Planet Golob

delter333

Guru
21. maj 2010
1.796
1.499
113
Notranjska
in kaj ce bit zanimivega? dedc je preskrbljen, umaknil se bo iz politike, mogoce celo ostal z njo, sel v penzijo, sam ali v dvoje, medtem ko se bomo mi se vedno kregali a je xy boljsi od jj....
Problem je ker je prišel za en mandat spat v politiko in uničevati vse možno, kot slon v trgovini s porcelanom. Lahko bi ga označil za levega slovenskega Trumpa.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.796
1.499
113
Notranjska
nima heroj nobene veze. moti me, ker se spravljate na osebni nivo.

kdo je s kom in zakaj in kaj kdo vidi na nekom res ni nasa stvar.

in ta sponzorusa bi si lahko nasla enga drugega sponzorja, kjer bi lahko uzivala nekje na jahti cele dneve, dalec od oci javnosti, in jo ne bi nihce stalno blatil in zalil.
Naša stvar postane ko gre z njim po svetu in se oblači v oblačila katera asocirajo na dogodke na bljižnjem vzhodu in prejudicirajo rešitev oziroma naklonjenost določeni strani in to ravno te sponzoruše, katera ni izvoljena in nima nobenih kompetenc za izvajanje slovenske politike.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.658
3.415
113
Naša stvar postane ko gre z njim po svetu in se oblači v oblačila katera asocirajo na dogodke na bljižnjem vzhodu in prejudicirajo rešitev oziroma naklonjenost določeni strani in to ravno te sponzoruše, katera ni izvoljena in nima nobenih kompetenc za izvajanje slovenske politike.
Naslednjič popravljamo svojo napako in jo bomo izvolili.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.103
6.348
113
pri taščici
Naša stvar postane ko gre z njim po svetu in se oblači v oblačila katera asocirajo na dogodke na bljižnjem vzhodu in prejudicirajo rešitev oziroma naklonjenost določeni strani in to ravno te sponzoruše, katera ni izvoljena in nima nobenih kompetenc za izvajanje slovenske politike.
A imam jaz prav spominu da je Golob kandidiral brez zene/spremljevalke?
Oziroma so takrat se nekaj omenjali ženo, ki pa se je ne spomnim iz medijev.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.352
6.124
113
To je pa vloga in naloga Tince.. Da se z njo ukvarjate ne z njegovo familijo, ki jo je snel s tapete. Tapeta je pa od Tince služba po definiciji. Win-win.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.446
-117
113
Na alterju vecina
ja, skoda da je tako.

Problem je ker je prišel za en mandat spat v politiko in uničevati vse možno, kot slon v trgovini s porcelanom. Lahko bi ga označil za levega slovenskega Trumpa.
to nima veze s tem kar je kalbo pisal in sem mu odgovarjal.

Naša stvar postane ko gre z njim po svetu in se oblači v oblačila katera asocirajo na dogodke na bljižnjem vzhodu in prejudicirajo rešitev oziroma naklonjenost določeni strani in to ravno te sponzoruše, katera ni izvoljena in nima nobenih kompetenc za izvajanje slovenske politike.
no, mislim, da svojo babo si pa dedc lahko sam izbere. al bi tudi za to bil potreben referendum?

pac ni klasicna zenka v ozadju... mislim pa, da ji pripisujete veeeliko prevec vpliva.

ampak saj razumem... nekaj pac mora bit za pljuvat... ce ni drugega, je pa tud tinca dobra, da se ventile spusti.
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
996
-222
43
A imam jaz prav spominu da je Golob kandidiral brez zene/spremljevalke?
Oziroma so takrat se nekaj omenjali ženo, ki pa se je ne spomnim iz medijev.
Jaz se spomnim njegovih besed, da mu družina pomeni vse (laže kot pes in levuharji), levuharji pa so ga podprli, da je družina nedotakljiva (se celo strinjam).
Levi poglejte malo svoje poste cca dve in pol leti nazaj, pojdite vase in se obtačlajte tu.
Saj vemo koga vse mislim.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.655
6.040
113
A imam jaz prav spominu da je Golob kandidiral brez zene/spremljevalke?
Oziroma so takrat se nekaj omenjali ženo, ki pa se je ne spomnim iz medijev.

Takrat se je loceval, je živel in preživljal covid v stanovanju šoferja v Solkanu.

...
Kot sem slišal od lastnice kmečkega turizma, je ena gostja blizu družine govorila, da je žena šla na zdravljenje. Naj bi bil vpleten tudi nož.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.861
4.144
113
Ni od letos. Poznam situacijo, od otroka, ki je vozač že drugo leto. Zjutraj je kar precej penzičev, ki imajo prednost pred mularijo. Včasih jih kak šofer tudi nahruli, večkrat pa morajo mulci počakat naslednji bus in tako zamudijo začetek pouka.
To z avtocesto je pa res in prav je tako.
Še enkrat gre za unkinjen bus, ki je vozil iz Tržiča na Jesenice, posledično ti rinejo v Kranj in se zabaše. Težava je letos prvič, vsaj na tej relaciji. Medtem ko subvencionirane vozovnice prodajajo dražje kot da je vse ok..

kmeri so pač kmeri, obljubljajo storitev, celo tulijo da jo bodo izboljšali, na koncu prst v riti.
Medtem pa Kranjska občina meče tone denarja v parke (ki so še brez upravnega dovoljenja) in neke prepaid kartice baje da 2 miljona. SD je res cvet komunizma, ko je vse samo dražje in slabše.

Skratka plešemo na polno...