Planet Golob

delter333

Guru
21. maj 2010
1.796
1.499
113
Notranjska
ja, skoda da je tako.


to nima veze s tem kar je kalbo pisal in sem mu odgovarjal.


no, mislim, da svojo babo si pa dedc lahko sam izbere. al bi tudi za to bil potreben referendum?

pac ni klasicna zenka v ozadju... mislim pa, da ji pripisujete veeeliko prevec vpliva.

ampak saj razumem... nekaj pac mora bit za pljuvat... ce ni drugega, je pa tud tinca dobra, da se ventile spusti.
Lahko glumiš gljivo, ampak točno veš kaj sem mislil. Sicer se mi j3be kako se ona oblači, samo tisto je bil mimosun širših razsežnosti, kar so pa naši vrli levi mediji lepo potlačili.
 

B81

22. jul 2007
36.102
9.991
113
prva 2 meseca se ne dela veliko, ker se gleda, če smo kaj naredili prejšnjič, potem pa sta itak dva meseca dopusta, pa bo že šlo....


Glede reforme zdravstvenega sistema sta dva odstotka vprašanih izrazila prepričanje, da bo vladi to gotovo uspelo. Da ji bo verjetno uspelo, je menilo 14 odstotkov vprašanih. Da vladi to verjetno ne bo uspelo, je ocenilo 37 odstotkov vprašanih, 42 odstotkov pa jih je bilo prepričanih, da ji to zagotovo ne bo uspelo.
2% je ožjih sorodnikov Svobodnjakov :D
 

B81

22. jul 2007
36.102
9.991
113
Torej najprej se ne znas prilagodit situaciji, zraste inflacija, potreben dvig minimalne place in posledicno pokojnin, dvigmes pokojnino in se tolces po prsih.

Zaradi vsega ostalega v twitu pa ljudje nic boljse ne zivijo, same floskule, ki pridejo ponavadi od akohola ali v modernem casu od cesa drugega... :bonk: