Planet Golob

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
362
-827
28
Uživas v delanju idiota iz sebe? Sem ti že povedal, za kvalitetno trolanje rabiš pamet, te tebi drastično manjka kljub previsoki izobrazbi.
Večji idiot od tebe ne morem izpast to je dejstvo, ki ga dokazuješ že od leta 2007:fredi:
Jaz se ne trudim kvalitetno trollat kot ti:valjamse: to da sem višek izobrazbe pa tudi vem:valjamse:
jej, jej, jej, Še bolj noro, še bolj na poskok... :valjamse: Kako malo je potrebno za te :norec:
 
  • Haha
Reactions: jest5

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.535
5.922
113
Kisle kumarice bodo za bolnike po bolnicah.

Kapo dol, starleti je uspelo. Na podkastu o veganskih menijih v bolnicah. Čez par dni pa že dopis naokoli, če bolnice to ponujajo in zakaj ne.

Hebeš prilagojene jedilnike zaradi alergij ali bolezni. Važni so vegani.
 

B81

22. jul 2007
35.744
9.752
113
Kisle kumarice bodo za bolnike po bolnicah.

Kapo dol, starleti je uspelo. Na podkastu o veganskih menijih v bolnicah. Čez par dni pa že dopis naokoli, če bolnice to ponujajo in zakaj ne.

Hebeš prilagojene jedilnike zaradi alergij ali bolezni. Važni so vegani.
Tole bi dali delat nekam za zrak kjer dela 100 zensk svakojakih nacel, navad, teze in narodnosti.
Bi hitro prisla na realna tla.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.499
2.412
113
Izpoved ekstremne levičarke. Skesanke! Volivke Roberta Goloba!
Next!

Samostojna poslanka Mojca Šetinc Pašek brez dlake na jeziku spregovori o svojem nekdanjem šefu Robertu Golobu in ljudeh, ki iz ozadja vlečejo niti te stranke.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.124
9.214
113
Pust ga reveža. On se gre post in tist dan pač v menzi naroči osliča namest dunajca in je narjen....kaj res post predstavlja v njegovi veri ga ne zanima, kot ostalih 99% fanatikov njegovega kova.

Mene pa res še najmanj briga, kaj si Robi in priležnica tlačita v usta, Požarči pa misli, da je terno zadel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Jabe

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.374
2.101
113
Pust ga reveža. On se gre post in tist dan pač v menzi naroči osliča namest dunajca in je narjen....kaj res post predstavlja v njegovi veri ga ne zanima, kot ostalih 99% fanatikov njegovega kova.

Mene pa res še najmanj briga, kaj si Robi in priležnica tlačita v usta, Požarči pa misli, da je terno zadel.
Problem ni kaj jesti, temveč laganje brez sramu