Planet Golob

mistique

Guru
16. jun 2009
13.644
1.448
113
Emona / Carnium
MOJ POT bi prinesel 10% več glasov...MOJA POT je pa tako egotriparski naziv, da avtomatsko odpadejo vsi volivci rojeni pred letom 2012 al kolk že... :evil:

MOJA POT - VAŠ POT :valjamse:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.555
6.289
113
jaz Logarja ne morem pozabit s predvolilne kampanje za prejsnje parlamentarne volitve. In prvi vtis, ki se mi je zapekel, je pac Mahnič style. Populisticni in demagoski vojaček. Od takrat dalje - predsedniske volitve in vse ostalo, je bilo sicer bistevno bolj na nivoju. Sploh predsedniske volitve drugi krog, sem kar malo vesela, da je taka kampanja, kot sta jo furala nataska in on, možna še pri nas. Prav zanima me, kako bo fural tokratnjo... Provokatorje bo imel resne in poklicne. Ce to vzdrzi na nivoju, svaka mu čast...
 

B81

22. jul 2007
36.479
10.243
113
jaz Logarja ne morem pozabit s predvolilne kampanje za prejsnje parlamentarne volitve. In prvi vtis, ki se mi je zapekel, je pac Mahnič style. Populisticni in demagoski vojaček. Od takrat dalje - predsedniske volitve in vse ostalo, je bilo sicer bistevno bolj na nivoju. Sploh predsedniske volitve drugi krog, sem kar malo vesela, da je taka kampanja, kot sta jo furala nataska in on, možna še pri nas. Prav zanima me, kako bo fural tokratnjo... Provokatorje bo imel resne in poklicne. Ce to vzdrzi na nivoju, svaka mu čast...
Tako ne bo nikamor prisel, je pirceva bila dosti bolj agresivna kot on..., IMO je premalokrat povedal, koliko milijonov so nasli v povezavi z musarom.
Ce bo v krogu normalnih, bo enak, ce bo v krogu "mahnicev" pa ne.