Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.320
113
sicer je meni Nova24 tudi zadnji portal, ki bi ga bral, samo glede tega članka pa so predstavljena dejstva. Resj damo več za NVOje, kot pa za raka oziroma podobno.
In v zadnjih dveh letih so se NVOi razbohotli, denar se kar deli. Polovica NVOjev za ukinit, itak nimajo neke dodane vrednosti, razen mešanja megle in kasiranja državnih €€€
Sem se pripravil in kliknil, pa mi je spet žal. Že v naslovu LGBT bulšit, ki je namenjen izključno temu, da je vse kar je nadalje pisano avtomatsko res. Se pa strinjam s prevetritvijo NVOjev.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.320
113
Ni problema. Sam berem mladino, pogledam marcela, dolenjski list, novo...
In imam sirse mnenje od tebe, ki imas samo eno stran informacij, ker pac ata nima janse rad :norec:
Delas se enega kredibilnega sogovornika, ki ima v resnici nekontroliran izpad pri vsakem postu, ki ga spise. Sonček.
Gledaš širše, si nadvse razgledan, ampak nekak ne moreš mimo maloumnega označevanja ljudi. Včeraj so bli prepisovalci uradnega lista, dons je moj ata, ki nima Janše rad. Zanimivo bi bilo videt, kako bi te udarilo, če bi ugotovil, da si mimo vsekal, da je veselje.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in koliko

B81

22. jul 2007
36.095
9.990
113
Ni problema, le da se iz tvojega pisanja ne izlusci, da bi kaj mimo vsekal.

Pocasi se odkriva prava agenda vas podobnih... preusmerjanje pozornosti iz od medijev objavljene tezave do tega "kreganja" na tabli...

Nekdo posta novico, ali je od nove, pozarja, mladine itd...nima veze.

Pa nisi niti toliko pluralen, da bi prebral in pomislil wtf je to...

Ne, kot bik pred vrati zacnes pihat in udrihat po selu, ki je novico objavil, ker da nova objavi pizdarijo, ni ok.

Dosti vreden uporabnik si, nimas kaj :bonk:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.440
-120
113
sicer je meni Nova24 tudi zadnji portal, ki bi ga bral, samo glede tega članka pa so predstavljena dejstva. Resj damo več za NVOje, kot pa za raka oziroma podobno.
In v zadnjih dveh letih so se NVOi razbohotli, denar se kar deli. Polovica NVOjev za ukinit, itak nimajo neke dodane vrednosti, razen mešanja megle in kasiranja državnih €€€

torej, a so napisali kaj novega? sej to vse vemo. Naredili so le povzetek vseh budalaštin, ki jih je vlada do sedaj naredila.

Smo že debatirali kako se denar deli. Lahko vse vložimo v zdravstvo, in poberemo vsem drugim. kultura, šport, ipd... sej to so itak samo cuzli proračuna, koristi pa nobene od njih. In važno, da so izpostavili LGBT - k to je res najmanj pomembno, da se otroke izobrazi, da ne bojo taki rednecki, kot nekateri starši.

Pa zlorabljat otroško onkologijo v namen take propagande... precej nizko. Lahko pa opravijo kakšen intervju s kakšnim staršem otroka na onkologiji, pa tisto objavijo.

Ja, B81, sem šel brat. Da vidim, če so kaj spremenili retoriko pisanja... pa vidim, da je še vse po starem, samo nerganje in jambranje.
 
  • Haha
Reactions: koliko

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.320
113
Ni problema, le da se iz tvojega pisanja ne izlusci, da bi kaj mimo vsekal.

Pocasi se odkriva prava agenda vas podobnih... preusmerjanje pozornosti iz od medijev objavljene tezave do tega "kreganja" na tabli...

Nekdo posta novico, ali je od nove, pozarja, mladine itd...nima veze.

Pa nisi niti toliko pluralen, da bi prebral in pomislil wtf je to...

Ne, kot bik pred vrati zacnes pihat in udrihat po selu, ki je novico objavil, ker da nova objavi pizdarijo, ni ok.

Dosti vreden uporabnik si, nimas kaj :bonk:
Ti nisi objavil novice, ti si hotu od dotične osebe komentar. Moj komentar na to dotično novico pa imaš malo višje in tudi razlog, zakaj je članek navadna driska, pa tudi če je veliko resničnega notri. Nepotreben NVO je nepotreben NVO, neglede na to, ali je LGBT ali pa karkoli drugega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.320
113
B81 Pa ko smo že pri tako všečni temi NVO.... Nisem zasledil, če se motim me prosim popravi, da bi Janez, ko je bil na oblasti kak NVO prenehal financirat, oziroma je zmanjšal budget za to. Je mel pa vojne z STA, to pa....
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.320
113
Kaj je to? Sem jaz kriv, da pri nori ne morejo iz svoje kože in niso sposobni napisat niti enega članka, kjer ne bi tlačili zraven ksenofobije in sovraštva? Mater, tok kozlov, kot jih ta vlada v enem samem tednu ustreli, jih niso ustrelile vse vlade skupaj do zdaj, da o zaljubljenem Robiju ne govorim, pa pri nori še vedno mislijo, da rabimo tabele pa tardeče, pa LGBT pa....mirno vstavi katerega koli instant sovražnika zadnjih let.... za to, da se ga diskreditira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in msenjur

B81

22. jul 2007
36.095
9.990
113
Nova je desni medij ki napada leve.
Imas medije, ki napadajo desne, problem je edino v tem, da tisti najvecji levi medij, ki napada desne, placujemo vsi..

