Planet Golob

mistique

Guru
16. jun 2009
13.644
1.449
113
Emona / Carnium
MOJ POT bi prinesel 10% več glasov...MOJA POT je pa tako egotriparski naziv, da avtomatsko odpadejo vsi volivci rojeni pred letom 2012 al kolk že... :evil:

MOJA POT - VAŠ POT :valjamse:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.560
6.293
113
jaz Logarja ne morem pozabit s predvolilne kampanje za prejsnje parlamentarne volitve. In prvi vtis, ki se mi je zapekel, je pac Mahnič style. Populisticni in demagoski vojaček. Od takrat dalje - predsedniske volitve in vse ostalo, je bilo sicer bistevno bolj na nivoju. Sploh predsedniske volitve drugi krog, sem kar malo vesela, da je taka kampanja, kot sta jo furala nataska in on, možna še pri nas. Prav zanima me, kako bo fural tokratnjo... Provokatorje bo imel resne in poklicne. Ce to vzdrzi na nivoju, svaka mu čast...
 

B81

22. jul 2007
36.483
10.244
113
jaz Logarja ne morem pozabit s predvolilne kampanje za prejsnje parlamentarne volitve. In prvi vtis, ki se mi je zapekel, je pac Mahnič style. Populisticni in demagoski vojaček. Od takrat dalje - predsedniske volitve in vse ostalo, je bilo sicer bistevno bolj na nivoju. Sploh predsedniske volitve drugi krog, sem kar malo vesela, da je taka kampanja, kot sta jo furala nataska in on, možna še pri nas. Prav zanima me, kako bo fural tokratnjo... Provokatorje bo imel resne in poklicne. Ce to vzdrzi na nivoju, svaka mu čast...
Tako ne bo nikamor prisel, je pirceva bila dosti bolj agresivna kot on..., IMO je premalokrat povedal, koliko milijonov so nasli v povezavi z musarom.
Ce bo v krogu normalnih, bo enak, ce bo v krogu "mahnicev" pa ne.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.038
2.525
113
Smo se čisto na koncu razšli v Jugoslaviji.
Ja, Slovenija bo pa sedaj Švica. In bila je vojna. Pač eni se niso dal in niso hoteli sprejeti ločitve in vsak svojo pot.
Danes.
Še zmerom je samo ena Švica. Nam je bolje, pa drugim tudi.
Ni pa tako lepo, kost so nam obljubljali, da bo.
In eni hočejo nazaj skupaj.

V povezavi z izstopom Logarja iz SDS-a in zelenim čajčkom z metlico za moč! :)
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.342
2.339
113
SV SLO
Če od logarja odšteješ janšo ostane nič. Papagaj, kimavec, prazna, brezvezna, neuporabna lupina. Zato od platforme po letu in pol ni ostalo drugega kot forma. Na katero se je nalimala peščica oportunistov in kameleonov. Zeh.
Saj imaš na levi strani isto kimavce Svobodi, ki nimajo lastnega JAZ-a SD in levica nimata jajc sta satelita Svobodi, da lahko manipulira z ljudstvom. Če kateri kaj reče proti velikemu vodji Golobu se mora klanjat in opravičevat mafijskemu šefu ljubljanskemu. Skratka po tvoje oblastniki lahko počnejo kar jih je volja, če to počne nekdo drug pa ni vreden piškavega centa. isti vatli pa to za vas oblastnike ne obstaja!
 
2. jul 2020
4.838
6.349
113
SD - nekdanja zveza komunistov (z podedovano judovsko vilo)
Alenka B - iz Pozitivne Slovenije (zamrznjeni zoki), sedaj v svobodi (golob prevaral volilce)
Marjan Š - LMŠ, sedaj v svobodi (golob prevaral volilce)
Svoboda - golob nekdanji poslanec Pozitivne Slovenije (zamrznjeni zoki, nasledila Alenka)

BONUS MEME:
Ustanovitelj inštituta 8 marec je sedaj minister na namenskem stolčku za stanovanja... iz kvote Levice.



Ampak ne, Logar je satelit Janše :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.045
-202
63
jaz Logarja ne morem pozabit s predvolilne kampanje za prejsnje parlamentarne volitve. In prvi vtis, ki se mi je zapekel, je pac Mahnič style. Populisticni in demagoski vojaček. Od takrat dalje - predsedniske volitve in vse ostalo, je bilo sicer bistevno bolj na nivoju. Sploh predsedniske volitve drugi krog, sem kar malo vesela, da je taka kampanja, kot sta jo furala nataska in on, možna še pri nas. Prav zanima me, kako bo fural tokratnjo... Provokatorje bo imel resne in poklicne. Ce to vzdrzi na nivoju, svaka mu čast...
Oh, res. Saj ne morem da verjamem.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.048
4.957
113
Nuku`Alofa
Važno, da nam ne vzamejo rdeče zvezde!

ja hajnekena

1728572105390.jpeg
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.702
5.849
113

Zaradi kritičnih razmer v zaporih z odlokom omogočena prekinitev prestajanja kazni​




Tale vlada ima neverjetno rada odloke sploh, glede na to, kako si bili strašansko proti njim.