Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.414
9.365
113
si ti tudi produkt matere narave?
Ker očitno so samo moji froci.. Spet te ne razumem?
Praviš da ne uporabljaš kontracepcije in vem da nimaš polne bajte otrok na več pogradih. Potem so možne samo tri stvari, ali uporabljaš kontracepcijo, sta s soprogo neplodna, ali pa ne seksata. Bo zdaj kej bolj jasno, da en ki se odloči za vazektomijo, ko je naredil željeno število otrok ni nič drugačen od tebe in da vazektomija nima veze s problemom, sicer realnim, ki si ga izpostavil.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Kranj je multikulti že od časov bivše juge. Ne reče se zastonj Planini največja slovenska vas ali pa največja olimpijska vas.
So lokali kamor zahajajo v večji meri albanci, ni pa nobenih težav, da greš na kavo tja ti ali jaz.
Lahko greš na kavo.....sam bog ne daj da se z zenitom meniš "srbo-hrvaško".....ratajo šipci na vseh sosednjih mizah zelo anti-multikulti nastrojeni....

To so moje izkušnje ko sem šel z kolegom Bosancem na kavo v Kranju....
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.920
4.188
113
Praviš da ne uporabljaš kontracepcije in vem da nimaš polne bajte otrok na več pogradih. Potem so možne samo tri stvari, ali uporabljaš kontracepcijo, sta s soprogo neplodna, ali pa ne seksata. Bo zdaj kej bolj jasno, da en ki se odloči za vazektomijo, ko je naredil željeno število otrok ni nič drugačen od tebe in da vazektomija nima veze s problemom, sicer realnim, ki si ga izpostavil.
Kako veš, če niti ne veš koliko otrok imam?
Ps tisti ki naredi vazektomijo je neploden, torej je drugačen od mene. Problem, ki ga izpostavljaš vidiš ti ne jaz. Moj point je bil, da šipci štepajo froce zaradi transferjev in čisto nič drugega.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.047
3.781
113
Zakaj? Ker tukaj večina vidi stvari kot so, ostali zamaknjenci ti si eden od tistih pa visijo da vse štima zaradi tega, ker ni Janša. Zbudi se!! Kje vam je logično to kar počne vladajoča elita. Sebi dviguje že tako velike plače za 50 % takoj tistim, ki delajo zares delajo in imajo mezde pa 25% v nekaj letih. Ljudje antijašisti KAJ za vraga je z vami narobe, da še zmerom plešete. Vlada se zadolžuje v času velike recesije in s tem razprodaja državo. Vi pa samo kimate in si govorite vse je v redu samo da ni JANŠA. Bolniki ste res!!!!
Jaz pišem o stanju v real life, na terenu. Ti pa kar ti servirajo greznični portali.

Ne si toliko gnat k srcu. Alter vse prenese. Zmerljivke prihrani za svojo mamo, kaj si jaz mislim o tebi sem pa tudi že večkrat napisal.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Dej nam razlož....ker ti vedno stavke zaključuješ v "luftu" da kao bolj pameten izpadeš v debati....

Pa da vidmo če maš že kruh al je samo moka....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.414
9.365
113
Sadilec vijolic optiplex je rekel, da šipci štepajo otroke in s tem pridobivajo doklade in življenjski prostor, eni tu gor pa govorijo o vazektomiji (to je po njegovem očitno levičarska stvar), ker je pač enkrat prebral nekaj v zvezi s tem v neki drugi temi. Seveda bo ljudi, ki so povedali svoje izkušnje s tem, kadar bo imel le možnost zmerjal z neplodneži pa še čim, kot mene s pedalčkarjem. Pač tovrstno drekanje vama je skupno. Pa sem ga samo vprašal, kok ima on otrok, da je drugačen od teh z vazektomijo, ki je samo trajna oblika kontracepcije. Pol sva čez pedalčkarje in vso sranje prišla do tega, da on ne uporablja kontracepcije 10 otrok pa tud nima. Še kaj?
Hotel je pa samo povedati znano dejstvo glede delanja otrok za doklade. Kje je bla potreba po omembi vazektomije še ni uspel povedat. Mogoče ti veš?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
To da smo ko Rimljani/Grki....ko so se začel pederisat (sprdavat) so propadli kot sila...

Bom v tvojem stilu.....sedaj pa sam razmisli kje je vzporednica šheeptar VS vazektomija.....ker se maš za Alter doktorja...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.414
9.365
113
Ne vem, ti mi povej. V tem smislu te šišam za enga odraslega, ki že plačuje v blagajno in dva skor odrasla in verjetno te bom v tem smislu šišal še en čas tud če si ga dam zavezat. Tko da si se v tem smislu prej ti sprdal kot jaz.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.471
-1.339
63
Lahko greš na kavo.....sam bog ne daj da se z zenitom meniš "srbo-hrvaško".....ratajo šipci na vseh sosednjih mizah zelo anti-multikulti nastrojeni....

To so moje izkušnje ko sem šel z kolegom Bosancem na kavo v Kranju....
To mi je res zanimivo, da vsi ki niste iz Kranja, veste od Kranja več kot Kranjčani.