Neodvisnost v Slovenskih državnih firmah

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Ne pišem na pamet, poznam imena, poznam ljudi, ki so podpisali papirje, poznam številke, ki so jih dobili.
Ljudje z pošte so mi to posredovali, tako da desna svojat, nismo nič pozabili. Kot tudi ne kovčke, šverc Komerc biznise, pa še kaj se najde.
Lahko mi na PM malo več razložiš. Če me prepričaš ti dam prav.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Ne pišem na pamet, poznam imena, poznam ljudi, ki so podpisali papirje, poznam številke, ki so jih dobili.
Ljudje z pošte so mi to posredovali, tako da desna svojat, nismo nič pozabili. Kot tudi ne kovčke, šverc Komerc biznise, pa še kaj se najde.
Kje si pa zacel? Pri igralnici 60 let nazaj?

Jas ti nic ne verjamem, ker si si lahko to tudi zmislo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Glede privat ne bo nič, ker pač iz izkušenj vem, da privat na forumu ni nikoli privat. Lahko pa pogledaš koga vse je Kokot™ privlekel v firmo in od kod pa ti bo jasno. Pa malo svojega poštarja pobaraj.
Lahko se kaj prebereš na rdečih cajntangih, le družina tega ne objavlja tudi noratv ne.
Kaj imajo pa igralnice z pošto pa se gospod škof ne bi vedeli, kaj šele jaz.
Res lahko sem se izmislil ali pa ne, vedi ti.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ohh to tvoje sprenevedanje. Kako pa so bili pred tem tvoji sds-ovci nastavljeni na te pozicije?
Ja kaj zdaj? A so SDSsovci šli od tam, ker so kradli, al zato ker so bli nastavljeni? Pa ja ne boš priznal, da so zdaj tile tanovi, na pošto politično nastavljeni? A kar priznal boš?
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.940
-1.486
63
Ja kaj zdaj? A so SDSsovci šli od tam, ker so kradli, al zato ker so bli nastavljeni? Pa ja ne boš priznal, da so zdaj tile tanovi, na pošto politično nastavljeni? A kar priznal boš?
Kaj ti ni jasno? A sem ti lepo napisal.
A je bilo kdaj drugače? Seveda ti ne boš priznal.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Imel sem to nesrečno, da sem imel 1x sestanek s Kokotom. Z 100% gotovostjo lahko potrdim, da pri svojih skoraj 30 let delovne dobe še nisem srečal bolj nesposobnega človeka. Ko se z njim pogovarjaš res ne veš, a je to skrita kamera, ali je samo njegov IQ na nivoju zunanje temperature v Sibiriji. Neverjetna izkušnja, res.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Imel sem to nesrečno, da sem imel 1x sestanek s Kokotom. Z 100% gotovostjo lahko potrdim, da pri svojih skoraj 30 let delovne dobe še nisem srečal bolj nesposobnega človeka. Ko se z njim pogovarjaš res ne veš, a je to skrita kamera, ali je samo njegov IQ na nivoju zunanje temperature v Sibiriji. Neverjetna izkušnja, res.
Mogoče je hotel samo komunicirat tebi primernim nivoju.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Sonny_Chiba

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Imel sem to nesrečno, da sem imel 1x sestanek s Kokotom. Z 100% gotovostjo lahko potrdim, da pri svojih skoraj 30 let delovne dobe še nisem srečal bolj nesposobnega človeka. Ko se z njim pogovarjaš res ne veš, a je to skrita kamera, ali je samo njegov IQ na nivoju zunanje temperature v Sibiriji. Neverjetna izkušnja, res.
Najvecja zalost je da je identicna situacija z 99% politicno nastavljenih kadrov.

da te je vcasih kar malo sram ko jih poslusas.

glede na to nam gre se ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Meni se danes ni jasno, zakaj se sposobnih direktorjev, nadzornikov in ministrov enostvno ne pusti na del.mestu, kamor jih je nastavila prejsnja vlada?

Vzrok za menjave bi moral bit vzet pod drobnogled. Takrat bi opozicija "pazila" na delo nastavljenega, kradlo in kolegom biznise dajalo se verjetno ne bi, oz. vsaj ne toliko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Meni se danes ni jasno, zakaj se sposobnih direktorjev, nadzornikov in ministrov enostvno ne pusti na del.mestu, kamor jih je nastavila prejsnja vlada?

Vzrok za menjave bi moral bit vzet pod drobnogled. Takrat bi opozicija "pazila" na delo nastavljenega, kradlo in kolegom biznise dajalo se verjetno ne bi, oz. vsaj ne toliko.
Meni je bolj kot to, bolj zanimivo nekaj druzga. Kaj je poštar v tej energetski, gospodarski, zdravstveni, državni, poplavni itd....krizi tolk pomemben, da se ga je glih v tej krizi blo treba znebit? Kaj je pošta v tem momentu tolk pomembna zdaj? Za RTV še zastopim, ampak pošta?????A je blo treba zrihtat dober šiht temu zdajšnjemu direktorju? A je to plačilo za kolesarjenje mogoče???' Pranje denarja, kot pranje Iranskega denarja na banki mogoče? To kar se da v javnost, to definitivno ni pravi vzrok.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Mogoče je hotel samo komunicirat tebi primernim nivoju.
Presodil sem ga samo po tem, kaj je človek v poslovnem življenju naredil in ne po tem, kateri stranki pripada. Glede na to, kar ima do sedaj za pokazati in kar je naredil na Pošti Slovenija sem prepričan, da sem ga popolnoma pravilno ocenil.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Presodil sem ga samo po tem, kaj je človek v poslovnem življenju naredil in ne po tem, kateri stranki pripada. Glede na to, kar ima do sedaj za pokazati in kar je naredil na Pošti Slovenija sem prepričan, da sem ga popolnoma pravilno ocenil.
No, ker kot kaže ti zadevo dobro poznaš, pa nam povej kaj vse je ta človek zasral. Prosim!
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
A se delaš al si?Si slišal za Časarja,Lovšin pa podobne? Vsi si kader SDS in to nesposoben kader. Res da so v 60 odstotkov uničenja Slovenije imeli prste levičarji skupaj z čefurji ampak ostali pa je pomagala nasprotna banda. Tako da ni vse ne rdeče ne belo
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
A se delaš al si?Si slišal za Časarja,Lovšin pa podobne? Vsi si kader SDS in to nesposoben kader. Res da so v 60 odstotkov uničenja Slovenije imeli prste levičarji skupaj z čefurji ampak ostali pa je pomagala nasprotna banda. Tako da ni vse ne rdeče ne belo
torej sds, nsi, sns...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888