Planet Golob

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
960
-194
43
fak... kje to trdim? dej si nehejte kr ene svoje zakljucke delat.
1723789267290.png
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.201
28
113
Torej ti trdiš, da še 2 leti in pol še en mandat pa bomo skoraj v raju?
Sedaj pa smo v kupleraju?

Daj povej 3 stvari, ki jih je ta vlada res porihtala, da nam je vsem bolje. Res me zanima. Bo šlo?
to so rak rane vse od osamosvojitve. jest ne pricakujem, da bo nekdo v 2 letih vse speglal. vidis pa tudi, da ce ni interesa lobijev in sindikatov ne bo nic. si videl zdr. reformo? nimas kej, ta problem je ocitno neresljiv. prevec ljudi lepo zivi od tega in se temu nocejo odrect. kar je seveda logicno.

ce napisem, da ne pricakujem, da bo nekdo v dveh letih speglal vse te rak rane, to ne pomeni, da pa jih bo zanesljivo v naslednjih dveh letih. ali v naslednjem mandatu. dej mi razlozi, kako lahko iz tega napisanega to sklepas? in naprej pisem, da je problem verjetno neresljiv, in ti meni da bomo v raju... kr neki nabijas.
 

B81

22. jul 2007
35.728
9.742
113
In to je vse, kar si skupaj spravil v odgovor? Bravo stari, čestitke za neizmerno modrost in dokaz, da ima Jabe še kako prav, sam ti ne dojameš, da ti je punca rekla, da si omejen, ti si pa takoj rekel, stara seveda sem.....
Ja, diskusija nima smisla. Noben se ne bo premaknil za milimeter, stvari so pa itak jasne.
Glavno da golob ni vec "robi".

Glede punce, vi plesalci radi zalite druge uporabnike, ki se z vami ne strinjajo, ampak to je le izraz sibkosti in omejenosti, to se ve.
Pa srecno :D
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.646
1.436
113
Iskajoč brata
jaz bi rekel, da naše težave niso odpravljive v enem mandatu... 40 let taktičnih premikov, lovkah povsod, birokracije, večanju javnega sektorja,....
Problem je, da ta vlada dela isto naprej kot ostale, zapravljanje, več ljudi na ministrstvih in na koncu več davkov za rajo in slabši življenjski standard, po Altersko - ena kavica več ne boli

Torej kaj želimo od "ene" vlade: optimistično: manjšanje birokracije in javnega sektorja, realno: da bi odrezali posrednike, ki služijo na vsakem delovanje z državo, pa je to na zdravstvu, gradbeništvu,.... you name it....

samo kaj ker: javni sektor je tako veliko volilno telo, da se ne upajo drezati....
Vsi ki bi lahko porezali take posrednike dobijo tudi svoj del potice, zato se tega ne bo noben dotikal....

Ko je bila tista oddajo od nabave zdravniške opreme, kaj je bil rezultat: mislim da so odrezali uradnega urednika iz tiste oddaje
Še vedno pa en SP zdravnik nabavi opremo za 15 % ceneje kot javna ustanova, ki nabavi 100x več, pa vseeno ne dobi ceneje...

Žal ne vidim možnosti, da se bo kaj spreminjalo na boljše.... v trenutku ko bi kdo kaj resno začel spreminjat, bi takoj "kolesarili", ker bi jim nekdo "rezal" socialo/ zahteval da začnejo migat na delovnem mestu

Da se vrnem nazaj na trenutno vlado: davke je treba dvignit, da ne boste zapravljali za neumnosti....
Hvala in nasvidenje
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.121
9.209
113
Ja, diskusija nima smisla. Noben se ne bo premaknil za milimeter, stvari so pa itak jasne.
Glavno da golob ni vec "robi".

Glede punce, vi plesalci radi zalite druge uporabnike, ki se z vami ne strinjajo, ampak to je le izraz sibkosti in omejenosti, to se ve.
Pa srecno :D
Mislim da so tebi še najmanj jasne. Nauč se na pamet kar ti je Jabe napisala, mogoče pa kapne, sam dvomim.
 

B81

22. jul 2007
35.728
9.742
113
Sem punci napisal, da je videla domet, ko je obkrozila robija.
Hoces tudi ti malo pozornosti?

Aha ok, jaz sem omejen, pravis... emm...si ti tudi omejen ali samo jaz? Kdo doloci omejenost nekoga drugega? Ti?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

B81

22. jul 2007
35.728
9.742
113
Ne gre ti.
Se enkrat, sprasujem te, kdo je tu verodostojen, da doloci mojo (ali bilocigavo) omejenost.
Glede na to, da si to izjavil ti, sklepas, da si za to pristojen ti?