Planet Golob

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
veletrgovec = Kemofarmacija, veletrgovina za oskrbo zdravstva, d.d.

In to, da lokalni veletrgovec nima zaloge ne pomeni da "povsod po Evropi tega ne bi imeli", ker pač imajo.
A do drugega odstavka pa nisi uspel priti? Če imajo zadevo v eni bosanski lekarni, še ne pomeni, da imajo povsod. Verjetno bi antibiotik našli tudi še v kaki slovenski lekarni.

Dodali so, da je vzrok za trenutno pomanjkanje antibiotika zamik proizvodnje, zdravilo pa naj bi bilo pri veletrgovcih ponovno na voljo 4. julija. "Motnje v dostopnosti antibiotikov, predvsem v farmacevtskih oblikah za otroke, se v celotnem EU-ju pojavljajo že vse od jeseni lanskega leta. Skupaj z Evropsko agencijo za zdravila in proizvajalci se trudimo, da bi se stanje normaliziralo do jeseni, ko pričakujemo ponoven sezonski porast okužb," so še sporočili iz agencije.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.636
113
A do drugega odstavka pa nisi uspel priti? Če imajo zadevo v eni bosanski lekarni, še ne pomeni, da imajo povsod. Verjetno bi antibiotik našli tudi še v kaki slovenski lekarni.
Lej, v nam znani bližnji tuji pač ni pomanjkanja. Njihovi veletrgovci so očitno lahko kupili (ali pa težko, nima veze, pač so). Slovenski zdravniki pošiljajo ljudi v tujino ker tam zaloge so. Vse ostalo je opravičevanje nesposobnosti in monopolov.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Jaz sem za očeta 2 meseca nazaj moral iti v tujino po ene tablete, ker jih tudi nikjer v Sloveniji ni bilo več. Naj bi dobili v roku 1 tedna. No, dobili so jih po 3 tednih.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
5ef7b2b67ee9a02a0ac6_62976787.jpg
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.065
6.879
113
Nehajte se pritozevat. Imate privilegij da je v vas volja do dela. Med nami so ljudje ki jim delo ni intimna opcija in v sebi cutijo da jim stvari pripadajo. Te clane nase druzbe moramo ziveti mi saj sami ne morejo placati vsega kar bi zeleli. Ker se vedno ni univerzalnega dohodka. Ki pripada vsem! In zato je prav da placamo mi, ki v sebi cutimo drugace.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.760
3.480
113
Nehajte se pritozevat. Imate privilegij da je v vas volja do dela. Med nami so ljudje ki jim delo ni intimna opcija in v sebi cutijo da jim stvari pripadajo. Te clane nase druzbe moramo ziveti mi saj sami ne morejo placati vsega kar bi zeleli. Ker se vedno ni univerzalnega dohodka. Ki pripada vsem! In zato je prav da placamo mi, ki v sebi cutimo drugace.
Uvesti bi morali piramidno shemo za vsakega, ki se v tej opciji vidi. Zato pohitimo, da bomo lahko pri vrhu.
Zadnji naj plačajo zapitek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.175
1.349
113
Haha ljudje dragi, namesto razbremenitve plac dobimo vec prispevkov na place za delavce in tudi za delodajalce. Bravo. Saj pa ne vem, ce se sploh lahko se smejim tem bedarijam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe