Planet Golob

koliko

Guru
21. avg 2007
4.284
2.220
113
SV SLO
Kaj mislite, se bo Boštjančič opravičil za svoj izpad? In potem imamo take ljudi, ki nam krojijo davke... NESPOSOBNEŽI še enkrat si preberte NESPOSOBNEŽI brez morale in vrednot. To je vse kar premorejo levaki žal in potem se šopirijo kako so izobraženi in INTELIGENTNI. Jaz pri 4 razredih osnovne šole vidim, da to nikamor ne vosi levaki pa morajo biti izobraženi najmanj s 3 doktorati iz sarajevskih univerz ali pa 5 ljubljanske filozofske fakultete pa še vedno ne dojamejo....
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.284
2.220
113
SV SLO
Tudi pod prejsnjo vlado, so samo izbranci vedeli kaj lahko in kaj ne.
Ah bejž no. Glede na tvoje krohotanje ti niti nisi sposoben vedeti kako in kaj glavno da se ti smejiš to pač počneš ker drugega ne obvladaš še ko kaj napišeš je to en stavek, ... ostalo se smejiš. Revež..... podoben Boštjančiču.
 
2. okt 2007
3.640
2.108
113
hehe, samozavest serijsko, ne morem verjet kaj kadijo tam. To še imajo hujšo robo kot tan ma Trstenjakovi…

1717086301110.png
 

B81

22. jul 2007
35.122
9.380
113
Lanko kdo pove, zakaj računi iz avtomatov? Kdo ga bo pregledal? Bo povezal s fursom in bo lahko pregledal tedensko stanje? Kje bodo dobil račune, če bodo v košu? Kaj je fora tega? Naj nekdo pove, ki se spozna.

Meni se zdi to isto kot ono štempljanje, pač neko siljenje v neko nerazumno delo in stroške :bonk:

+ to, ko je Simiča, ki je zanj doktor, označil za "maga"...bi lahko nehal govorit in bi si naredil uslugo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0 in koliko
Lanko kdo pove, zakaj računi iz avtomatov? Kdo ga bo pregledal? Bo povezal s fursom in bo lahko pregledal tedensko stanje? Kje bodo dobil račune, če bodo v košu? Kaj je fora tega? Naj nekdo pove, ki se spozna.

Meni se zdi to isto kot ono štempljanje, pač neko siljenje v neko nerazumno delo in stroške :bonk:

v bistvu kup avtomatov ima opcijo plačila na elektronski način (moneta, valu et kompani) torej tu računa ni. Takega mašineraja je cel kup da o tem da se lahko kupujejo žetoni za kavomate niti ne govorim ...pač model ga je orng biksnu
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.579
-404
83
Ah bejž no. Glede na tvoje krohotanje ti niti nisi sposoben vedeti kako in kaj glavno da se ti smejiš to pač počneš ker drugega ne obvladaš še ko kaj napišeš je to en stavek, ... ostalo se smejiš. Revež..... podoben Boštjančiču.
Glede na to da imas samo 4 razrede osnovne sole, je jasno cigav volilec si.

Ps. Zakaj bi se ubadal z osebami kot si ti?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.240
5.547
113
v bistvu kup avtomatov ima opcijo plačila na elektronski način (moneta, valu et kompani) torej tu računa ni. Takega mašineraja je cel kup da o tem da se lahko kupujejo žetoni za kavomate niti ne govorim ...pač model ga je orng biksnu

Če že, lahko naredijo, da se registrira avtomate fursu. V vsak avtomati pa mora biti vgrajena davčna blagajna.

Ampak ej, kdo sem jaz, da bi bil ponudil boljšo alternativo, kot so jo ti sproducirali v 2 letih. Pa še tak sistem imajo na balkanu pa funkcionira. Mar bomo prvi v svetu z računi na avtomatih. Duh, pomagaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
35.122
9.380
113
Če že, lahko naredijo, da se registrira avtomate fursu. V vsak avtomati pa mora biti vgrajena davčna blagajna.

Ampak ej, kdo sem jaz, da bi bil ponudil boljšo alternativo, kot so jo ti sproducirali v 2 letih. Pa še tak sistem imajo na balkanu pa funkcionira. Mar bomo prvi v svetu z računi na avtomatih. Duh, pomagaj.

mah qrc, saj je ta pojava kar pametna...firme bodo vložile solde v posodobitve avtomatov, kafe skoči na 1 eur in je takoj več ddvja.
POzabimo pač, da bodo nekatere manjše firme pač nehale delat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.133
3.475
113
od kozarjih proti primorski se stoji celo poletje in 1/2 jeseni. Na eno AC se zlijejo 3 AC - gorenjska, štajerska in dolenjska. Zastoji so čisto logični in pričakovani.

DARS naj bi aktivno delal na 3. pasu. NAJ BI. Čedalje bolj pa dvomim, da bo tretji pas rešil ves ta promet... tega je čedalje več, narašča precej hitreje kot infrastruktura.
Se opravičavam, ampak kje si ti opazil kakšno naraščanje (AC) infrastrukture sploh?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi