Planet Golob

2. jul 2020
4.841
6.359
113
To vsekakor nima nobene veze z vlado:

 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
36.486
10.246
113
Mahle Šempeter načrtuje odpuščanje 610 delavcev zaradi zmanjšanega povpraševanja na avtomobilskem trgu v Evropi. Trenutno v podjetju dela 1.700 ljudi, po odpuščanjih jih bo ostalo 1.090. Proizvodnja alternatorjev se bo preselila v Bosno in Hercegovino, del proizvodnje e-kompresorjev pa na Madžarsko.

Zakaj selijo, če pa je povpraševanje zmanjšano? a tu ne morejo delat tega, kar bodo delali tam? Golob, si tu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.354
3.653
113
Ja ubogi Golob, zdaj bo on vse kriv. Pa je jasno da je vsega kriva Nemčija pa razsulo, ki ga je za sabo pustil Janša.

Naj se glasba ne ustavi.

conga-line-happy-dance-golden-girls-f7spztg7djp4uzxb.webp
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.078
3.812
113
Saj imaš na levi strani isto kimavce Svobodi, ki nimajo lastnega JAZ-a SD in levica nimata jajc sta satelita Svobodi, da lahko manipulira z ljudstvom. Če kateri kaj reče proti velikemu vodji Golobu se mora klanjat in opravičevat mafijskemu šefu ljubljanskemu. Skratka po tvoje oblastniki lahko počnejo kar jih je volja, če to počne nekdo drug pa ni vreden piškavega centa. isti vatli pa to za vas oblastnike ne obstaja!
Kaj se spet qrčiš in vžigaš užaljenček, s tem kar si nafantaziral in nablodil jaz nimam nič. Bebček, ne znaš drugega kot vsakega s katerim se ne strinjaš diskvalificirat v levaka.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.827
3.535
113
Mahle Šempeter načrtuje odpuščanje 610 delavcev zaradi zmanjšanega povpraševanja na avtomobilskem trgu v Evropi. Trenutno v podjetju dela 1.700 ljudi, po odpuščanjih jih bo ostalo 1.090. Proizvodnja alternatorjev se bo preselila v Bosno in Hercegovino, del proizvodnje e-kompresorjev pa na Madžarsko.

Zakaj selijo, če pa je povpraševanje zmanjšano? a tu ne morejo delat tega, kar bodo delali tam? Golob, si tu?
BiHovci jih bodo proizvajali za avtomobilske trge izven Evrope.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: BuDi in Kamele0N
To vsekakor nima nobene veze z vlado:

tole je aktualno že kak mesec, 2. Zgleda da je sedaj zapečateno. Bivši Salonit, zda je tam Swisspearl tudi grozi z zaprtjem, selitvijo če ne bodo našli skupnega jezika okrog izpustov. Tam je okrog 900 delovnih mest na kocki
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.704
-418
113
Saj imaš na levi strani isto kimavce Svobodi, ki nimajo lastnega JAZ-a SD in levica nimata jajc sta satelita Svobodi, da lahko manipulira z ljudstvom. Če kateri kaj reče proti velikemu vodji Golobu se mora klanjat in opravičevat mafijskemu šefu ljubljanskemu. Skratka po tvoje oblastniki lahko počnejo kar jih je volja, če to počne nekdo drug pa ni vreden piškavega centa. isti vatli pa to za vas oblastnike ne obstaja!

isti vatli seveda. samo, desnicarji pravijo, da so oni boljsi.