Ce bi malo premetali otroka od kakega levega poslanca, bi gorelo....zdaj zaradi primca skodaj nic...
Za bostjancicevo nakazilo v DO skoraj nic, ce bi to bil simic, ki niti v vladi ni, bi enako gorelo...
In zdaj se jezis na novo, ki jo baje gleda pol % ljudi.
In sprijaznit se bo treba da dokler se z ustavo ne bo prepovedalo omenjanje barv in njih sloganov, bodo "barve" vedno z nami.
 

B81

22. jul 2007
36.095
9.990
113
B81 Pa ko smo že pri tako všečni temi NVO.... Nisem zasledil, če se motim me prosim popravi, da bi Janez, ko je bil na oblasti kak NVO prenehal financirat, oziroma je zmanjšal budget za to. Je mel pa vojne z STA, to pa....
Ni, kolikor vem.

Vzrok?
Ko je zacel tvitat o tem, da so nvo kaj krivi in bo dnar sel za covid, je ustao narod...
Mirovni institut, Ostro, Gremo volit, Delo, Rtvslo, J=0&Co.....vsi so zaceli udrihat po vladi.

Sem pa skoraj siguren, da se bo to zgodilo, ce bo desna vlada izvoljena. Protesti bodo v vsakem primeru, potegne se lahko vsaj kaj dobrega od tega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.440
-120
113
Nova je desni medij ki napada leve.
Imas medije, ki napadajo desne, problem je edino v tem, da tisti najvecji levi medij, ki napada desne, placujemo vsi..

Ce bi malo premetali otroka od kakega levega poslanca, bi gorelo....zdaj zaradi primca skodaj nic...
Za bostjancicevo nakazilo v DO skoraj nic, ce bi to bil simic, ki niti v vladi ni, bi enako gorelo...
In zdaj se jezis na novo, ki jo baje gleda pol % ljudi.
In sprijaznit se bo treba da dokler se z ustavo ne bo prepovedalo omenjanje barv in njih sloganov, bodo "barve" vedno z nami.

In zakaj ne bi bil desni mediji boljši in objektivno poročali? Zakaj morjo bit vedno tako sovražno nastrojeni? od kje tok enga sovraštva? sej smo ja vsi slovenci, v skupni državi.

Tale je ista kot: Druže Tito. Mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo!
joj brane, tito je mrtev že nekaj desetletji.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.772
2.489
113
Ampak firer je firer. Le levi ne! :)
Mrtev nekaj desetletij. Pa še zmerom ga ne morete pozabit!

Glede medijev. Levi napadajo desne. Pa ja. TV SLO, Pop tv, Delo NVO-ji so ja levi? Kajneda!

Nika pravi, da bi bilo treba osnovnošolskim otrokom pomagat.
Ja kar naj Goloba prepriča o tem. Janša s tem nima nič. Mu ne bo uspelo!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.440
-120
113
Ni, kolikor vem.

Vzrok?
Ko je zacel tvitat o tem, da so nvo kaj krivi in bo dnar sel za covid, je ustao narod...
Mirovni institut, Ostro, Gremo volit, Delo, Rtvslo, J=0&Co.....vsi so zaceli udrihat po vladi.

Sem pa skoraj siguren, da se bo to zgodilo, ce bo desna vlada izvoljena. Protesti bodo v vsakem primeru, potegne se lahko vsaj kaj dobrega od tega.

vidiš... kakšen pristop. Nekoga nekaj obtožit in ga odstranit. To mi res deluje na sistem iz rusije, severne koreje. Kaj če bit NVO kriv? sej nič ne delajo.

To se lahko naredi na čisto drug, mehkejši način, in prišparaš kakšen vzpon naroda.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.796
1.499
113
Notranjska
tebi pa ocitno ni jasno kaj je kapital in kaj je kapitalizem.
Kapital vemo kako se je porabljal v socializmu, nesmotrno, kakor ga še sedaj porablja naša država, kapitalizem naj bi v osnovi kapital izrabljal optimalno, v osnovi. Na žalost je veliko odklonov, vendar moje mnenje je da veliko bolje funkcionira kot socializem ali neke državne investicije, poglej vse te pri nas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

delter333

Guru
21. maj 2010
1.796
1.499
113
Notranjska
sicer je meni Nova24 tudi zadnji portal, ki bi ga bral, samo glede tega članka pa so predstavljena dejstva. Resj damo več za NVOje, kot pa za raka oziroma podobno.
In v zadnjih dveh letih so se NVOi razbohotli, denar se kar deli. Polovica NVOjev za ukinit, itak nimajo neke dodane vrednosti, razen mešanja megle in kasiranja državnih €€€
Če so vsi ti NVO tako super druper imajo gotovo razvejano vejo članov, pa naj se financirajo iz članstva in donacij. Pa ne državnih. Ampak tu je sedanja garnitura našla legalen način kako kupiti glasove volilcev in ustvariti paralelno realnost.
Par jurjev ljudi s pomočjo RTV je pošolalo Janšo, j3bi ga prav mu je zakaj je pa vtikal nos v vse, samo kaj ko so sedaj naredili še večjo zmedo in škodo v državi kot je kdajkoli bila. Samo ljudje so bebavi, nebi me čudil da ga še enkrat izvolijo. Pred volitvami bo zmetal milijarde svojim volilcem in ti s spominom človeške ribice in hrbtenico podobno kot Marta Kos mu bodo dali kljukico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Kamele0N