Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.321
113
ps niso penziči krivi, ne posplošuj...

točno ti bom povedal, več ali manj dijaki - pride prvi bus, jih pomeče ven cca 10 zakaj, ker gre po avtocesti in noben baje ne sme stat... pride drugi bus na pol poln, nato so se pa ostali rinl not kot bi šlo za lajf..

Ostali so nekateri zopet brez.

Zanimivo, od letos so ti problemi, pa imajo penziči že dolgo cajta zastonj javni prevoz.
Skratka plešemo.

Kje je ahilovec in korda, da zopet hajpata o javnem prevozu....

Aja z bavarci se okol furata in fotografirata na vlaku...
kmer je kmer.... še čelovo sem pozabil
Skratka vpraši se, če je res plesoči zaljubljenec edino odgovoren za stanje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.321
113
Se pa strinjam, da on dlje od Tincinih joškov trenutno ne vidi. Snedel je praktično vse obljube, kar je unikum, ker do zdaj je vsakmu vsaj neki ratal, tko da nej se hebe. Bo pa zanimiv ko ga bo Tinca odstavla z jošk v trenutku ko bo pušil naslednje volitve.
 
Se pa strinjam, da on dlje od Tincinih joškov trenutno ne vidi. Snedel je praktično vse obljube, kar je unikum, ker do zdaj je vsakmu vsaj neki ratal, tko da nej se hebe. Bo pa zanimiv ko ga bo Tinca odstavla z jošk v trenutku ko bo pušil naslednje volitve.
sam tincini joški nas davkoplačevalce drago stanejo .... ne vem če res vredni vseh teh cekinov
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in BuDi

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.446
-117
113
Se pa strinjam, da on dlje od Tincinih joškov trenutno ne vidi. Snedel je praktično vse obljube, kar je unikum, ker do zdaj je vsakmu vsaj neki ratal, tko da nej se hebe. Bo pa zanimiv ko ga bo Tinca odstavla z jošk v trenutku ko bo pušil naslednje volitve.

in kaj ce bit zanimivega? dedc je preskrbljen, umaknil se bo iz politike, mogoce celo ostal z njo, sel v penzijo, sam ali v dvoje, medtem ko se bomo mi se vedno kregali a je xy boljsi od jj....
 

B81

22. jul 2007
36.102
9.991
113
ne ne... ursula si zeli zensko. pac je dedc "castno" odstopil...

zdej bojo pac eno zensko poslal in bo ok. kvaliteta nima veze, vazno, da je kvota.

ker itak... nimajo nobenega vpliva.
Ni lih tak..

Screenshot_20240906_232435_v2.si.voyo.proplus.poponline24urcom.jpg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.280
9.321
113
in kaj ce bit zanimivega? dedc je preskrbljen, umaknil se bo iz politike, mogoce celo ostal z njo, sel v penzijo, sam ali v dvoje, medtem ko se bomo mi se vedno kregali a je xy boljsi od jj....
Uau, ti resno misliš, da je karkoli romantičnega tam? Baba je sponzoruša, sicer ne vem kaj so njeni aduti, ker lepa baš ni, Robi je pa nasedel ko svinja na buče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.655
6.040
113
jao... dej ti sliko svoje, pa da mi vidimo, kaj ti vidis na svoji...

:bonk: :bonk: :bonk:

Ta me spominja na ono: na prenosnikih se ne na bila prah, ker so v škatlah.

Kaj počne čudežni deček, kateri je preskakoval razrede z neko odsluženo "misico" katera je pisala diplomo o nadlegovanju veganov na spletu. Že zdrava pamet ti reče, da se takih žensk izogibaj. Sploh če si neka javna oseba na funkciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.446
-117
113
:valjamse: Sam ti si pa res hard core vernik. Uni saj verujejo v enega in istega in ga v mrtvo zagovarjajo. Ti pa vsake volitve zamenjaš heroja.

nima heroj nobene veze. moti me, ker se spravljate na osebni nivo.

kdo je s kom in zakaj in kaj kdo vidi na nekom res ni nasa stvar.

in ta sponzorusa bi si lahko nasla enga drugega sponzorja, kjer bi lahko uzivala nekje na jahti cele dneve, dalec od oci javnosti, in jo ne bi nihce stalno blatil in zalil.
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.105
6.348
113
pri taščici
nima heroj nobene veze. moti me, ker se spravljate na osebni nivo.

kdo je s kom in zakaj in kaj kdo vidi na nekom res ni nasa stvar.

in ta sponzorusa bi si lahko nasla enga drugega sponzorja, kjer bi lahko uzivala nekje na jahti cele dneve, dalec od oci javnosti, in jo ne bi nihce stalno blatil in zalil.
Influenserka (javnosti )ne mores postar na jahti ob samotnem otoku.
Tam si lahko influenserka samo prisotnim na jahti
;)
Ni tolk glupa tale Tinca
 
  • Všeč mi je
Reactions: piagolo