Planet Golob

javr

Guru
6. dec 2011
1.812
1.114
113
kje je Violeta Bulc, zakaj nje nihče ne predlaga? Saj ne vem čigava je, leva ali desna, najbrž leva, samo takrat ko je bila neke vrste EU-političarka, se mi je zdelo da ima, v nasprotju z veliko večino politikov, kar nekaj stika z realnostjo. Mogoče je pa to problem. Drugače pa se je vsiljevanje ženskih kvot, dodeliti neko delovno mesto ženski samo zato ker je ženska, ne dolgo nazaj pri streljanju na Trumpa pokazalo kot slaba ideja, a se niso nič naučili. Ali pač.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.446
-117
113
kje je Violeta Bulc, zakaj nje nihče ne predlaga? Saj ne vem čigava je, leva ali desna, najbrž leva, samo takrat ko je bila neke vrste EU-političarka, se mi je zdelo da ima, v nasprotju z veliko večino politikov, kar nekaj stika z realnostjo. Mogoče je pa to problem. Drugače pa se je vsiljevanje ženskih kvot, dodeliti neko delovno mesto ženski samo zato ker je ženska, ne dolgo nazaj pri streljanju na Trumpa pokazalo kot slaba ideja, a se niso nič naučili. Ali pač.

a ni imela ta ene nerodne nesrece al kako ze?
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.796
1.499
113
Notranjska
ne, ne, golob je vstal ob 5h, sel na wc spesnil tale spis... pijan, zadet in se ne vem kaj... svaka mu cast, dobr zna tipkat, v takem stanju.


ja, ne bos verjel, da si tudi on lahko privosci PR sluzbo.
Ja seveda! A ni to ona prijateljica od Tince?
Zdaj pa resno vprašanje, a se ti norca delaš al res misliš, da take stvari niso usklajene?
Glede 5 ure zjutraj..... si pomislil da zadeva ni bila spisana in objavljena v Sloveniji? Je čas dopustov.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.446
-117
113
Ja seveda! A ni to ona prijateljica od Tince?
Zdaj pa resno vprašanje, a se ti norca delaš al res misliš, da take stvari niso usklajene?
Glede 5 ure zjutraj..... si pomislil da zadeva ni bila spisana in objavljena v Sloveniji? Je čas dopustov.

sej ni debata o tem. debata je, da golob osebno ni mogel objavit vsega tega zadet od pudra in alkohola, kot se tako rado poudarja.

seveda so stvari usklajene. PR rece da je treba napisat nekaj pozitvnega, in pac spisejo nekej.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.777
5.598
113
sej ni debata o tem. debata je, da golob osebno ni mogel objavit vsega tega zadet od pudra in alkohola, kot se tako rado poudarja.

seveda so stvari usklajene. PR rece da je treba napisat nekaj pozitvnega, in pac spisejo nekej.
Pri Janši bi nek NVO (ne zastonj seveda!) že postavil stran kjer bi mu šteli tweete pa še kak MSM psiholog bi potem to komentiral v javnosti.....pa kolesarilo bi se na kakšen sončen poletni dan....
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.294
3.591
113
kje je Violeta Bulc, zakaj nje nihče ne predlaga? Takrat se mi je zdelo da ima, v nasprotju z veliko večino politikov, kar nekaj stika z realnostjo.
Bruseljski spletni bilten EurActiv je v članku z naslovom Bulčeva hodila po žerjavici ... in preživela izpostavil, da je Bulčeva izurjena za šamanko in da hodi po žerjavici.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.796
1.499
113
Notranjska
to je na tvojem zeljniku zraslo, nisem nic pisal o lokaciji objave.
Dobro ti kar glumi gljivo.
Pa na kratko ker nočeš spregledati, ni pomembno ali je na prašku ali je napisal PV ali je bilo objavljeno na žnj lokaciji, bistvo je vsebina objave in to s tvojimi puhlicami ne spremeni in je privlečena z riti oziroma da ne boš spet zapel na opisno svobodo, iz paralelnega sveta Svobode.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.446
-117
113
Dobro ti kar glumi gljivo.
Pa na kratko ker nočeš spregledati, ni pomembno ali je na prašku ali je napisal PV ali je bilo objavljeno na žnj lokaciji, bistvo je vsebina objave in to s tvojimi puhlicami ne spremeni in je privlečena z riti oziroma da ne boš spet zapel na opisno svobodo, iz paralelnega sveta Svobode.

ja je pomembno. ker pisejo, da je to spisal golob pijan in zadet. pa ne vejo niti ali sploh on pisal, niti v kaksenem stanju je bil.

briga me objava, govorim o nekih bednih zaljivkah, k nimajo veze z objavo.

pa, a sploh kdo verjame tem objavam?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: netko in tomi