Planet Golob

koliko

Guru
21. avg 2007
4.284
2.220
113
SV SLO
ko so dnar in orozje v ua posiljal smo pa naciste podpiral al kako?
Skregan si z logiko, inteligenco in izobrazbo hkrati. Palestina oziroma HAMAS so napadalci na IZRAEL. Bi bilo bolje pošiljat orožje IZRAELU kot pa HAMASU. Za Ukraino pa se itak ve da je napadena s strani RUSKEGA idiota PUTINA. Mislim, da imaš ti kakega nacista v rodbini in ti tip ni všeč ker se mi zdi da si bolano obseden z janšo in nacisti.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.938
52
113
Skregan si z logiko, inteligenco in izobrazbo hkrati. Palestina oziroma HAMAS so napadalci na IZRAEL. Bi bilo bolje pošiljat orožje IZRAELU kot pa HAMASU. Za Ukraino pa se itak ve da je napadena s strani RUSKEGA idiota PUTINA. Mislim, da imaš ti kakega nacista v rodbini in ti tip ni všeč ker se mi zdi da si bolano obseden z janšo in nacisti.

hahaha, dej dihej mal, pa se kaksen tablet vzem.

ne vem, jest berem, da so v ua nacisti, in da so napadali ruse v ua.

jest obseden? dej ne bluzi. le ogledalo vam postavljam, sam si prezabit, da bi to videl.

pa kolikor mi je znano, hamasu se nismo poslal orozja.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
382
83
Tu vse štima. To je realnost. Zdaleč ni prvič ne zadnjič takale situacija, da imamo z naskokom najvišjo ceno
Slo ima eno najvišjih cen zelo velikokrat.
Naši elektromešetarji in vse kar je v elektro sektorju so "mojstri" v svojem fohu.

https://euenergy.live/

 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon in koliko

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.601
3.626
113

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
898
-183
43
Podatki so pač samo za en dan (ne vem sicer zakaj manjkata Italija in Hrvaška), vendar so ta dan vene res bile take. TA specifičen dan.

To je dan za ples, ko se ne dela in ne rabiš elektrike nasploh. Torej je cena kar prava. Na ne plesni dan bo pa najnižja v evropi. Zna vvrrrrrrrrhhhhhhhhuuuuuuuuussssssssskkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiii manager!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.727
4.035
113
hahaha, dej dihej mal, pa se kaksen tablet vzem.

ne vem, jest berem, da so v ua nacisti, in da so napadali ruse v ua.

jest obseden? dej ne bluzi. le ogledalo vam postavljam, sam si prezabit, da bi to videl.

pa kolikor mi je znano, hamasu se nismo poslal orozja.
Seveda so preko združenih narodov...
Celo ustavili so financiranje, ker se 3/4 denarja steka Hamasu in je odliv iz Gaze.

A ti dejansko misliš, da je orožje šenkan? Me nebi presenetilo.