Planet Golob

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.070
14.974
113
resno.

kdaj je pravi cas za visanje trosarin in davkov? NIKOLI.
Zanimivo. Jaz sem pa mnenja, da obstaja (bolj) pravi čas za višanje in nižanje ter da je to vezano na splošno stanje (draginja/blaginja) saj je poleg na denarnico davkoplačevalca potrebno gledati tudi na denarnico države. In posledično ni kar vseeno kdaj se zadeve dvignejo/spustijo saj v določenih primerih to kakšni občutijo bolj kot bi sicer oziroma iz tega definitivno izhajajo plusi in minusi.
 

B81

22. jul 2007
35.682
9.707
113
Kako ne... Prepricala je tiste, ki niso bili na ulici, da so obkrožili, kar so. Ulice same je bilo premalo. Kar pomeni, da je klosar na cesti pametnejsi od tistega, ki dela. Nimamo ni šans... To je pac nas domet in na boljs ne bo slo, dokler bomo prisegali na populizem, demagogijo in osebne diskreditacije. Sport, ki ga je pa pri nas zacel tisti, ki ga je to potem nazadnje odneslo.
ne vem, ti... ulica niso le tisti na sociali, so še "umetniki", kolesarska mladež in potem njihovi sorodniki, ki jih seveda podprejo v tem "boju"...

Vidiš, spet ti je janša kriv - tvoj domet si videla takrat, ko si obkrožila robija brez, da bi ti šlo hudo pod princem teme janšo.
Ampak mediji in dobra golobova pripravljenost je bila dovolj, mogoče te je tud osebno poklical, če si dovolj pomembna, sam poznam 2, ki ju je. Pomeni, da so mu lakaji dali kontakte širše poznanih ljudi, ki jih je potem povabil k sebi v Svobodo.

Kakorkoli, zmaga je bila zaslužena, ker tako kot so se pa tile pripravili, pa še nismo videli. Ampak zdaj vidimo v živo, kako se ljudje spreobračajo - sicer niso direkt za princa teme, ampak tudi golob ni več "robi".
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.802
4.097
113
ne vem, ti... ulica niso le tisti na sociali, so še "umetniki", kolesarska mladež in potem njihovi sorodniki, ki jih seveda podprejo v tem "boju"...

Vidiš, spet ti je janša kriv - tvoj domet si videla takrat, ko si obkrožila robija brez, da bi ti šlo hudo pod princem teme janšo.
Ampak mediji in dobra golobova pripravljenost je bila dovolj, mogoče te je tud osebno poklical, če si dovolj pomembna, sam poznam 2, ki ju je. Pomeni, da so mu lakaji dali kontakte širše poznanih ljudi, ki jih je potem povabil k sebi v Svobodo.

Kakorkoli, zmaga je bila zaslužena, ker tako kot so se pa tile pripravili, pa še nismo videli. Ampak zdaj vidimo v živo, kako se ljudje spreobračajo - sicer niso direkt za princa teme, ampak tudi golob ni več "robi".
Zdej pride čefo......
novo upanje.........
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.185
38
113
Zanimivo. Jaz sem pa mnenja, da obstaja (bolj) pravi čas za višanje in nižanje ter da je to vezano na splošno stanje (draginja/blaginja) saj je poleg na denarnico davkoplačevalca potrebno gledati tudi na denarnico države. In posledično ni kar vseeno kdaj se zadeve dvignejo/spustijo saj v določenih primerih to kakšni občutijo bolj kot bi sicer oziroma iz tega definitivno izhajajo plusi in minusi.

ja, ti si mnenja da je zdele bolj pravi cas, nekdo drug pa pravi da ni, tretjemu pa nikoli ne bo prav... never ending story.

drzavna denarnica je pa prazna, tko da so veseli vsakega evra.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.155
5.973
113
Vidiš, spet ti je janša kriv - tvoj domet si videla takrat, ko si obkrožila robija brez, da bi ti šlo hudo pod princem teme janšo.

Spet ... Ti pojma nimas, kaj sem jaz obkrozila. Nikoli nobenemu ne povem in se nobena provokacija ni bila zadostna (kaj sele takele uboge), da bi se tej pravici odpovedala.

Res pa je, da ce se jezim nad golobom, se ne porajta. Cim pošimfam janeza, ne more bit drgac, kot da sem volila robija. Kdo ima zdaj tezave z dometom? Ta klinceva ozkoglednost nas dol v greznico vlece vedno znova. "Moj' ne more narediti nic narobe, oni drugi nic prav. Iz tega stalisca startamo in na njem vztrajamo do bridkega konca, in s tem vzdrzujemo stanje ko izmenicno harajo najprej eni potem drugi v slogi.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.352
2.763
113
resno.

kdaj je pravi cas za visanje trosarin in davkov? NIKOLI.

lahko pa da Daniel pove, kdaj se bo folk strinjal z dvigom.

Ker itak premalo damo državi kajne?
Zadnjič sem na hrvaški avtocesti tankal dizel za 1,41. Prav presenetilo me je, ko sem videl račun. Ampak oni ne rabijo višjih davkov in potem zapravljajo za "neumnosti".

Pri nas pa golob poskrbi, da ne bomo zapravljali za neumnosti, ker bojo sproti vse pobrali

Mogoče pa nabirajo za obnovo podrtije ali pa bojo dejansko kaj naredili na območju poplav. Samo, da najprej nasitijo vse zaslužne, potem se pa kojci spravijo reševat vseh problemov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.185
38
113
Ker itak premalo damo državi kajne?
Zadnjič sem na hrvaški avtocesti tankal dizel za 1,41. Prav presenetilo me je, ko sem videl račun. Ampak oni ne rabijo višjih davkov in potem zapravljajo za "neumnosti".

Pri nas pa golob poskrbi, da ne bomo zapravljali za neumnosti, ker bojo sproti vse pobrali

Mogoče pa nabirajo za obnovo podrtije ali pa bojo dejansko kaj naredili na območju poplav. Samo, da najprej nasitijo vse zaslužne, potem se pa kojci spravijo reševat vseh problemov.

ja, cena bencina je res odraz davcnega sistema v drzavi...

bonk!