Planet Golob

erikson

Guru
25. avg 2007
21.774
5.703
113
Ostalih medijev napad izgleda ne zanima, pri N1 pa imajo malo več informacij.


“Napad se je zgodil iz nič, tudi dotaknil se jih nisem. Vračali smo se po 22. uri, razmišljal sem, kdaj moram zjutraj vstati, sploh jih nisem registriral. Iskreno sploh nisem vedel, kaj se mi dogaja. Razen tega, da sem začutil bolečino na obrazu, se drugega sploh nisem zavedal. Potem sem govoril še s kolegicama, da sta mi povedali, kako sta to videli,” je povedal.

Kot je dodal, je njegova kolegica začela vpiti, s tem pa je po njegovi oceni preprečila eskalacijo dogodka. Napad sta videli še dve priči, ki sta mu svetovali, naj pokliče policijo. Ker je skupina 5 do 7 moških – Gregorčič pravi, da je šlo za Rome – nadaljevala pot proti prizorišču, se je odločil, da policijo res pokliče, da se ne bi komu še kaj zgodilo.

“Policija je prišla, približno štiri marice. Tistega so prijeli. Vprašali so me, ali bom vložil kazensko ovadbo, pa sem rekel, da se s tem ne bom ukvarjal, zato je bil samo prekršek. Moj trenutni fokus je volilna kampanja,” je še dodal.
 

B81

22. jul 2007
35.000
9.283
113


Če zaključim, ukinili so prostovoljno dopolnilno zdravstveno zavarovanje, ki je temeljilo na prostovoljnosti, uvedli obvezni zdravstveni prispevek, uvedli novi obrazec za poročanje, obveznost poročanja prenesli na izplačevalce in za neporočanje oziroma nepravočasno poročanje uvedli kazen, ki za d.o.o. znaša od 1.200,00 do 15.000,00 EUR.

Namesto debirokratizacije imamo birokratizacijo in ustrahovanje. Podjetniki pa to mirno prenašajo, ko jih doleti kazen, pa so zgroženi.

Mag. Ivan Simič
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.835
2.448
113
Fizični napad.
Polna usta osebnih podatkov in zaščite imena. Ni problem navesti napadenega. Ta pač ni naš.
Zakaj ne rečejo, kdo je ta cigan? Mogoče član stranke Svoboda?

Prostovoljno v obvezno.
Ali ni ta prenos povečal obveznosti do država pri izplačilu dohodnine (ali kaj že) oz. imajo korist tisti z večjimi plačami?

Povečal so naše obveznosti do zdravstva, pravic iz zdravstva pa ne!
 
Fizični napad.
Polna usta osebnih podatkov in zaščite imena. Ni problem navesti napadenega. Ta pač ni naš.
Zakaj ne rečejo, kdo je ta cigan? Mogoče član stranke Svoboda?

Prostovoljno v obvezno.
Ali ni ta prenos povečal obveznosti do država pri izplačilu dohodnine (ali kaj že) oz. imajo korist tisti z večjimi plačami?

Povečal so naše obveznosti do zdravstva, pravic iz zdravstva pa ne!
brankec še o tisti punčki iz Velenja se ni poročalo, čeprav se hudičev tiče cele države, potem pa pričakuješ da se bo poročalo enem bolj desnem ki jih je dobil okrog kepe.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in nacek

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.923
9.118
113
Gregorčič sam je rekel, da napad ni političen, da se z ovadbami ne bo ukvarjal in da tera dalje. Sam Požar and co žal ne morjo iz svoje kože. Škoda je Gregorčiča za tole greznico in ne rab on Požarjevga stila novinarstva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in jest5

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.812
14.606
113
Gregorčič sam je rekel, da napad ni političen, da se z ovadbami ne bo ukvarjal in da tera dalje.
Drži, da napad ni bil političen a kljub temu bi se lahko ukvarjal z ovadbami ter kot znana oseba z nekaj več moči od navadnega smrtnika poskrbel, da bi napadalec dobil kar si zasluži. Tako pa imamo samo nov primer, ki dokazuje, da lahko cigani bolj kot ne nesankcionirano počnejo kar se jim zljubi.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.143
5.807
113
blizu močvirne prestolnice
Gregorčič sam je rekel, da napad ni političen, da se z ovadbami ne bo ukvarjal in da tera dalje. Sam Požar and co žal ne morjo iz svoje kože. Škoda je Gregorčiča za tole greznico in ne rab on Požarjevga stila novinarstva.
Že spet si pokazal svoj jaz, tako kot tist ki ti je lajkal
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.923
9.118
113
Drži, da napad ni bil političen a kljub temu bi se lahko ukvarjal z ovadbami ter kot znana oseba z nekaj več moči od navadnega smrtnika poskrbel, da bi napadalec dobil kar si zasluži. Tako pa imamo samo nov primer, ki dokazuje, da lahko cigani bolj kot ne nesankcionirano počnejo kar se jim zljubi.
Lahko bi, pa ni. Njegova odločitev. Kaj ma pa to veze z Niko in Krambergerjem vejo pa sam tauravnoteženi mediji s Požarjem na čelu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.812
14.606
113
Lahko bi, pa ni. Njegova odločitev.
Seveda, absolutno. Mi pa to pač pove še nekaj dodatnega o njemu, ki se reklamira javnosti kot nekdo, ki želi delati v dobrobit Slovenije in njenih državljanov a istočasno mu več kot očitno sploh ni v interesu narediti red tam, kjer bi moralo biti to glede na dogodek nekako enostavno in s svojo odločitvijo ni storil drugega kot povedal, da lahko relativno znanega politika počiš na gobec. Ja, ko so v igri cigani je vse skupaj drugače kot, če je v igri Slovenec ampak to je še dodaten razlog zakaj ne bi smel ta cigan s težko pestjo brez posledic odkorakati novim prekrškom in kaznivim dejanjem naproti.

Kaj ma pa to veze z Niko in Krambergerjem vejo pa sam tauravnoteženi mediji s Požarjem na čelu.
V to se pa nisem in se tudi ne mislim spuščat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Posnetek zaslona 2024-05-19 165022.png
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in jest5