Planet Golob

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.472
-1.339
63
Dost je da 1x pridAš ka vama u posjeto.....pa si kulturno šokiran! :D
Potem imamo srećo, da te ne bo več v Kranj. Tist evro, ki si ga pustil za kavo, naslednjič raje zapravi v svoji vaški beznici ;)

Drugače te pa z veseljem povabim na kavo ali pivo, špricer v kak bolj na nivoju bar, v Kranju seveda.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Ne vem, ti mi povej. V tem smislu te šišam za enga odraslega, ki že plačuje v blagajno in dva skor odrasla in verjetno te bom v tem smislu šišal še en čas tud če si ga dam zavezat. Tko da si se v tem smislu prej ti sprdal kot jaz.

Kaj ti k si pametnejši od googLJa misliš.....ve šheeptar kaj je to vazektomija? Slišal on kdaj že za to?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
ni Kranj kriv če hodiš sam u balkanske pajzle, pejt še km drugam :fredi:

Meni ne deluje ravno pajzl.....

....ne vem kaj si pa misli kak turist ki zaide v center mesta na kavo in ga 3/4 lokala šhabanov gleda kot da jim je prišel po reket....

5 Maistrov trg
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.610
6.030
113
blizu močvirne prestolnice
To ni res, šunko na pici vsi jejo, pa suh meso tudi, da ne rečem o ostalih svinjskih delih. Je pa res da je nekaj takih kot si ti, kjer ste omejili meso ampak tistega našpikanega piščanca z vsem živim pa goltate kot za stavo.
Pri nas se je doma domača svinjina, domač pišcanc, domača govedina, domači kozliček pa mulci vse pojejo.
Da pa se v šolah zmeče ogromno hrane o tem se naj govori. Otroci so ratali izbirčni, ker imajo nesposobne starše, ker je znajo doma kuhati in podobne stvari
In ja musliman ima vedno na izbiro tudi ne mesni meni pa če se gremo ločitev države in cerkve naj se gremo tudi tukaj. Zato levičarjev ne razumem kako lahko tako zagreto podpirajo take zahteve
Kaj za vraga je pri tem napisanem nekoga tako zmotilo, da je moral dati prst dol?
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.418
9.365
113
Kaj za vraga je pri tem napisanem nekoga tako zmotilo, da je moral dati prst dol?
Eden tvojih bolj normalnih sestavkov definitivno ne za prst dol. Vseen pa mislim da s tem kaj otroc marajo in kaj ne, izpostavljen problem nima nobene veze. V naših koncih je svinjina del prehrane in če je nekateri ne želijo, naj se znajdejo drugače. Čist enostavno. Podobno mislim o prilagajanju postu, čeprav v naših koncih to razumem, ker gre le za večino.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.921
4.188
113
Meni ne deluje ravno pajzl.....

....ne vem kaj si pa misli kak turist ki zaide v center mesta na kavo in ga 3/4 lokala šhabanov gleda kot da jim je prišel po reket....

5 Maistrov trg
Slika pa je stara. Kavka je sicer še Kota ni več. Prodan šiptarju.
Tko da še Mitnčarja bosta prodala pa je to to....