Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.182
42
113
Daj, nehaj se zapenjati v vse reči.

Je otročje in sovražno, da se z homoseksualci zmerja nekoga.
Drugo pa je, da je ta buhtel stalno okoli po dopustih in športnih prireditvah.

res je, otročje je v vsaki malenkosti iskat razlog za šimfanje. sej dedc nič ne naredi - ampak nič ni naredil tudi, ko je bil doma. tako da je čisto vseeno ali je na dopustih ali tekmah - rezultat bo isti.

Ampak ja, sej vem, treba je ventile pucat...

btw, homosekseualec in obična pederčina ni isto.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.062
14.974
113
aha, torej nekaj le naredi?
Ja, nekaj le naredi. Večinoma pa je to žal kaj tako slabega, da je dejansko bolje, če je na dopustu ter pusti državo pri miru. Zaradi tega sem ti tudi napisal, da se motiš, ko si izjavil, da je vseeno ali dela ali pa je na dopustu. Res ni vseeno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.182
42
113
Ja, nekaj le naredi. Večinoma pa je to žal kaj tako slabega, da je dejansko bolje, če je na dopustu ter pusti državo pri miru. Zaradi tega sem ti tudi napisal, da se motiš, ko si izjavil, da je vseeno ali dela ali pa je na dopustu. Res ni vseeno.

no vidiš. nikoli prav.

namesto, da bi bili veseli, da je na dopustu, ker še vedno je bolje, da nič ne dela, kot pa da dela slabo, a ne?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.062
14.974
113
no vidiš. nikoli prav.

namesto, da bi bili veseli, da je na dopustu, ker še vedno je bolje, da nič ne dela, kot pa da dela slabo, a ne?
Nikoli prav? Kakor komu.

In res ne vem zakaj me zdaj nagovarjaš v tej zadnji trditvi ter tlačiš med tiste, ki so nezadovoljni zaradi dopusta saj enostavno ne moreš vedeti kaj si mislim o tem, ker tega nisem komentiral. Oglasil sem se zgolj zato, da sem pokomentiral tvojo izjavo, da je kao vseeno ali Golob dela ali ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in tomi

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.182
42
113
Po tvojem mnenju je prav, da imamo nesposobneža na oblasti. Zanimivo.

to spet ti malo dodal in odvzel, v svoji glavi, da si prišel do takega zaključka.

Nikoli prav? Kakor komu.

In res ne vem zakaj me zdaj nagovarjaš v tej zadnji trditvi ter tlačiš med tiste, ki so nezadovoljni zaradi dopusta saj enostavno ne moreš vedeti kaj si mislim o tem, ker tega nisem komentiral. Oglasil sem se zgolj zato, da sem pokomentiral tvojo izjavo, da je kao vseeno ali Golob dela ali ne.

govoril sem v množini, torej nisem tebe osebno mislil. berejo pa tole tudi drugi... resda sem citiral tebe, ampak mišljeno je nasplošno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey