Neodvisnost v Slovenskih državnih firmah

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.955
5.028
113
Če me moj spomin ne nateguje je bivši direktor zaposlil kar nekaj SDS kadra na individualne pogodbe z avtom, pisarno in pred potekom mandata vse prešaltal na redno delovno razmerje. Pač se čisti gnojnično jamo, da se pride do do zdravega tkiva. Nič novega.
Pa železnice bi bilo še bolj potrebno počistiti.
In to vse na pamet pišeš. Poznaš pa ne enega in nimaš pojma kar se v resnici dogaja.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Svoboda!








Ekskluzivno! Na Pošti Slovenije naj bi odpuščali delavce, ki so povezani s stranko SDS?​

po%C5%A1ta-Radvanje.jpg
slika: maribor24 / slika je simbolna


Kot nam je danes zatrdil vir, po telefonu, iz ene izmed slovenskih pošt, naj bi se na Pošti Slovenija s sedežem v Mariboru, obetal pravi masaker, nad delavci, ki so tako ali drugače povezani s stranko SDS, oziroma tistimi, ki niso “Golobovi”.
so pogruntali, da imajo kalibri od sds lepljive prste. zakaj zdaj tak kraval okoli tega? ni prvič in ne zadnjič.
če so ti lopovi pri srcu... jih pa ti futraj in jih imej doma.
 
  • Objave ne odobravam
  • Wow
Reactions: tomi, MrDaco in B81

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.869
3.389
113
40
Lj
so pogruntali, da imajo kalibri od sds lepljive prste. zakaj zdaj tak kraval okoli tega? ni prvič in ne zadnjič.
če so ti lopovi pri srcu... jih pa ti futraj in jih imej doma.

Čak a ne bo Golob zdaj ukradel 10 milijard vsem na očeh? Take kraje ni bilo odkar pomnim.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
In to vse na pamet pišeš. Poznaš pa ne enega in nimaš pojma kar se v resnici dogaja.
Ne pišem na pamet, poznam imena, poznam ljudi, ki so podpisali papirje, poznam številke, ki so jih dobili.
Ljudje z pošte so mi to posredovali, tako da desna svojat, nismo nič pozabili. Kot tudi ne kovčke, šverc Komerc biznise, pa še kaj se najde.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
Pošta iz kleti zamuja, tako da bodo šele jutri vse vedeli.
Glede imen pa malo morgen, da to objavim. Je vse znano, pozanimaj se.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kaj jih nimate? Če pa vaši ja vse vedo, ko tako veselo pišejo.
Vi ste tisti, ki pravte, da so SDSovci na pošti kradl in da so zato odstavljeni. Tega ne trdim jaz.
Naši trdijo, da so bili SDSovci iz pošte politično odstavljeni, vi pravte da pa zato, ker so kradli. Torej s podatki na sonce. Vi mate podatke o teh krajah, ne jaz.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.947
-1.469
63
Vi ste tisti, ki pravte, da so SADSovci na pošti kradl in da so zato odstavljeni. Tega ne trdim jaz.
Naši trdijo, da so bili SDSovci iz pošte politično odstavljeni, vi pravte da pa zato, ker so kradli. Torej s podatki na sonce. Vi mate podatke o teh krajah, ne jaz.
Ohh to tvoje sprenevedanje. Kako pa so bili pred tem tvoji sds-ovci nastavljeni na te pozicije?