Planet Golob

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
mantra dveh mandatov...me zanima kolk je še glupih da bodo volili to isto kliko.

Glede na to, koliko ljudi je proti zdravnikom, je tukaj lahko zelo dobra matematika za vlado (kao vlada in ljudstvo se borita proti istemu "sovražniku"). Če uspejo do volitev pri teh ljudeh obdržat ali celo okrepiti občutek, da oni pa "delajo red v zdravstvu", bi bili lahko kr uspešni.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Aha, gremo zmer bolj proti osebni ravni z najtstniki pa to. Ti si napisal, da je po mojem oziroma našem, ker to posploševanje ti gre vrhunsko, kar za ubit, pa me zanima kje si to prebral. Jest dobro vem, kaj sem mislil s tem kar sem napisal, bi pa rekel, da ti nimaš blage veze.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
Aha, gremo zmer bolj proti osebni ravni z najtstniki pa to. Ti si napisal, da je po mojem oziroma našem, ker to posploševanje ti gre vrhunsko, kar za ubit, pa me zanima kje si to prebral. Jest dobro vem, kaj sem mislil s tem kar sem napisal, bi pa rekel, da ti nimaš blage veze.
nisi tolk subtilen kot si misliš da si :D nekje kot en toddler.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Aha, pa smo spet pri sprenevedanju in bebavih :D Mogoče greš pa lahko očkata vprašat, kaj je na stvari.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Razlika je samo v tem da so nam levi prostaki prihranjeni ker nimajo fanov tukaj gor (če se motim me prosim popravite, kdaj je nazadnje nekdo linkal komentar nekoga z leve). Z desne pa je komplet alter vsakodnevno posran z linki vsega kar izkozlajo tomašič, požar ali junaki s twiterja.

Ne rabiš drugega kot 4 razrede.