Planet Golob

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.698
2.459
113
GWe7U5vXEAIt8wc.jpg

Ma kaj bo baba pri 38, brez otrok, lapala men o otrocih!
Pri tej starosti ne pomaga več niti biomedicina!
 
  • Ljubezen
Reactions: MrDaco

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.403
2.825
113
Nekateri tukaj so očitno že dosegli stopnjo, da, ko gospodar reče skloni se niti več ne vprašajo zakaj, kaj šele kako globoko ampak se sklonijo kolikor pač hrbet zdrži.

Take imajo oblastniki najraje, ker nič ne sprašujejo, niti ne dvomijo o njihovih odločitvah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.302
6.076
113
je res. lahko bi imeli dvojni meni za dolocene skupine.

Ne, po definiciji zgolj enega. Kdo ga usmerja in izvaja, je določeno. Kdor bi pa rad drugace, ve in zna bolje, naj pa to v prakso da in pripravi lunch paket za svojega soncka. Na mero... Boljs ne more nobeden, pa ce je alakart.

Ne pa, da se vse konca pri gobcu in idejah, v realo naj jih spravlja nekdo drug. Svoje ideje naj aplicira sam. Na račun sebe in svojih ne pa cele okolice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

netko

Guru
25. jul 2007
6.860
2.157
113
Problem je, da je na jedilniku samo piščanec in odtenki govedine. Naj dodajo en dan se svinjino. Da imajo otroci cimbolj raznoliko prehrano. Tudi jagencek kakšen dan bi bil zazeljen. Psanca, kot praviš, že doma na veliko tolčejo.

Petek je lahko rezerviran za ribje jedi.

Težava je, da bodo določene skupine takoj dvignile glas če bo na jedilniku svinjina in da se izognejo temu se pač prilagajajo.
dej v petek ribe pa boš videl vik in krik kako je treba ločit državo od cerkve medtem ko bodo ti isti ljudje govorili da sivnjine pa ja ne sme biti na jedilniku ker potem kameltrajbarji nimajo kej za jest... in to je tisto kar je največji problem
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.618
3.374
113
Ne, po definiciji zgolj enega. Kdo ga usmerja in izvaja, je določeno. Kdor bi pa rad drugace, ve in zna bolje, naj pa to v prakso da in pripravi lunch paket za svojega soncka. Na mero... Boljs ne more nobeden, pa ce je alakart.

Ne pa, da se vse konca pri gobcu in idejah, v realo naj jih spravlja nekdo drug. Svoje ideje naj aplicira sam. Na račun sebe in svojih ne pa cele okolice.
Ja daš mu v posodico tisto, kar se naj v šoli ne bi jedlo, samo ne se potem čudit, če bo mulc kdaj malo prebunkan prišel domov.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.152
2.394
113
Pomurje
dej v petek ribe pa boš videl vik in krik kako je treba ločit državo od cerkve medtem ko bodo ti isti ljudje govorili da sivnjine pa ja ne sme biti na jedilniku ker potem kameltrajbarji nimajo kej za jest... in to je tisto kar je največji problem
To je že dolgo na naši OŠ in ni nikakršnih težav z ribami.
Jaz jih doma edino s svinjino nafutram, da ostanemo v grehu
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.312
-25
113
Tebi marsikaj ni jasno, kajne? Bodi ti boljši, daj jim svoj avto, stanovanje, pa še ženo. Izkaži se za boljšega. To ti je odlična priložnost. Butl.
Meni je vse kristalno jasno. tebi ene par ksenofobnih filtrov tolče čez oči, pa mal megleno vidiš.

Ja, kar pojdi v muslimanski svet pa naj ti pripravijo menu s svinjino in alkoholom
ne rabim. mi je tukaj čisto všeč. Če pa bom kdaj šel, pa grem stavit, da lačen in žejen ne bom, tud če ne bo pujska in alkota.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.312
-25
113
1725353139944.png


evo... sploh ne jejo slabo, še manj vegeterijansko in še manj vegansko.

Za kosilo podobne zadeve kot jest jem za malico.


Zdej pa nekaj vprašanj za naše alter ozaveščence za zdravo prehrano s svinjskim mesom:

Le katero suho meso ima pasulj? a a a? In suha salama - 100% govedina? Pa mesni sir je tudi baje iz 100% govedine...

In riba v petek?! kako predvidljivo!

in piščanec le 1x v tednu?! kako je to mogoče, če jih stalno pitajo s piščancem...

ha ha ha ha....