odpuščanje delavcev, ki so tako ali drugače povezani s stranko SDS. Kot pravi naš vir, so se postopki za razrešitev že začeli. Na čelu Pošte Slovenija je sedaj, sicer Kranjčan Marko Cegnar, ki se s službenim avtomobilom znamke Volvo V90 850 cross country AWD, sicer vsak dan vozi v službo v Maribor.
Vprašanja o odpuščanju smo poslali tudi na Pošto Slovenije, odgovore pa vam bomo posredovali, ko jih prejmemo. V kolikor bo na Pošti Slovenija, res prišlo do odpuščanj, zaradi političnih nazorov, bo to eden največjih političnih agitacij in masaker Golobove politične igre.
Zadevo na Pošti Slovenije bomo spremljali naprej.
 
  • Haha
Reactions: DOMEK

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Na čelu Pošte Slovenija je sedaj, sicer Kranjčan Marko Cegnar, ki se s službenim avtomobilom znamke Volvo V90 850 cross country AWD, sicer vsak dan vozi v službo v Maribor.
Čist tak, od kje ti pobiraš te novice?
Ker to, kar sem citiral je izjemno pomembno za samo novico, nje? Poleg tega je pisun, ki je to spravil skupaj, še narobe napisal model vozila, namreč Volvo V90 850 ne obstaja.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Čist tak, od kje ti pobiraš te novice?
Ker to, kar sem citiral je izjemno pomembno za samo novico, nje? Poleg tega je pisun, ki je to spravil skupaj, še narobe napisal model vozila, namreč Volvo V90 850 ne obstaja.
Aja, teb je pomembno, če je znamka avtomobila pravilno napisana.
Drgač je pa to od TUKAJ
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Ne, dejstvo je, da ta zapis nima nobene povezave s samo novico. Ali ima? A bi bilo kaj drugače, če bi recimo tip živel v MB? Poleg tega, pa ne samo, da je pisun verjetno namerno vtaknil ta del noter (predvidevam, da je namen poglej ga prašiča, se vozi vsak dan na delo s službenim vozilom :eek: ), je to še napačno zapisal. Tudi toliko ni bil sposoben, da bi preveril model vozila. Meni to postavi pod vprašanje celotno novico. In ne NE vem ali se to dejansko dogaja ali ne.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ne, dejstvo je, da ta zapis nima nobene povezave s samo novico. Ali ima? A bi bilo kaj drugače, če bi recimo tip živel v MB? Poleg tega, pa ne samo, da je pisun verjetno namerno vtaknil ta del noter (predvidevam, da je namen poglej ga prašiča, se vozi vsak dan na delo s službenim vozilom :eek: ), je to še napačno zapisal. Tudi toliko ni bil sposoben, da bi preveril model vozila. Meni to postavi pod vprašanje celotno novico. In ne NE vem ali se to dejansko dogaja ali ne.
Pač nisi v stanju sprocesirat zadeve.
Ja, točno to je point. Človeka, ki je sicer strokovnjak in je dobro delal, ampak je blizu SDS in stanuje blizu pošte, so nagnali, potem pa nastavili svojega Golobarja, ki se vozi od daleč na šiht, ampak pomembno je, da je "Svoboden" Golobov kader. Saj njegov prevoz itak plača država.
Ti pa trpiš, ker pisun ni napisal točnih črk v modelu avtomobila. To je pa zate blazno pomembno pri bistvu vsebine članka.
 
  • Haha
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Ejga, a te potem so vsi, ki se vozijo iz MB v LJ ali celo Koper na šiht nesposobni? Recimo kup vojakov in policistov se vozi praktično čez celo državo.
Da ne govorimo o zaposlenih v privat sektorju. Pa da ti glave ne bo razneslo: marsikateri navaden prodajnik (ne direktor) se vozi v službenem vozilu v službo čez pol države. Res pa, da mu ne uspe tega narediti v neobstoječem vozilu. :evil: Za takšen dosežek moraš biti en navaden pisun.

O sposobnosti enega ali drugega pa žal ne morem komentirati, ker se k sreči ne gibam v teh krogih in jih ne poznam. Vidim pa, da ti obvladaš in si seznanjen s tem. Tak da, kar povej kaj več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ejga, a te potem so vsi, ki se vozijo iz MB v LJ ali celo Koper na šiht nesposobni? Recimo kup vojakov in policistov se vozi praktično čez celo državo.
Da ne govorimo o zaposlenih v privat sektorju. Pa da ti glave ne bo razneslo: marsikateri navaden prodajnik (ne direktor) se vozi v službenem vozilu v službo čez pol države. Res pa, da mu ne uspe tega narediti v neobstoječem vozilu. :evil: Za takšen dosežek moraš biti en navaden pisun.

O sposobnosti enega ali drugega pa žal ne morem komentirati, ker se k sreči ne gibam v teh krogih in jih ne poznam. Vidim pa, da ti obvladaš in si seznanjen s tem. Tak da, kar povej kaj več.
Težko ukapirat bistvo članka a ne?
Ja, sej je težko čtivo res. Pa znamka Volva ni prav napisana. Zajebano to.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Kako naj ukapiram, če ne poznam sposobnost nobenega? Ravno tako žal ne poznam nobenega na pošti, da bi mi povedal, kaj se dogaja.
Vsekakor pa je članek v mojih očeh konkretno manj verodostojen, ko vidim, da nesposoben pisun, vključuje v lahko čisto legitimno novico, popolnoma nepovezano informacijo, katere namen je le očrniti osebo. Brez potrebe, ker meni je popolnoma normalno, da direktor velikega (zasebnega ali državnega) podjetja vozi služben avto (in XC90 ni ravno preseravanje za ta rang). Kje on živi in koliko se vozi v službo, pa je njegova privat stvar. Razen, če bi goljufal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in zakon

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kako naj ukapiram, če ne poznam sposobnost nobenega? Ravno tako žal ne poznam nobenega na pošti, da bi mi povedal, kaj se dogaja.
Vsekakor pa je članek v mojih očeh konkretno manj verodostojen, ko vidim, da nesposoben pisun, vključuje v lahko čisto legitimno novico, popolnoma nepovezano informacijo, katere namen je le očrniti osebo. Brez potrebe, ker meni je popolnoma normalno, da direktor velikega (zasebnega ali državnega) podjetja vozi služben avto (in XC90 ni ravno preseravanje za ta rang). Kje on živi in koliko se vozi v službo, pa je njegova privat stvar. Razen, če bi goljufal.
Procesor pač ne dela.
Ena od poglavitnih lastnosti komunistov je ta, da se sploh ne delajo neumne. Oni dejansko SO neumni. Vsaka podobnost s tabo in tistih, ki ti všečkajo, je zgolj naključje.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Glede na to kako pluje Pošta od brezplačnikov naprej, je skrajni čas da se Pošta popuca.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Do tu JE! problem:
-tip avtomobila napačno zapisan
-bližina stanovanja od službe
-ocenjevat sposobnost, pa čeprav jo ne pozna
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
A Kokot pa je bil strokovnjak? Bil je postavljen na čelu pošte povsem politično, brez prepotrebnih izkušenj in podobno. Pa verjento je tudi kakšnega zravne parkiral, ki itak ni imel ka jza delat, razen, da je bil na plačilni listi.

Seveda, je tudi zdajšnja garnitura pripeljala kakega, ki je tudi samo na plačilni listi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba