Planet Golob

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
Pustimo to da je desničar. Naj bo. Primitivec je in ja, tudi Kordiš je.
Ajde vsaj tu se strinjamo, ampak....

Kaj imaš raje, da ti nekdo pocukrano sadi rožice (podobno, kot so naši plesali itd...brez osnovnega znanja in izkušenj v politiki) in te iz dneva v dan farba in farba in zamegljuje um z nekimi postranskimi projekti za sprevračanje pozornosti brez pomena ali da ti človek naravnost pove, da je država v riti?

Če bo šlo tako naprej, bo naslednja vlada spet naredila ZUJF, verzija2, pa bo spet vse narobe.

In če bodo naši vnuki plačevali že za janševe cukre, kdo bo potem plačeval za golobje? Vnuki naših vnukov? Qrc pa taki rešitelj
strah.gif

aja pa makarovičko si pozabil
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Vi ga stalno kritizirate, Golob pa pravi, da je Slovenija "evropski šampion po gospodarski rasti in nizki brezposelnosti". Bo pa zdaj rabil tri mandate, da izpolni obljubljeno z dvigovanjem loparčkov na Trgu republike.


Uspešnost delovanja vlade pa se po njegovih besedah pozna tudi v kazalniku neto čistega dobička gospodarstva, ki nikoli ni bil tako visok kot v prvih dveh letih te vlade. "Kljub temu da ima gospodarstvo rekordne dobičke, je ta vlada poskrbela za socialno državo," je tudi danes poudaril Golob. Pri tem je omenil dviga zajamčene pokojnine in minimalne plače.

Od prvega dne izvajajo ukrepe, ki so v dolgoročno korist gospodarstva, je prepričan Golob. Kot primer je navedel rekordno povečanje javnih investicij v znanost, za to bo država letos namenila 400 milijonov evrov in v prihodnjem letu 500 milijonov.

Temu po njegovi oceni sledijo tudi tuje investicije, ki jih je bilo samo s strani švicarskih farmacevtskih podjetij za celo milijardo evrov.

"Čez dve leti bodo rezultati govorili sami zase, tudi pri ljudeh, zato me sploh ni strah volitev," je zatrdil. Je pa znova spomnil, da je koalicija v pogodbo napisala program, ki bo za realizacijo potreboval dva mandata, nemara celo tri.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Stroka ponovno proti vladnim idejam:

Slovenisti ostro: S spremembo zakona bi razvrednotili slovenski jezik​

Slovenistična stroka ostro nasprotuje predlogu ministrstva o dvonivojski maturi iz materinščine. S tem bi po njihovo razvrednotili slovenski jezik in tvegali, da bi se znanje slovenščine pri gimnazijcih še poslabšalo.
Na današnji novinarski konferenci, ki je simbolično potekala v prostorih Inštituta za slovenski jezik Frana Ramovša Znanstvenoraziskovalnega centra (ZRC) Slovenske akademije znanosti in umetnosti (SAZU), so spregovorili vidni strokovnjaki na področju slavistike in slovenistike. Opozorili so, da bi takšne spremembe izjemno negativno vplivale na znanje slovenščine v širši populaciji, saj bi “možnost izbire nižjega zahtevnostnega nivoja pri slovenskih gimnazijcih povzročila upad motivacije za učenje maternega jezika”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.472
-1.339
63
Ajde vsaj tu se strinjamo, ampak....

Kaj imaš raje, da ti nekdo pocukrano sadi rožice (podobno, kot so naši plesali itd...brez osnovnega znanja in izkušenj v politiki) in te iz dneva v dan farba in farba in zamegljuje um z nekimi postranskimi projekti za sprevračanje pozornosti brez pomena ali da ti človek naravnost pove, da je država v riti?

Če bo šlo tako naprej, bo naslednja vlada spet naredila ZUJF, verzija2, pa bo spet vse narobe.

In če bodo naši vnuki plačevali že za janševe cukre, kdo bo potem plačeval za golobje? Vnuki naših vnukov? Qrc pa taki rešitelj Poglej priponko 86113
aja pa makarovičko si pozabil
Da je država že dolgo v riti, ni prav nič novega. In ne rabim poslušat primitivcev, ki to potencirajo. Pa naj bodo tvoji, moji, bilo kateri.
Enim pa paše onanirati na požarje ipd.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
Da je država že dolgo v riti, ni prav nič novega. In ne rabim poslušat primitivcev, ki to potencirajo. Pa naj bodo tvoji, moji, bilo kateri.
Enim pa paše onanirati na požarje ipd.
Dobro, spet imaš dolgi gopček, to ni frke za razumevajočega človeka.

Ampak veš tisti, ki beremo požarja, beremo tudi mladino. In po vsem tem še požarju naročnino plačamo :evil:
 
  • Haha
Reactions: brane_new

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.472
-1.339
63
Dobro, spet imaš dolgi gopček, to ni frke za razumevajočega človeka.

Ampak veš tisti, ki beremo požarja, beremo tudi mladino. In po vsem tem še požarju naročnino plačamo :evil:
Gobček in razumevajoč človek :bonk:

Me veseli da bereš. In kaj bi zdaj rad? Mojo pohvalo? Beri kar želiš, plačuj pisunom in imej svojo resnico.
In ne rabiš biti pokroviteljski.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Dobro, spet imaš dolgi gopček, to ni frke za razumevajočega človeka.

Ampak veš tisti, ki beremo požarja, beremo tudi mladino. In po vsem tem še požarju naročnino plačamo :evil:
Požarju karkoli plačaš.... :aplauz: :valjamse: uau, ti pa maš dnar za stran metat. Njegova greznica vsak dan leti na X free.... za odvajalo vrhunsko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
enim pa na Niko Kovač :)


Kot so na vladi zamenjali Ukrajinsko zastavo tako Niko Kovač ob vseh tegobah boli za vse razen za Ukrajino...


v teh težkih časih je šla cela ekipca v Nevjork.

SwI2PfS.jpeg

Vu6T83L.jpeg


pa še oči je šel zraven

Danes dobim v največji dvorani v Washingtonu svetovno nagrado za voditelje. Na odru bom stala ob nobelovih nagrajenkah, ženskah, ki spreminjajo svet.

Strah me je. Mi je pa tudi lepo, da se je delo naše majhne Slovenije prepoznalo na mednarodnem nivoju.

Ob meni bo večina mojih najljubših ljudi. Želela sem si, da bi bila med njimi tudi moja draga mami. Rekla je, da ne želi v Ameriko dokler se v Gazi dogaja genocid in dokler ameriška administracija to podpira.

Razumem jo. Je ostra, neomajna, načelna, mejo potegne hitro in jasno. Njena drža in nenehno opominjanje na krivice in dvoličnosti leve sredine pa je tudi eden izmed razlogov, da sem sama rekla ne marsikateri ponudbi, z dvignjeno glavo vztrajala in težila, ko sem šla vsem na živce in ne popuščala nikomur.

Mami vedno pravi: "Vse nama lahko vzamejo, načel pa ne."

(In vesela sem, da si z očijem starševske obveznosti razdelita in da je on danes z mano tu. ❤️)