Planet Golob

2. okt 2007
3.724
2.179
113
ja, ker šole morajo robo nabavljat preko JN, tam pa neko eko zadeva ne more konkurirat, ampak za malo denarja dobiš vegi ali non-vegi robo z malo morje E-jev....
kar je slabše od domačega pujsa, ki "pade" na dvorišču
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
9.970
3.803
113
Organizatorji prehrane čarajo kolikor vejo in znajo, dokler ne obupajo. V lanskem šolskem letu sta na šoli katere jedilnik sem prilepil obupala dva.

Škoda ker nimajo ježka, bi jedli meso za evro (plus plin plus cet za posodo) vsak dan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.328
-54
113
Prej si drugače govoril. Ne vem koliko menijev, ker imajo sončki različno ubrisane starse...

a ne znaš štet? tebi sem omenil samo dvojni meni, to je ena-dva.

sicer pa sem komentiral cene hrane. Valda lokalni kmet ne more konkurirat enemu grosistu, ki oskrbuje tako velike ustanove, kot so šole.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.053
1.295
113
Organizatorji prehrane čarajo kolikor vejo in znajo, dokler ne obupajo. V lanskem šolskem letu sta na šoli katere jedilnik sem prilepil obupala dva.

Škoda ker nimajo ježka, bi jedli meso za evro (plus plin plus cet za posodo) vsak dan.
Ce 5* hotel kupuje meso po 5e, kolk mislis da stane kilca za tvojega soncka, kjer na razpisu zmaga najcenejsi....
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
986
-199
43
Tisti, ki so postavljali to državo so pujsa videli 2x na leto. Samo videli.

Mi, ki smo postavili to državo pa si za vikend vržemo gor čevape, otrokom pa žepnino, da gre po pouku na kebab, zvečer pa v meka.
Lojz, kaj si ti postavil? Vile v kot pa sesat začel, ker drugače plava oka od babe. Tak pravijo sosedi. :aplauz: Ugani kateri.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.970
3.803
113
Dejansko babure na roditeljskih in posledično predstavnice na svetih staršev bluzijo kako je premalo ekobio zelenjavnih namazov in ekobio kvinoj, kuskusov in podobnih newage vege sranj.
Naslednja točka je zakaj je hrana brez okusa in zakaj jih silijo z lečinim bolonjezom.
Tretja točka pa potem zakaj je premalo lokalne hrane. To gre skupaj z vprašanjem zakaj je malica draga.

Če sešteješ vseh 5 (tri) točk lahko daš samo en odgovor. Istega kot sponzoruši.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.713
5.586
113
Vedno je odgovor na nekaj, oziroma nekaj je potrebno, da se take ideje implementirajo, kar pa ne pomeni, da so take ideje za lajkat. Tako da ti premisli o tem, s kom simpatiziraš, ker že tale forum in kar nekaj ljudi, ki jim ti veselo lajkce talaš ima take ideje, ki so pokazatelj, da genocid ni zgolj preteklost. Nenazadnje ti ni treba daleč do tja, ko so se te ideje in rezanje vratov še kako uresničile, čeprav smo mislili, da so del preteklosti.

Obakrat je vratove rezala rdeča zvezda (leva struja)....in 45 in 91-95...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.363
5.509
113

Tole sicer ne spada samo pod Goloba, ampak, verjetno prva elektrarna na svetu ki je šla v stečaj. Ne vem sicer od kot bomo imeli elektriko, ko ne bo sonca....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.223
9.298
113
seveda ni. ne dvomim, da se vsak vikend najde na domacih kroznikih, pa tudi cez teden za vecerjo, tko da res ne rabis skrbet, da bi ga odstavili iz nasih domacih jedilnikov. tudi se strinjam, da v zmernih kolicinah je pujs cisto ok, verjetno celo koristen.

ce pa v soli dobijo tisto kosilo brez pujsa, bojo pa ze doma nadomestili, tko da tudi tukaj ne rabis skrbet.

navade se spreminjajo ze od zacetka clovestva in vem da te to moti. ne pol jambrat, da je problem, ker ni svinjine na jedilniku, ampak ker se spreminjajo navade, in ker se kosilo prilagaja tako, da je nekako za vse ok. tudi muslimane - in v tem grmu tici zajec, a ne?

pa ce malo pobrskam po spominu, se ne spomnim kaksnih kriminatlov, klobas, odojkov, ribic na nasih pladnjih v casu osnovne sole... mogoce je bil kdaj kaksen kolescek suhe salame za malico, pa se tist vprasanje iz cesa je bila narjena. tko da, kaksna revolucija se glih ne izvaja, kakor se sicer predstavlja vso zadevo.
Pa a si ti normalen? Kaj bojo doma nadomeščal? Če muslimani želijo prilagojen jedilnik naj oni nadomeščajo doma, tukaj, kjer se hrana pošteno plača naj dajejo pa otrokom jesti normalno hrano.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.713
5.586
113
Res je, tukaj ni dvoma. Rad pa pozabljaš pa še na eno rezanje vratov tam od 40-45.
Tukaj misliš na komunistične poboje premožnih in inteligence? Saj veš da so bile vaške straže odziv na to?

Podobno kot pri ciganih dandanes! No saj komunist....cigan....ni neke bistvene razlike v mindsetu....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.641
10.120
113

Tole sicer ne spada samo pod Goloba, ampak, verjetno prva elektrarna na svetu ki je šla v stečaj. Ne vem sicer od kot bomo imeli elektriko, ko ne bo sonca....
drag zapitek bo in je že...epiš, druga švica.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N